Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dobry pokrowiec !!!


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

dominik poznan Zastanów się dobrze na kupnem tego pokrowca, oglądałem go na allegro jednym słowem powiem nic specjalnego poza tym że dają dużo gratisów. Ale to jest twój wybór i niech ci służy jak najdłużej.

kocur ma tu dużo racji, lepiej pomacać niż przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wędkarskich byłem i to paru niestety same drogie firmówki

Jesteś z Poznania, jak mniemam. Proponuje mały sklepik na osiedlu Orła Białego

właściciel sklepu z jaxona przywiezie wszystko co tylko mają w katalogu, a ja nabyłem trzy komorowego yorka 160cm. Pakowny i dość dobrze wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan..widze ze jeszcze niezdecydowałeś jaki masz kupić ?widziałem te co proponował MIRO i zdecydownie jestem za tymi NOWEGO TARGU,one sa pojemiejsze ale to twoja bedzie decyzja.Powodzenia w zakupie narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan na pewno oglądałeś zdjęcia tych dwóch pokrowców tzn. JPA i RUMPOL . Po pierwsze materiał z jakiego jest wykonany pokrowiec RUMPOL jest o klasę lepszy niż ten z JPA, Po drugie zamki i suwaki też są bardziej solidne. po trzecie samo szycie tego JPA jest bardzo marne. Ten pokrowiec z RUPOLA widzę wiele razy bo kolega ma właśnie taki i też trzykomorowy, jak pisałem wcześniej ja mam SALIX ALBA ale też nie polecam bo ostatnio pękły mi suwaki. Jeżeli w sklepie są te pokrowce to obejrzyj je sobie dokładnie, chyba że zależy ci na tych gratisach.

Pozdrawiam

za 36 dni na LUBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...piotr 1 czy to beda z JPA CZY RUMPOL . SALIX ALBA lub innych firm jak załadujesz za dużo spszetu to zaden suwak niewytrzyma.Dajmy już spokuj ,,dominikowi'' bo będzie miał mętlik w głowie.połamcie kije ....na rybach nie w pokrowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego - pokrowiec 3-komorowy Codura 600 160cm

http://allegro.pl/3-komory-pokrowiec-na-wedki-160cm-10-gratisow-kh-i1533845816.html

Pierwsze fotki jakieś nieudane, w realu lepiej się prezentuje.

bardzo sobie chwalę, trzykomorowy, również z kodury, dodatkowo kilka dodatków typu pokrowiec na siatkę, wiaderko, rzepy itp. I typowy moro :twisted:

Zamawiałam chyba w tamtym roku, jak dobrze pamiętam i były trochę droższe. Dziwne, w Polsce wszystko drożeje, a pokrowce lecą w dół :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki pokrowiec

Team Dragon- pokrowiec trzykomorowy 155cm

http://allegro.pl/team-dragon-pokrowiec-trzykomorowy-duzy-155cm-i1497547535.html

I powiem, że spisuje się całkiem dobrze. Jest dosyć sztywny i strasznie obszerny. :wink:

Wędki są dobrze chronione i oddzielone od siebie. Do jednej komory zmieściłem cobrę, sztycę od podbieraka i cały podbierak(złożony) 5 kg kulek, 1l wiaderko kukurydzy, nie wiem jak to zmieściłem, ale nawet nie miałem problemu z zapięciem. Można było jeszcze czegoś napakować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ostatnio zamawiałem pokrowce w tej firmie: pokrowce

Pokrowce wcześniej oglądałem na targach w Zabrzu. Naprawdę świetna jakość za przystępną cenę. Ponadto można ustalić wszystkie szczegóły, np. ilość komór, długość a nawet szerokość komór. Ja osobiście zamawiałem pokrowce czterokomorowe, których na rynku po prostu nie ma. Polecam szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shivan sam się jakiś czas temu zastanawiałem nad tym pokrowcem, ale ostatecznie stanęło na podwójnej tubie. Jeżeli spełnia twoje wymagania jeżeli chodzi o długość, pakowność to na twoim miejscu bym brał. Dowiadywałem się o ten pokrowiec u kolegi Abu (posiada taki) i wypowiadał się w samych superlatywach, sztywny, wytrzymały, bardzo dobrze wykonany, Kolega Abu napisał:

"Pewnie można znaleźć gdzieś w kraju, sam kupiłem parę sezonów temu na wyprzedaży.

Sprawdza się znakomicie. Materiał, zamki, pojemność, sztywność itd. Wręcz stworzony do dwóch uzbrojonych feederów. Zmieści jeszcze swobodnie dwa dodatkowe nieuzbrojone kije, parasol, podpórki, podbierak itd. Przeżył sporo a jak złapała mnie ulewa, to wyprała poszycie i wygląda jak nowy." w temacie:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=12929&postdays=0&postorder=asc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę sprawiłem sobie nowy pokrowiec feederowy Balzera na 4 uzbrojone wędziska.

Posiada specjalną kieszeń na szczytówki sygnalizacyjne.

Na feedery i odległościówki super sprawa.

Moja wersja jest na 4 kije i ma 1,60m, ale są też na 2 i w dł. 1,80m.

Wprawdzie mam go dopiero 3 miesiąc ale śmiało mogę polecić.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://images45.fotosik.pl/917/552ddef76198a26am.jpg' alt='552ddef76198a26am.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kupilem...troche w ciemno bo maja tam wejsc 2 karpiowki (o ktore sie nie boje) + powiedzmy big pity (o ktore boje sie juz bardziej)

ale co tam...dalem 190 zł z wysylka, nie zmieszcze sie w nim to dam go bratu na urodziny;D

btw: zdam relacje jak go tylko zostawie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shivan dlatego ja kupiłem podwójną tubę.Zmieniłem sprzęt na lepszy (droższy) i nie chciałbym go uszkodzić w w transporcie. Kołowrotki i wędki mam oddzielnie, wożenie złożonych zestawów to chyba nie jest dobry pomysł. Teraz szukam jakiegoś dobrego podwójnego pokrowca na kołowrotki i zapasowe szpule, wielkość 5500 Shimano Tribal, ale wybór ograniczony, udało mi się znaleźć tylko takie coś :

Anaconda Twin Reel Container :

http://cgi.ebay.de/Anaconda-Twin-Reel-Container-7141530-Rollen-Tasche-Case-/380339494268?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelrollen&hash=item588e001d7c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę sprawiłem sobie nowy pokrowiec feederowy Balzera na 4 uzbrojone wędziska.

Posiada specjalną kieszeń na szczytówki sygnalizacyjne.

Na feedery i odległościówki super sprawa.

Moja wersja jest na 4 kije i ma 1,60m, ale są też na 2 i w dł. 1,80m.

Wprawdzie mam go dopiero 3 miesiąc ale śmiało mogę polecić.

url]

Kolego gdzie kupiłeś ten pokrowiec i za ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.