Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

POWITANIA


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

Chciałem sie z Wami przywitać jako nowicjusz na forun, natomiest nie nowicjusz wedkarski ;) Wędkuję ... chyba od kołyski, czyli gdzieś od 40-tu lat, a jako członek PZW od 1972 roku. Przez ostatnie 14 lat (w czerwcu zacznie sie 15) zajmuje sie wyłącznie spiningiem i wyłącznie sandaczami - taka mała specjalizacja, ale o tym moze innym razem ;)

WITAJCIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W imieniu swoim i użytkowników witam na forum.

Przez ostatnie 14 lat (w czerwcu zacznie sie 15) zajmuje sie wyłącznie spiningiem i wyłącznie sandaczami - taka mała specjalizacja, ale o tym moze innym razem

Jak widzę kilka postów na forum już umieściłeś. Twoje doświadczenie dotyczące spinnigu i sandaczy, jak i wiadomości, które w związku z tym posiadasz i którymi będziesz chciał się z nami podzielić, będą dla nas bardzo cenne. 8)

Tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W imieniu swoim i użytkowników witam na forum.
Przez ostatnie 14 lat (w czerwcu zacznie sie 15) zajmuje sie wyłącznie spiningiem i wyłącznie sandaczami - taka mała specjalizacja, ale o tym moze innym razem

Jak widzę kilka postów na forum już umieściłeś. Twoje doświadczenie dotyczące spinnigu i sandaczy, jak i wiadomości, które w związku z tym posiadasz i którymi będziesz chciał się z nami podzielić, będą dla nas bardzo cenne. 8)

Tomik

Witam :)

Jasne, po to sie zdecydowałem tu " zapisać" by przekazać swą wiedzę innym. Nie jestem teoretykiem a raczej praktykiem, zresztą teoria a wędkarstwo praktyczne (czyt. wyniki nad woda), to dwie różne sprawy, prawda? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i użytkowników witam na forum.
Przez ostatnie 14 lat (w czerwcu zacznie sie 15) zajmuje sie wyłącznie spiningiem i wyłącznie sandaczami - taka mała specjalizacja, ale o tym moze innym razem

Jak widzę kilka postów na forum już umieściłeś. Twoje doświadczenie dotyczące spinnigu i sandaczy, jak i wiadomości, które w związku z tym posiadasz i którymi będziesz chciał się z nami podzielić, będą dla nas bardzo cenne. 8)

Tomik

Witam :)

Jasne, po to sie zdecydowałem tu " zapisać" by przekazać swą wiedzę innym. Nie jestem teoretykiem a raczej praktykiem, zresztą teoria a wędkarstwo praktyczne (czyt. wyniki nad woda), to dwie różne sprawy, prawda? :lol:

Hehe, i znowu sie nie zalogowałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D na forum, z kilku postów które tu popełniłeś widzę że mamy do czynienia z wytrawnym wędkarzem :D a twoje osiągnięcia są imponujące :shock: mam nadzieję że uchylisz rąbka tajemnicy i opiszesz jak Ty to robisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :)

Koledzy, nudno tu u Was było (sorki) i tak sobie pomyślałem, że trzeba to rozbujać.

Jak to mozliwe, że takie słabiutkie obroty sa na postach??

Proponuję, aby wszyscy "Anonimowi" zalogowali się. Im będzie nas więcej, tym lepiej. Nikt z nas nie ma monopolu (hehe, dziwne smaki mnie naszły) na wiedze. Kazdy wie coś, czego nie wie inny wędkarz, widział cos nad wodą i po tym czyms cos tam sie stało. Czemu sie tym nie podzielić z innymi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege shoguna, sądze że twój optymizm zarazi reszte kolegów.

Co prawda mania spiningu już mi mineła , ale sandacze to moje

drapierzniki nr1 i w spinerku i nie tylko. Życze samych udanych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege shoguna, sądze że twój optymizm zarazi reszte kolegów.

Co prawda mania spiningu już mi mineła , ale sandacze to moje

drapierzniki nr1 i w spinerku i nie tylko. Życze samych udanych postów.

Aaaaaaaaaaaaaaaa, dziekuję, dziękuje Koledze Marianowi za miłe przyjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mam przyjemność powitać naszego nowego kolegę JAROSŁAWA.Już po przeczytaniu pierwszych Twoich postów przecieram oczy z osłupienia i pytanie samo mi się ciśnie na klawiaturę : "chłopie jak Ty to robisz ?" boczny trok - węzły ,ochotka - drobnica, a już ten rower i do niego przyczepka i to wszystko w wieku 95 lat tylko pozazdrościć jestem pełen podziwu.POZD Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam serdecznie na naszym forum.Dobrze, że się zrejesrtowałeś skoro już się zarejestrowałeś to przeczytaj regulamin pytaj o co chcesz i odpowiadaj na pytania jeśli znasz odpowiedź ale regulamin zapamiętaj dobrze bo za nieznajomość dostałem 4 ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.