Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ulubiony pilker Kiler


student23

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

U mnie w arsenale mam kilka wzorów pilkerów,ale najczęściej łowię na tobiasze ze względu na kształt który pozwala im na szybkie jak i pionowe opadanie w kierunku dna.Nie które pilkery potrafią przemieszczać się bardziej poziomo niż pionowo i dla tego mamy częste splątania po między wędkarzami.

Kolejnym wzorem jest parasolka.

Przywieszek nie stosuję :wink: Ale lubię czasem zamiast górnej kotwicy założyć hak z zieloną lub czerwoną rurką,tzw.prowokator :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w arsenale mam kilka wzorów pilkerów,ale najczęściej łowię na tobiasze ze względu na kształt który pozwala im na szybkie jak i pionowe opadanie w kierunku dna.Nie które pilkery potrafią przemieszczać się bardziej poziomo niż pionowo i dla tego mamy częste splątania po między wędkarzami.

Kolejnym wzorem jest parasolka.

Przywieszek nie stosuję :wink: Ale lubię czasem zamiast górnej kotwicy założyć hak z zieloną lub czerwoną rurką,tzw.prowokator :razz:

U mnie góruja Bory kolor to pół seledyn pól pomarańcz potem tobiasze srebrne z niebieskim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrące swoje trzy grosze :grin:

Ostatnio najczęściej używam parasolek, ale konkretnego modelu, z wygiętą dolną częścią. Zauważyłem że te modele są bardziej skuteczne od tych zwykłych, prostych, przynajmniej mi się lepiej sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrące swoje trzy grosze :grin:

Ostatnio najczęściej używam parasolek, ale konkretnego modelu, z wygiętą dolną częścią. Zauważyłem że te modele są bardziej skuteczne od tych zwykłych, prostych, przynajmniej mi się lepiej sprawdzają.

Panowie byłemm raz na wyprawie facet miał różowa parasolke sześciokątna i wogole na nia zdeklasowal wszystkich zlapal 2x5kg i 1x8kg no i kilka 3 i reszta kolo kg i szukam tego pilkera i nie moge znaleźć

:???: moze ktos z was widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.