Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jezioro Lubiąż,Lubienieckie


ondrey2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, przeczytałem artykuł o tym jeziorze opis w samych superlatywach dużo ryb,niewygórowane opłaty,piękna okolica,może ktoś miejscowy,bezstronnie napisze coś o tym jeziorze,chętnie wybrałbym się na wczasy w te okolice.Proszę o wiadomości.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
przynęty na klenia   Dragon

Jezioro dzierżawione przez gminę. Przykład dobrego gospodarowania. Świetnie zarybione i pilnowane. Dużo dużego okonia, sandacza, szczupaka i białej ryby. Można pływać na spalinie. Wjeżdżając do Lubniewic widnieje tablica "Lubniewice wędkarskie eldorado" i zgodzę się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę z czystym sumienie polecić, bardzo udane tegoroczne wędkarsko wczasy. Sporo dużego okonia największy 40cm ( są sporo większe), mnóstwo szczupaka w przedziale 50-65cm (większe ponoć są, ale ja nic większego nie złowiłem) i to w okresie letnim. Na sandacza już zbrakło czasu. Na pewno w przyszłym roku odwiedzę te jeziorko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo fajne jeziorko, zwłaszcza jeżeli szukasz życiówki w postaci okonia.

Co do namiarów na domki to ośrodek "Pod Basztą", umiejscowiony w lesie z własnym pomostem. Cisza, spokój i tanio. Do miasta ok 1.5km lasem. Luksusów nie ma, ale jest znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam towarzystwo falubaza:) chciałem odświeżyć temat , temat jeziora lubiąż męczy mnie od zeszłego roku , byłem na rekonesansie rok temu i miejsce jest urokliwe zwłaszcza witające turystów tablice wędkarskie eldorado,wszystko wsazuje na to że na przełomie lipca i sierpnia spędzę tam z rodziną urlop dlatego też mam pytanie prośbę co do wędkowania , przede wszystkim czy coś się zmieniło bo dawno nic nikt nie napisał, i czy można coś wędkować z brzegu bo z łódki to trochę się naczytałem i widziałem reportaż wedkarski że faktycznie eldorado za wszelkie podpowiedzi dziękuję z pozdrowienie Wasyl

  • Super 2
  • Słabo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na zawodach Grand Prix Polski na Lubniewicach złowiłem największą rybę zawodów szczupaka 94,2 i kupę okoni największy chyba 34cm, tak że warto tam się wybrać. W tym roku na pewno wystartuje tam po raz pierwszy w zawodach o puchar Burmistrza Lubniewic ponoć mega nagrodyB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.