Skocz do zawartości
tokarex pontony

kupno auta


rafaZST

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 239
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość FALUBAZ_ZG
na Orężadce też jezdziłem nie ma reguły tak samo chodzi.Mam gospodarstwo i nie stać mnie kupować ON po 6.00 zł.

W tych czasach trzeba kombinować.

Jesli o zabieranie ryb chodzi to stane w twojej obronie, ale jak jezdzisz na Karolince, red bullu, czy jak to oryginalnie napisales na "Orężadce" to jestes zwyklym zlodziejem.

Jak cie nie stac na rope po 6 pln to z buta laz albo autobusem smigaj, a nie marudzisz.

Jesli powodem, ze cie nie stac na rope jest fakt posiadania gospodarstwa to je opierdziel z zyskiem i bedziesz mial na rope.

Mam twoje podejscie do tankowania rozumiec tak, ze kazdy kto ma gospodarstwo moze mnie okradac, bo go nie stac na rope?

To czemu nie kupisz jakiegos malego dziesiecioletniego autka ze 3 tysie, a za zaoszczedzone pieniadze legalnie nie kupisz ropy tylko szarpiesz sie na auto, na ktorego utrzymanie i eksploatacje cie najzwyczajniej nie stac?

ATAR

Polecam Toyote Corolle.

silnika nie zajedziesz, buta ma, spalanie przyzwoite (w zaleznosci od buta :) )

Kicia nie ja pierwszy i ostatni jeżdże na orężadce.Bynajmniej teraz to już nie bo jest ciężko o nią ...trzeba papierek przedstawiać przy zakupie że się ma piec itp. bo inaczej nie sprzedadzą :cry: I cena waha się w okolicy 4.0 zł za litr.

Więc skórka za wyprawke .natomiast różnicy w jeżdzie nie ma i silnikowi nic się nie dzieje. Dlatego jak mam braki to albo sąsiad albo CB i trasa. :mrgreen:

Co do utrzymania autka to mnie stać :mrgreen: ale kicia nie oto chodzi ......jak będziesz kiedyś rolnikiem to to zrozumiesz że zeby coś mieć z gospodarki to trzeba kombinować . :mrgreen: Teraz takie mamy czasy niestety.

Chyba do mnie...

Po pierwsze.

Kiepski z ciebie rolnik, skoro musisz w taki marny sposob kombinowac. Rolnicy z takiego biednego regionu jak zachodniopomorskie, ktorych znam jakos takich problemow nie maja.

Po drugie.

Ciezko jest byc studentem. Czlowiek nie zawsze jest przy sianie, a jesc trzeba. Rozumiem, ze jak ktos ci zapierniczy prosiaka z gospodarstwa to nie bedziesz mial do niego pretensji. W koncu takie czasy, ze trzeba kombinowac.

I nie gadaj glupot, ze cie stac, bo ci, ktorych stac nie kradna. Nawet ci, ktorych nie stac nie kradna tylko zyja skromniej. Poza tym skoro ci tak zle to czemu nie poszukasz normalnej roboty tylko sie na gospodarce meczysz? Nie musialbys kombinowac, a ja bym sie nie wkrewial, ze musze zapierdzielac, zeby rolnicy mogli sie cieszyc szeregiem przywilejow i ulg. Nie dosc, ze macie o wiele latwiej od reszty spoleczenstwa to jeszcze je okradacie.

A co do jazdy na karolince to nie ma u was kontroli? U mnie regularnie stoi Sluzba Celna z krokodylami i wpuszczaja wezyk do baku. Nie dalej jak wczoraj jak z roboty wracalem to stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość problemów z DPF czy też z EGR powstaje w wyniku niewłaściwej eksploatacji. W mojej avce nie mam DPF bo nie odczuwałem potrzeby żeby brać samochód z takim silnikiem. I tylko dlatego.

Wiem że do starszych TDi wlewają wszystko i pojedzie na tym. Ostatnio popularny jest olej opałowy :wink: Ja do swojego nie wleję byle czego bo mnie nie stać :mrgreen:

