Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaki zestaw na bata??


Gość BafiAndDracon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BafiAndDracon

Zamierzam łowić duże płocie i małe leszcze na bata, jednak nie wiem jakiej uzyć ddo tego żyłki , spławika i haka, moim łowiskiem będzie Odra ,

Proszee o Pomoc!!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 year later...
  • 10 months later...

WITAM

Mam kilka pytań do forumowych speców i nie tylko:)

Mam w piątek zawody koleżenskie ,ale jak wiadomo ambicje są :mrgreen:

Będziemy łowić na starej Odrze,woda stojąca ,głębokośc około 2-3 metry,będę łowił na bata 7 metrów.

Teraz pytanie jak przygotować się do łowienia tzn.jak skomponować zanęte,aby zwiekszyć szanse,gatunki dominujące to ładna płotka i krąp,ale i leszcz,kiedy przygotować zanęte czy 1 czy może 2 dni przed,w końcu na jaki zestaw łowić? tzn. jak najlżej czy może troszkę ciężej.

Dodam że generalnie używam zanęt Lorpio,tyle że one są raz skuteczne a raz w ogóle,kiedyś używałem zanęt Dragona i generalnie byłem zadowolony,za radami znajomego zmieniłem firmę i wyniki po 2 latach nie są najlepsze...może to się wyda dziwne,ale odkąd zacząłem używać ,tych zanęt to nie łowie leszczy :roll:

Ostatnio kupiłem Trapera Leszcz Specjal to już kompletnie nic nie złowiłem,kolega obok ryba za rybą

Jeden z kolegów będzie miał tyczkę także się trochę obawiam że dostane będą baty :lol:

Wspomóżcie dobrymi radami:)

Generalnie łowie po swojemu, ale ostatnio po prostu siedzę bez brania ,a obok łapią ryby...stąd prośba o pomoc.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.