Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek 150-200zł


BorysBrzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

szukam kołowrotka do średniego spiningu (przynęty do 30 g, czyli taki okoniowo-szczupakowy), z przednim hamulcem, w podanym w temacie przedziale cenowym. Przeznaczony głównie na jeziora. Łowię przede wszystkim na gumy, drop shota oraz w niewielkim stopniu na woblery i blachy.

Zastanawiałem sie nad takimi kołowrotkami:

1. Daiwa Crossfire 3000X

2. Mitchell Fluid 2000

3. Abu Garcia Cardinal 302i

Który z tych kołowrotków warto polecić (w tym przedziale cenowym odpada Dragon Maxima HS, z którego nie jestem zadowolony, Catana już mi się lepiej spisuje). Do Cormorana nie mam przekonania, a Quantum, Penn, Okuma to dla mnie czarna magia - nie miałem styku z tymi sprzętem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nie miałem do czynienia z żadnym z kołowrotków, które wymieniasz, ale w tym przedziałe cenowym moge polecić ci coś, czego sam używam. Team Dragon FD735ix służy mi od dwóch lat do częstego łowienia szczupłuch i snadaczy. Przez ten czas przeprowadziłem jedną naprawę - starła się rolka kabłąka, ale do dlatego, że jej nie smarowałem. Reszta bez zarzutów. Dziś kupiłem drugi.

Pytanie do Ciebie - co jest nie tak z Maximą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.