Większość tych problemów to skutek ekonomi która bije na plus dla autoryzowanych serwisów.A to czy ktoś odczuwa potrzebe czy mieć czy nie mieć DPF jest mało istotne , auto ma spełniać określone normy typu np. Euro5 i nie jest to wybór użytkownika tylko ściśle narzucona norma w danym kraju.Starsze TDI pojadą na oleju opałowym , te archaiczne tak ....czas leci dawne tdi(1Z) pewnie przyjmie wszystko ale reszta w tym silniki z turbiną o zmiennej geometri i wtryskami wytwarzającymi większe ciśnienia może mieć problemy.Ale .... jak pisałeś wcześniej i tutaj zgoda z mojej strony o auto trzeba dbać lejąc do baku odpowiednie paliwo i eksploatacja też ma być odpowiednia. Taki nowoczesny diesel w rękach prywatnego właściciela odwdzięczy sie skromnym spalaniem i trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALUBAZ_ZG, :mrgreen: Nie wyczytałem o tym żeby szczupak28 kradł paliwo , ciekawa hipoteza. Chyba uprzedzenie z tematu "Łowisz czy ...." nie wygłupiaj sie

A studentem być ... nie czas na to żeby sie tym obnosić , studia tertaz niczego nie uczą poza tym że masz za nie płacić (ewentualnie robią to rodzice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG
FALUBAZ_ZG, :mrgreen: Nie wyczytałem o tym żeby szczupak28 kradł paliwo , ciekawa hipoteza. Chyba uprzedzenie z tematu "Łowisz czy ...." nie wygłupiaj sie

A studentem być ... nie czas na to żeby sie tym obnosić , studia tertaz niczego nie uczą poza tym że masz za nie płacić (ewentualnie robią to rodzice)

A gdzie ja napisalem, ze Szczupak kradnie paliwo?

On okrada Ciebie, mnie i innych prawidlowo tankujacych prawidlowe paliwo. Jak to spiewal Dezerter "spytaj milicjanta", najlepiej takiego z wezykiem i dziwnym czyms na koncu to Ci ladnie wytlumaczy na czym owa kradziez polega.

Co do studentow to oczywiscie masz racje, ale nie zmiena to faktu, ze te nieboraki czesto nie dojadaja. Czasy ciezkie i trzeba kombinowac wiec rozumiem, ze ty tez nie mialbys nic przeciwko wyprowadzeniu kilku tucznikow z zagrody szczupaka? Czy moze to by byla dla ciebie kradziez?

Co do uprzedzen z wiadomego tematu. Przejrzyj dokladnie moje wpisy z tamtego jak i z tego tematu. Potem pisz o uprzedzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori, chyba ekologii :mrgreen: Wiem i mam tego świadomość. Powstała psychoza dzięki której jest nakręcany biznes dla ASO. Nowe samochody są tak ekologiczne i tak skonstruowane że większość spraw można załatwić w ASO. A tam ceny są jakby z kosmosu wzięte. Na szczęście na kilka lat mam spokój jeśli chodzi o wymianę pojazdów w moim gospodarstwie domowym. Zobaczymy jak to będzie jak przyjdzie czas na wymianę i co wtedy z rynku wtórnego będę mógł wybrać. Mam nadzieję że będzie już jakieś opamiętanie od tego ekoterroryzmu. Niedawno wyczytałem że biopaliwa już nie są takie cacy i wcale tak dobrze nie wpływają na silniki, spalanie itd.

.Ale .... jak pisałeś wcześniej i tutaj zgoda z mojej strony o auto trzeba dbać lejąc do baku odpowiednie paliwo i eksploatacja też ma być odpowiednia. Taki nowoczesny diesel w rękach prywatnego właściciela odwdzięczy sie skromnym spalaniem i trwałością.

Dlatego wychodzę z założenia że trzeba poświęcić trochę uwagi swojemu autu.

Co ciekawe to tą toyotę mam przez żonę bo miało być auto między innymi dla niej. Po 2 jazdach próbnych okazało się że jedyne co może to być pasażerem - dyrektorem w tym samochodzie. Ja miałem na oku fajne Kia Sportage i Rav 4. Niestety tylko i wyłącznie z winy mojej kobiety nie mam suva tylko auto segmentu D :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisalem, ze Szczupak kradnie paliwo?

On okrada Ciebie, mnie i innych prawidlowo tankujacych prawidlowe paliwo.

Tak zrozumiałem cztery wpisy wyżej.

