Skocz do zawartości
tokarex pontony

TRAPER/GUTKIEWICZ/LORPIO


erwinnf

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Ktora zaneta jakosciowo bedzie najlepsza: Gutkiewicz Premium/Performance, Traper Specjal czy Lorpio Mega Mix?

co byście z tych serii zanęt wybrali (najlepiej uniwersalnego) na leszcza i karpia. proszę o pomoc, jutro i w sobotę będę wędkował na jeziorze gdzie te dwa gatunki przeważają, a nie mam pomysłu na zanętę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

miałem okazję łowić na lorpio mega mix..

w zasadzie jest to zanęta bazowa i nie obejdzie się bez dodatków zapachowo - smakowych ukierunkowanych na pożądane przez Ciebie gatunki.

Dodaj grubego makucha kukurydzianego i epiceinę (piernik lub biszkopt).

Jest stosunkowo tanią mieszanką pakowaną w 3kg (ekonomiczne) folie.

Biorąc jednak pod uwagę fakt jej "podrasowania" cena wzrasta i robi się porównywalna z mieszankami dedykowanymi konkretnym gatunkom (już odpowiednio doprawionymi).

Nie mówię tutaj o drogich np. Sensas ale chociażby Lorpio Magnetic Leszcz uważam za ciekawszą. Cena zblizona, tyle że za 2 kg...

Dodajesz trochę mięska i masz całkiem ciekawą zanętę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tych:

BOLAND kapr wanilia

BOLAND karp migdał

LORPIO MEGA MIXSWEET ALMOND

LORPIO MEGA MIX SKOPEX —VANILLA

myślałem żeby lekko którąś z tych zanęt posłodzić melasą dodać trochę robaków i dużo kukurydzy.

PS. dzisiejszy wypad z przyczyn pogodowych odwołany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.