Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalewie Łacha Jelecka


DonBzyk

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Tench

To jest starorzecze, jest tam rezerwat przyrody i można łowić od takiego "słupka".

Kiedyś dużo było tam byczka(trafiały się medalowe sztuki), szczupaka, lina. Widziałem też martwego okonia ok 40cm.

Ostatnie wizyty kilka lat wstecz bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Dojazd do zalewu jest stosunkowo łatwy, ryba jaka tam występuje to przekrój od karpia do szczupaka przez leszcze itp... Ale jak to z rybami bywa, trzeba trafić na dzień w którym biorą. Zrobiłem dla Ciebie screeny z google maps i opisałem je, więc nie będziesz miał problemów z dotarciem do Nas :) Pozdrawiam!

P.S. Daj znać, jak będziesz, to Cię odwiedzę na łowisku.

5ae395132325084.jpg

0b97c7132325092.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Tak, ma połączenie z odrą dość wąskim kanałem tj. 6-8m szerokości. Głębokość tego kanału jak i również całego zalewu uzależniona jest od poziomu odry.

Kanał ten widać na zdjęciu wrzuconym w poście wcześniej, taka cienka nitka prowadząca wprost do odry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.