Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Lipiec 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

trini To są ryby z typowego zbiornika szczupakowo linowego gdzie jest bardzo płytko z dużą ilością roslinności. W jeziorze jest bardzo dużo szczupaka w przedziale 30 do 50 cm ale bardzo trudno o coś większego :cry: Gdyby dopilnować tego zbiornika to za pare lat było by piękne eldorado szczupakowe ale niestety widok miejscowych wędkarzy nie napawa optymizmem :cry: Wszystkie szczupaki bez względu na wielkość lądują na patelni. TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziara - no trudno coś poradzić na takie coś... Nie mniej jednak, warto próbować walczyć, tylko dzwonienie po PSR w każdym przypadku zapewne by miało tylko sens, jakby siedzieli na miejscu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są, choć nie wiem po co, bo jak co miesiąc czytam sprawozdania z działalności - to mam wrażenie, że nic nie robią.

Rozmawiałam z komendantem komisariatu rzecznego - według nich nie ma kłusowników ani na wodzie ani w lesie (a na forum łowieckim bez przerwy się czyta, że chłopaki zdejmują sidła w lesie) Ech dobra, to nie ten temat - choć gadac by można o tym długo :???: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem porzucać na spina ale nic może za krótko byłem od 19 do 20 trzeba by popływać po płyciznach bo ładnie wody się podniosło jakieś 0,6m jak nie lepiej wczoraj brak wędkarzy to znaczy brak brań w sumie 2 łódki na wodzie za białą rybą dziara, Jak byś był to daj znać co ciekawego i z której str jeziora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak plany się nieco zmieniły i na łodeczce pływałem dopiero dzisiaj. Efekty no takie sobie kilka brań, jedna spieta, druga wylądowała w podbieraku-szczupaczek około 45. Ludzi bardzo mało co mnie bardzo zdziwiło, bedąc w czerwcu czy maju nad Jeziorem to w kolejce trzeba było stać bo pomosty były ciągle zajęte. Bedziecie mieli bardzo dogodne waruki. Jeszcze dwie sprawy- łodka to koszt 14 zł. W czerwcu mieli po 10 a potem 11. Za rok to chyba bedzie 50 zł :lol: . Osobiscie poleciłbym wam bardziej Wkrę. Bardzo urokliwa rzeczka. Wczoraj bedąc na spływie od Błedowa do Pomiechówka napotkaliśmy coś koło 3 bardzo dużych wysp jakby sie na nich zasadzić to Zlot byłby dużo przyjemniejszy niż nad Pomocnią, a i jest jeszcze jedna w okolicach Borkowa. Pozdrawiam i życzę miłego Zlotu. :wink: Zdjecia bedę mogł przesłac dopiero w poniedziałek gdyż obecnie jestem u wujka na wakacjach a internet strasznie muli ale nie nażekam 10 m do rzeczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień na pstrągach co tu dużo mówić :grin: 50-siątak na woblerka w masakrycznej kondycji , skoki nad wode, murowania, młynki ogólnie hardcore.

50sitak.jpg

Pływa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcio_bra

A ja dzisiejszego dnia wybrałem się nad rzekę pasłęka przetestować swoje dwa nowe feederki, chciałem wypróbować je na czymś lepszym więc nastawiłem się na dorodne klenie, przynętą były wiśnie(pierwszy raz w życiu na to łowiłem) na efekt długo nie czekałęm bo pierwszego klenia złowiłem tuż przy rozstawianiu drugiej wędki i oczywiście kleń jakieś 30cm. Natomiast na drugiego było trzeba dłużej czekać ale warto było, trafił się 40cm kleń. Rybka dała ostro popalić. Szkoda, że nie sfotografowałem jej, bo koledze sama wyśliznęła się z rąk prosto do wody heh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.