Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Grudzień 2011.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w Niedziele 11.12 wypad na Sieniawę (Podkarpacie) i bolenik 48cm z opadu na seledyn z Dragona. Praktycznie całość zamarznięta, ale w kącie jednej z zatoczek oczko, więc pole manewru nie było za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kappa00 napisał/a:

Winko widzę że testujesz robaczki Maybug. Kupiłem ostatnio Grabarza i Śliża.Śliź super na klenia, ale Grabarza jeszcze niepróbowałem, ale widzę że klenik bierze.Byle by do lutego...

Oj bierze klenik bierze! Co prawda nie zbyt okazały ale za to zabawa pierwsza klasa. Może na jutro uda mi się coś wrzucić z dzisiejszego wypadu? :smile: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie zamieścić wideo relacji z wczorajszych połowów klenia- z przyczyn technicznych oczywiście! Jak tylko się z tym uporam to na pewno zamieszczę linka. A wierzcie mi że kleni wczoraj było sporo, może wielkością nie zadziwiały ale i w sezonie nie raz o taki wynik trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie byłem dziś na rybach, za to przedwczoraj wybrałem się na okonie, a efektem był bolek 55cm. Przyłów niespodziewany, ale cieszył, bo było to jedyne branie. Okonie się chyba pochowały przed moimi przynętami.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce2d4874f085db27.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aabb636c2319453a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miał być wypad na Sieniawe (podkarpackie) no ale niestety pogoda pokrzyżowała plany.Może jutro się uda.Boleń piękny, a z okoniami też ostatnio niemiałem kontaktu po 2 godzinach nad rzeką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 godziny biczowania Dunajca. Przedzieranie się przez zarośla do mogło by się wydawać bankowych miejsc na Sandacza lub Szczupaka. I zero kontaktu. Dziesięć różnych gum, każda inny kolor i styl prowadzenia i nic kompletna cisza. Dunajec nie jest już taki niski więc nie wiem co zrobić żeby sandała złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sobie zakupił muchuwkę i dziś zaprosił mnie na jej mały teścik,przyznam że na początku było nie ciekawie :mrgreen: ale po kilku próbach coś wychodziło i obawiam się że mi się spodobało :lol: Ryb nie było ale wypadzik fajny . DAWID kręć kręć bo niebawem będę potrzebował małego zestawu na początek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijek? Nic specjalnego- zwykły World Champion Dencer 3-14g (2.70 m) z Kongera. Jak tylko wymienie w nim przelotki to dopiero będzie fajna wędeczka :wink: Jak chodzi o żyłkę jest to 0.14 Stroft-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.