Skocz do zawartości
tokarex pontony

SKANDAL


Flanker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem członkiem małego koła wędkarskiego do którego w głównej mierze należą renciści i inni uprawnieni do zniżek, jako jeden z nielicznych zapłaciłem pełną opłatę, łącznie ze składką na wody górskie. W dniu 22.04.2006 dokonałem opłaty, jednakże skarbnik nie miał znaczków (nakleił mi tylko znaczek na wody górskie), ze względu na to że zamierzałem wędkować na jeziorku które jest pod opieką koła, skarbnik wystawił mi " zaświadczenie" potwierdzające uiszczenie opłaty - ważne tydzień. Jak łatwo się domyśleć, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem tych znaczków, pomimo wielokrotnego przypominania , kończyło się na obietnicach i zapewnieniach (dziś o piętnastej minął kolejny - nawet nie pamiętam który termin dostarczenia tych znaczków). W tym roku byłem tylko raz na rybach, pomimo wniesienia opłaty bałem się wędkować, tym bardziej że na rybach chcę odpoczywać a nie rozglądać się nerwowo czy nie idzie straż.

Za dwa tygodnie z żoną spodziewamy się dziecka, więc już po rybach - wspaniały sezon!

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wg mnie zglos te sprawe do zarzadu kola - wyglada na to ze skarbnik uprawia sobie totalna samowolke. Swoja droga to dziwne ze tak skostniala struktura jak PZW jeszcze istnieje. Bo to co ow organ wyprawia wola o pomste do nieba (pewnie kazdy z Was slyszal o lewych zezwoleniach w okregu nowy sacz itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

O mysle ze jagby głębiej zajrzał w papiery to nietylko u nich wykryto by afere.

Mysle ze w moim kole tez by cos się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja coś dodam ze swojego podworka

http://www.kurierbrzeski.com.pl/ryby/txt/Dds.html

i chyba niema wojedodztwa w ktorym podobne wydazenia nie miały miejsca

moja rada na to ?? rozwiązać wszystkie PZty PZW PZM PZPN wszystko to są komunistyczne molochy w ktorych na stołkach pozostali i niezwykle mocno sie trzymają panowie prezesowie z dawnych lat i z mętalnością ja jestem prezes więc ja jest pan a ty plać i ciesz zie ze wogle mozesz se pujść polapać i morda w kubeł oczywiście ja prezes wiem lepiej co jest dla ciebie dobre

chyba wkoncu nadszedł czas na zmiane warty bo przeciez PZW to nie ci prezesi co myślą ze mają wlasne koła wędkarskie PZW to te miliony wędkarzy co oplacają karty regularnie co roku zeby potem pujść nad coraz bardziej zdewastowaną i bezrybną wode to my musimy patrzeć im na ręce nieolewać tego co sie dzieje z naszymi skladkami tylko walczyć o swoje oni sami sie niezdetronizują bedą siedzieć na stołkach puki ich stamtąd niewykuzymy więc patrzmy im na ręce uwaznie i wyciągajmy na wiezch wszelkie brudy niech ci umoczeni odejdą w niesławie a ci co pozostaną i ci nowo wybrani niech sie boją kombinować to nasz kraj nasze wody i nasz związek pilnujmy tego co nam zostało bo niedlugo moze sie okazać ze niema co pilnować juz i ze tylko mozemy dalej placić niewiadomo juz za co i komu tak naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.