Zrozumiałem też że szczupak mając możliwość zakupu tańszego paliwa korzysta z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori, chyba ekologii :mrgreen: Wiem i mam tego świadomość. Powstała psychoza dzięki której jest nakręcany biznes dla ASO. Nowe samochody są tak ekologiczne i tak skonstruowane że większość spraw można załatwić w ASO. A tam ceny są jakby z kosmosu wzięte. Na szczęście na kilka lat mam spokój jeśli chodzi o wymianę pojazdów w moim gospodarstwie domowym. Zobaczymy jak to będzie jak przyjdzie czas na wymianę i co wtedy z rynku wtórnego będę mógł wybrać. Mam nadzieję że będzie już jakieś opamiętanie od tego ekoterroryzmu. Niedawno wyczytałem że biopaliwa już nie są takie cacy i wcale tak dobrze nie wpływają na silniki, spalanie itd.
.Ale .... jak pisałeś wcześniej i tutaj zgoda z mojej strony o auto trzeba dbać lejąc do baku odpowiednie paliwo i eksploatacja też ma być odpowiednia. Taki nowoczesny diesel w rękach prywatnego właściciela odwdzięczy sie skromnym spalaniem i trwałością.

Dlatego wychodzę z założenia że trzeba poświęcić trochę uwagi swojemu autu.

Co ciekawe to tą toyotę mam przez żonę bo miało być auto między innymi dla niej. Po 2 jazdach próbnych okazało się że jedyne co może to być pasażerem - dyrektorem w tym samochodzie. Ja miałem na oku fajne Kia Sportage i Rav 4. Niestety tylko i wyłącznie z winy mojej kobiety nie mam suva tylko auto segmentu D :???:

Umknęło mi o tej ekologi , poprostu zapomniałem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Orężadce też jezdziłem nie ma reguły tak samo chodzi.Mam gospodarstwo i nie stać mnie kupować ON po 6.00 zł.

W tych czasach trzeba kombinować.

Jesli o zabieranie ryb chodzi to stane w twojej obronie, ale jak jezdzisz na Karolince, red bullu, czy jak to oryginalnie napisales na "Orężadce" to jestes zwyklym zlodziejem.

Jak cie nie stac na rope po 6 pln to z buta laz albo autobusem smigaj, a nie marudzisz.

Jesli powodem, ze cie nie stac na rope jest fakt posiadania gospodarstwa to je opierdziel z zyskiem i bedziesz mial na rope.

Mam twoje podejscie do tankowania rozumiec tak, ze kazdy kto ma gospodarstwo moze mnie okradac, bo go nie stac na rope?

To czemu nie kupisz jakiegos malego dziesiecioletniego autka ze 3 tysie, a za zaoszczedzone pieniadze legalnie nie kupisz ropy tylko szarpiesz sie na auto, na ktorego utrzymanie i eksploatacje cie najzwyczajniej nie stac?

ATAR

Polecam Toyote Corolle.

silnika nie zajedziesz, buta ma, spalanie przyzwoite (w zaleznosci od buta :) )

Kicia nie ja pierwszy i ostatni jeżdże na orężadce.Bynajmniej teraz to już nie bo jest ciężko o nią ...trzeba papierek przedstawiać przy zakupie że się ma piec itp. bo inaczej nie sprzedadzą :cry: I cena waha się w okolicy 4.0 zł za litr.

Więc skórka za wyprawke .natomiast różnicy w jeżdzie nie ma i silnikowi nic się nie dzieje. Dlatego jak mam braki to albo sąsiad albo CB i trasa. :mrgreen:

Co do utrzymania autka to mnie stać :mrgreen: ale kicia nie oto chodzi ......jak będziesz kiedyś rolnikiem to to zrozumiesz że zeby coś mieć z gospodarki to trzeba kombinować . :mrgreen: Teraz takie mamy czasy niestety.

Chyba do mnie...

Po pierwsze.

Kiepski z ciebie rolnik, skoro musisz w taki marny sposob kombinowac. Rolnicy z takiego biednego regionu jak zachodniopomorskie, ktorych znam jakos takich problemow nie maja.

Po drugie.

Ciezko jest byc studentem. Czlowiek nie zawsze jest przy sianie, a jesc trzeba. Rozumiem, ze jak ktos ci zapierniczy prosiaka z gospodarstwa to nie bedziesz mial do niego pretensji. W koncu takie czasy, ze trzeba kombinowac.

I nie gadaj glupot, ze cie stac, bo ci, ktorych stac nie kradna. Nawet ci, ktorych nie stac nie kradna tylko zyja skromniej. Poza tym skoro ci tak zle to czemu nie poszukasz normalnej roboty tylko sie na gospodarce meczysz? Nie musialbys kombinowac, a ja bym sie nie wkrewial, ze musze zapierdzielac, zeby rolnicy mogli sie cieszyc szeregiem przywilejow i ulg. Nie dosc, ze macie o wiele latwiej od reszty spoleczenstwa to jeszcze je okradacie.

