Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Powtórka z dyskusji, czyli co z kolejnym zlotem Haczyka?


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodam coś od siebie. Gdybyście byli zainteresowani zlotem na warmi to bym zaproponował wam obiekt rekreacyjny nad jeziorem pierzchalskim. Tutaj wszystkiego na ten temat możecie się dowiedzieć Pierzchaly.pl

A gdybyście chcieli się dowiedzieć więcej na temat tego jeziora to zapraszam to tej lektury

Zbiornik Pierzchały - Eldorado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę macie swoje grono z którym chętnie się spotkacie nie licząc się z sugestiami innymi userami? ;|

Bo dużo osób chce niby przyjechać a na koniec się rozmyśla. Wystarczy prześledzić tematy z poprzednich lat.

Skoro nadal nie ma miejsca wybranego to nieco jak zdarta płyta. Może Toruń (lub okolice)? Duża rzeka - sumy, sandacze a i białorybu sporo. Mniejsza rzeka - trocie łosośki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co...

Mam ochotę na zlot na Śląsku :mrgreen: Blisko Czeskiej granicy, to wtedy i Wrocławiaki może by się do nas ruszyli? ;):twisted:

:mrgreen: jest w czym przebierać, z tym, że z łowiskami specjalnymi nieco gorzej, a z PZW najlepsze zaplecze turystyczne mają Pogorie - cztery zbiorniki obok siebie, domki, pola namiotowe, hotele. W pobliży jest odcinek specjalny Czarnej Przemszy dla zainteresowanych pstrągowaniem, a i Pogorii specjalnie nikomu nie trzeba przedstawiać, wystarczy poczytać nieco w pod-forum "Łowiska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - ale serio chcesz żebyśmy na zlot jechali w sam środek miasta? Mi się to średnio uśmiecha... