Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik w Oświęcimiu "Kruki"


Gość Tomik 1970

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomik 1970

Czy ktoś z szanownego grona wie coś na temat tego łowiska :?:

Mam tam mieć zawody 4 września i byłbym wdzięczny za wszelkie rady.

Łowię batem 8 m z pełnym zestawem lub tyczką 12,5 m .

Z góry dziękuję za podpowiedzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Tomik 1970

Prawdopodobnie na "A" . Chodzi mi o info jak tam nęcić ( jasno czy ciemno ) jakie najczęściej rybki się tam łowi na zawodach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik 1970, mieszkam w miasteczku obok oświęcimia lecz nigdy tam nie wędkowałem jedynie pływałem stąd wiem ze sa to dosc głębokie jeziorka.W wedkarskim ostatnio sie dowiedziałem ze na ostatnich zawodach gosć ktory wygrał złowił przeszło 30 kg głównie leszcza i płoci(chociaz ręki sobie nie dam obciac) wiec woda jest rybna.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Tomik 1970

No więc jestem po zawodach i powiem Wam ,że jestem zachwycony ta wodą :grin: Woda tak czysta, że widać ryby na 3metrach głębokości :shock: Jeszcze nigdy się nie spotkałem z tak przejrzystą wodą w zbiorniku.

nęciłem słodko i ciężko ale zanęcałem na dwa łowiska.

Pierwszy na 13 m pod tyczkę ( głębokość 7 metrów) weszły same Okonie (20,25 cm) oraz Płotki

Drugi to 25 m pod odległościówkę (głębokość 8,5 metra) i weszły Leszcze, Płocie, Jazie i Karasie.

Łowiliśmy od 10-ej do 14-ej przy temperaturze powietrza 28 st w cieniu i efektem był wynik 9870 g - na 68 byłem pierwszy :mrgreen: . Drugi wynik to gość obok mnie z wynikiem 5100 g :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970
troche pozno zaczeliscie

To były zawody towarzyskie tzw. Aktywu więc bardziej zależało nam na spotkaniu i wymianie doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.