A co do jazdy na karolince to nie ma u was kontroli? U mnie regularnie stoi Sluzba Celna z krokodylami i wpuszczaja wezyk do baku. Nie dalej jak wczoraj jak z roboty wracalem to stali.

Falbuz-zg jak będziesz kiedyś rolnikiem to wtedy pogadamy , na razie póki co to nie wiesz co to rolnicwo.......

wybierz się kiedys na byle jaki jarmark i pogadaj z rolnikami na czym jeżdża to wtedy podyskutujemy ........niestety Polska to nie Niemcy , Francja itp.

Nie chodzi tu o to ze się jezdzi na paliwie bez akcyzy

ale o oszczędność , jak bedziesz miał dużą lub .srednią gospodarke i zostanie Ci parę "stówek" za paliwo to wtedy przejrzysz trzeżwo na świat :shock:

Wpadnij do mnie kiedys to zobaczysz czy ze mnie kiepski rolnik , pogadamy o rolnictwie wydajności .pokaże Ci ile się zbiera ziemniaka z ha , ile pszenicy z ha to daje Ci słowo że diametralnie zmienisz zdanie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Nie zmienie. Jak ci sie to nie oplaca to zajmij sie czyms innym.

Znam kilku rolnikow osobiscie. Nie wiem w czym sal lepsi od Ciebie, ale zostaje im o wiele wiecej niz kilka stowek na paliwo.

I za przeproszeniem nie piernicz mi tu o trzezwym spojrzeniu na swiat. Chwalisz sie na publicznym forum, ze walisz panstwo na siano smigajac na paliwie bez akcyzy.

Zastanowiles sie jaki poziom myslenia prezentujesz?

Jest mi ciezko wiec musze kombinowac. Oszukam, okradne i dam sobie rade. U Solzenicyna to sie nazywalo knajactwo.

Ponowie pytanie. Jak ktos glodny zapierniczy ci prosiaka to machniesz reka, a nawet go pochwalisz, ze obrotny, bo kombinuje i sobie radzi czy chwycisz za kija i za nim pogonisz, zeby odzyskac swinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy jak się kupowało ON po 3.40 itp

niestety doszło do tego że w Polsce jest bardzo drogie paliwo , szkoda że nie ma ceny paliwa z Ukrainy.

Kiedyś Shell miał paliwo bezpośrednio paliwo z Holandi i Niemiec teraz wszystkie stacje mają paliwo z Polskich rozlewni ....na każdej stacji barwa ON jest inna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALUBAZ_ZG, to nie szczupak28 okrada państwo tylko państwo stale nas okrada podnosząc VAT i akcyzę. Złodziejskie podatki które nam zabierają na emerytury których i tak nikt nie doczeka. Każdy lepiej by wyszedł jakby sam sobie odłożył na swoją przyszłość bo na urzędasów nie ma co liczyć. Oni martwią się tylko o swoje własne kieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić samochód głównie ma trasy i żeby pomieścił sprzęt wędkarski.

Do wydania mam ok 30000zł interesuje mnie samochód w benzynie nie istotne spalanie, i nie chcę WV, Audi i tym podobnych fordów fiatów.

Macie jakieś propozycje wytrzymałych silników latał będzie głownie po trasach Polska Niemcy więc i prędkość i przyśpieszenie odpowiednie.

pomyśl o V70 w turbo benzynie a nawet o dieslu D5

mega wygodne, pakowne i dobre przyspieszenie, a jak nie chcesz kombi to S60 T5 lub S60R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALUBAZ_ZG, to nie szczupak28 okrada państwo tylko państwo stale nas okrada podnosząc VAT i akcyzę. Złodziejskie podatki które nam zabierają na emerytury których i tak nikt nie doczeka. Każdy lepiej by wyszedł jakby sam sobie odłożył na swoją przyszłość bo na urzędasów nie ma co liczyć. Oni martwią się tylko o swoje własne kieszenie.

Patryk dobrze napisałeś i PRAWDE.

Skoro oni na nas żerują i nas oszukują to czemu my mamy być inni ........

jak oni biorą się za nas to my weżmy się za nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALUBAZ_ZG, doczytaj o tych akcyzach , bo i na olej opałowy czy na olej napędowy jest coś takiego , ale nie sposób sie zgodzić z tym że przy odsprzedaży od kogoś kto już zapłacił tę akcyzę stajesz sie złodziejem. Kupuje sie tanie paliwo od tych co mają możliwość odsprzedać a nie znaczy to że kupujesz paliwo za które ktoś tej akcyzy nie zapłacił.

