Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? Lipiec 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

czołem , gratuluje rybek ...klasa

niestety w tym roku kiepsko u mnie z rybkami i nie bardzo mam sie czym pochwalić oraz wdawac sie w dyskusje . Trochę pojeździłem i połowiłem ale mało wymiarów i w ogóle...

Zacząłem pod pretekstem większej motywacji uczestniczyć w zawodach różnych i udało mi sie zaliczyć fajną rybkę która chce się pochwalić .

Bielinek - odra - szczupak 89cm dla mnie koń.

dodatkowo 66,5 ale juz zdjecia mu nie robiłem.

pozdrawiam

post-4377-1454497288225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość pawcio_bra

Wypad z piątku podajże, szału nie było ale zaczęło się od sandaczyka 0,5kg po drodze leszczyk 2,2kg kilka okoni oraz parę klepaków na koniec a z węgorza nici ;/

dsc07934n.jpg

dsc07960l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcio_bra

Kleń dobra rybka sportowa ale jako do wpałaszowania to dla mnie drugi krąp ;p

Ostatnio złowiłem pierwszy raz takie coś i nie wiem co to jest, znajomy mówi, że to jelec ale nie mam co do tego pewności i może ktoś z was powie co to za ryba? Rybka miała dobre 30cm z gruntu na rosówkę, branie była tak mocne, że kij z widełek zleciał hehe

obraz1tg.jpg

Ogólnie to aż głupio bo łowie od małego a nie wiem dokładniej co to za gatunek ryby:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcio_bra, na Twoich zdjęciach w ogóle nie widać co za rybę chcesz zaprezentować, a już chwyt leszcza za oczy... :???::shock: przesada :roll:

Proponuję pooglądać trochę zdjęć kolegów i brać z nich przykład w kwestii prezentacji swoich zdobyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na małym jeziorku w lesie. Cel - szczupak. Niestety na kilka godzin łowienia jedno piękne branie niestety nie zaciętę :evil:. Gratulacje dla tych co połowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj barki I .Cel okonie,biczowanie przez dwie godziny i efekt w postaci sześciu okonków oraz jednej obcinki.Okonki brały i na obrotówki jak i na gumki.

A to największy z nich 23cm.

dsc00837ld.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcio_bra

Wczoraj wypad nad zalew na noc...pogoda do niczego, fala jak na morzu i wietrznie....efekt końcowy to kilka krąpi, okoni i płoteczka oraz powrót przed 24..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy, późnowieczorny. Cieszy podwójnie, po pierwsze największy w tym sezonie, do magicznej 80 zabrakło tylko 3 cm, a po drugie pierwszy złowiony na własnoręcznie wykonany wobler :mrgreen:

bolo77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad na "tajne" jeziorko o którym dowiedziałem się od znajomego.Cel główny to szczupak na żywca.Żywców to połapałem :razz: ,a brań na nie tylko dwa.Jeden szczupaczek na brzegu- 45 cm,drugi spiął się przed samym podbierakiem.Wielkość podobna,ale waleczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno nic nie pisałem bo nie było o czym :wink: Wczoraj i przedwczoraj pontonowy wypad nad Odrę.Przedwczoraj złowiłem sumika 73cm,okonia i szczupaczka pod wymiar oraz kilka spiętych i łuskę sporego amura (ok 15 kg.) którego przypadkowo zahaczyłem za bok.Spływaliśmy w dryfie kilkanaście kilometrów bez kotwiczenia.Sumik wziął gdy rzuciłem pod prąd w warkocz głęboko schodzącą bombkę i wolno ściągałem do dryfującego pontonu.

2e75167349426a13m.jpg

Wczoraj z kolei obławialiśmy dokładniej główki kotwicząc przy każdej i wpływając do zatoczek.Przynętą nr 1 okazał się łamany szczupak prowokując wiele szczupaków do brania.Niestety tylko jednego udało się wyholować wymiarka a koledze pod samym pontonem spiął się taki ponad 3 kg. Zwieńczeniem dnia był kleń 51 cm. złowiony za rafką na płytko schodzącą bombkę 3cm w jaskrawych barwach.

4b3b3449a2137773m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, mnie się udało wyrwać z pracy przed 19, zamiast na ryby, pojechałem do... sklepu wędkarskiego. Miałem odebrać paprochówkę, młynek, żyłeczkę itp.

Przy ladzie nawijałem pajęczynkę 0,145mm na kołowroteczek klasy 1000 i biegiem do samochodu! Zameldowałem się na moim ulubionym łowisku, które potrafi zaskoczyć.

Obławiałem swoją bankówkę różnymi paproszkami na główkach 2,5-5g i proszę:

igzp75.jpg

Jak na moje umiejętności i możliwości łowiska to całkiem porządna sztuka.

Oczywiście rośnie sobie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka wedeczke zapodałeś ? ja mam zamiar wziąć coś na kilka wypadów w roku więc nisko budżetowy mikado lexus sapphire do 10g żeby nie było OT dzisiaj na Wiśle w krk najpierw upał następnie mega ulewa skutecznie przeszkodziła w łowieniu, przemoczeni do suchej wróciliśmy do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, Piękny sandał! Ile miał? Ja dziś płynę na łódkę i liczę na jakieś okonki :D .
tomek1, oby wszyscy mieli takie "efekty uboczne", piękny, gratulacje, na co wziął ?

Przyzwoity średniak :wink: Przynęta- żywa płotka z gruntu, branie o 23. Po zacięciu wszedł w zaczep, odłożyłem kij na 5 minut i potem udało się go wyprowadzić.

Co dziwne obserwuję całkiem niezłe brania sandaczy w tym roku w lipcu. Na cztery wyjazdy wyjąłem trzy (dwa krótkie) a na tym czwartym gdzie ja nie wyjąłem, kolega wyciągnął siedemdziesiątkę.

Nie pamiętam tak dobrych brań w lipcu. Być może pogoda ma tu coś do rzeczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.