Przykładowo "TIROWIEC" leje do baku paliwo z akcyzą ale gdy pokombinuje (oszukuje swojego pracodawce co jest jego sprawą) ma możliwość lewego zarobku przy odsprzedaży za niższą cene innemu kierowcy , proste. Zapytaj taty jak było dawniej co sie do domu przynosiło pomijając pensje albo odrazu dzwoń z donosem na własnego tate :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić samochód głównie ma trasy i żeby pomieścił sprzęt wędkarski.

Do wydania mam ok 30000zł interesuje mnie samochód w benzynie nie istotne spalanie, i nie chcę WV, Audi i tym podobnych fordów fiatów.

Macie jakieś propozycje wytrzymałych silników latał będzie głownie po trasach Polska Niemcy więc i prędkość i przyśpieszenie odpowiednie.

pomyśl o V70 w turbo benzynie a nawet o dieslu D5

mega wygodne, pakowne i dobre przyspieszenie, a jak nie chcesz kombi to S60 T5 lub S60R

szukAM BARDZIEJ COS W TEREN I NA TRASE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG
FALUBAZ_ZG, to nie szczupak28 okrada państwo tylko państwo stale nas okrada podnosząc VAT i akcyzę. Złodziejskie podatki które nam zabierają na emerytury których i tak nikt nie doczeka. Każdy lepiej by wyszedł jakby sam sobie odłożył na swoją przyszłość bo na urzędasów nie ma co liczyć. Oni martwią się tylko o swoje własne kieszenie.

Ale walac w ch... nie pokazujesz im co o nich myslisz, ani nie okradasz ich tylko zwyklych ludzi.

Jak dziadki z PZW podnosza oplaty to trzeba stawiac sieci zeby im pokazac???

Skoro sprzet wedkarski coraz drozszy to kupmy najprostsze kije i chodzmy poszarpac???

Skoro dajecie przyzwolenie na okradanie panstwa w ten sposob to czemu bulwersuja was klusole. Juz nawet nie glodne dziadki, co nie odpuszczaja uklejce tylko ci dzialajacy konkretniej. Siaty, agregaty itp. przeciez tez mozna wytlumaczyc zaradnoscia. Trzeba nawet pochwalic takiego czlowieka, bo przeciez tak wspaniale sobie radzi.

A, ze przy okazji kogos okradnie. Takie czasy trzeba kombinowac.

Dalej mi szczupaku nie odpowiedziales na pytanie co bys zrobil jak bym ci prosiaka zwedzil. Pochwalilbys mnie za zaradnosc? Zalozmy, ze argumety usprawiedliwiajace moja jume zaczerpne z twoich wypowiedzi w tym temacie.

Wezcie sie zastanowcie jakie glupoty piszecie.

Dzikusy z was i tyle.

Nie nadajecie sie do zycia w spoleczenstwie.

Kiedys jak ktos okradal krola to go wieszali na drzewie lub nabijali na patyk. Trzymali go tam dopoki go ptactwo nie zjadlo, ku przestrodze.

pagori,

Nie chodzi mi o jazde na paliwie od tirowcow. To dalej jest legalne paliwo. Chodzi o karolinke.

Potem trzeba wydywac twoje i moje pieniadze na wyposazenie, dyzury i organizacje pracy takich brygad co lapia takich szczupakow i petrykow i wpuszczaja im wezyki do bakow.

ATAR

Ciezko bedzie znalezc zloty srodek.

Mimo wszystko trzeba by sie zastanowic cza bardziej taki na trase, ale w razie czego zeby poradzil sobie w terenie czy bardziej taki na ryby, ale zeby nie byl meczacy w trasie.

Jak by nie kombinowac to ciezko palaczyc te dwa kryteria.

Biarac jednak pod uwage, ze napisales, ze spalanie nie gra roli to subiektywnie polecilbym jakiegos kozackiego PickUpa w stylu Avensis, Tacoma czy Navara. Na trasie pojdzie, wygodny, wjedziesz wszedzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALUBAZ_ZG, brednie piszesz takie że aż żal to czytać. Skoro jesteś zawsze taki sprawiedliwy i prawy to sobie kupuj wszystko po wyższych cenach. Jeździj zawsze przepisowo, odprowadzaj wszystkie podatki, wszystko rób tak jak prawo nakazuje. Jak dasz swojemu dziecko na urodziny czy gwiazdkę pieniądze to odprowadzasz podatek? NIE?! Ty złodzieju! Okradasz państwo! Ściągniesz piosenkę z neta to okradasz jej właściciela (modne ostatnio ACTA :) ) idź kup sobie płytę do sklepu jak chcesz posłuchać.

Więc nie wyjeżdżaj tu z jakimiś chorymi aluzjami że zawsze jesteś taki fair. Do szczupaka28 też się przyczepiłeś o tym świniaku jak rzep psiego ogona. Idź się napij człowieku albo spuść z kija to Ci ulży bo jakiś nie życiowy jesteś i się ludzi czepiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kupno auta dział HydePark więc chyba raczej nie należy wymagać merytorycznej dyskusji, hmmm....ale nie za bardzo podoba mi się spadający poziom kultury osobistej oraz prymitywna erystyka, która powoli zaczyna wypierać zdrowe argumenty.

Jeśli chcecie dyskutujcie dalej w ten sposób ale nie miejcie pretensji gdy już posypią się "krawaty i czasoumilacze".

Nie proszę, nie straszę, przedstawiam nieuniknioną kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie spokój z zasadnością używania lewego i prawego paliwa bo to nie ma sensu. Pełno tego na innych forach typu wszystkowiedzący domorośli mechanicy internetowi. Szkoda klawiatury a temat zaczyna przypominać rynsztok. Odpuście sobie.

W celu uzupełnienia to avensis nie jest pickupem, jest nim np Hilux.

Co do nissana to mam mieszane uczucia odkąd w Europie popełnił mezalians z żabojadami. W mojej ocenie stracili na niezawodności, trwałości i bezawaryjności. Znajomi mają Primerę P12 w której raz w roku coś się dzieje z elektryką. I nie jest to auto ściągane a kupione w polskim salonie, serwisowane i bez żadnej przeszłości. Sam też zastanawiam się nad wymianą żony wozidła z Micry K12 na jakiegoś Yarisa bo zaczyna powoli mnie denerwować. Co z tego że fajny dizajn, ergonomia i świetne warunki jak na auto miejskie skoro w mojej opini brakuje mu tego czegoś. Jakoś nie czuję tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Oczywiscie chodzilo mi o hiluxa. Nie wiem czemu wyjechalem z avensisem.

Z mojej strony ciach bajera. Ze zodziejami nie gadam. Mam na nich kamienie.

Forumowej wladzy tradycyjnie gratuluje dobrego samopoczucia. Ktos tam wrecz namawia, wybiela i promuje lamanie prawa, ale najwazniejszy jest poziom dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

Ktos tam wrecz namawia, wybiela i promuje lamanie prawa,
w którym miejscu, mogę prosić cytat? , ja jakoś znaleźć nie mogę, za to widzę użytkownika, który w swoich postach łamie prawo wewnętrzne w tym przypadku regulamin forum pkt 3,7,10, to jest próbka praworządności w Twoim wykonaniu?. Nadal uważasz, że nadajesz się na partnera do dyskusji o prawie?.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi tego typu, zapraszam serdecznie do działu

http://haczyk.pl/forum/viewforum.php?f=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Czyn pan zatem swa powinnosc i przykladnie nie ukarz. Do dziela!

Poza tym napisalem, ze na ten temat ciach bajera z mojej strony. Trzeba drukowanymi panu moderatorami napisac zeby to byl jasny sygnal zeby nie wywolywac mnie do tablicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak ktoś jest znudzony forum to służymy pomocą w dezaktywacji konta.

I wracając do tematu.

Mam zamiar zakupić samochód głównie ma trasy i żeby pomieścił sprzęt wędkarski.

Do wydania mam ok 30000zł interesuje mnie samochód w benzynie nie istotne spalanie, i nie chcę WV, Audi i tym podobnych fordów fiatów.

Macie jakieś propozycje wytrzymałych silników latał będzie głownie po trasach Polska Niemcy więc i prędkość i przyśpieszenie odpowiednie.

pomyśl o V70 w turbo benzynie a nawet o dieslu D5

mega wygodne, pakowne i dobre przyspieszenie, a jak nie chcesz kombi to S60 T5 lub S60R

szukAM BARDZIEJ COS W TEREN I NA TRASE

Ostatnio znajomy wspomniał, że sprowadził Kia Sorento chyba z 2003 roku w każdym razie po lifcie, 2,4B z pełnym wyposażeniem. Trochę się ździwiłem, że akurat wybrał Kia. Ale jak pooglądałem tą Kijankę w Internecie to i mi się podoba :cool:

I widzę, że po lifcie można już kupić za nieco ponad 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.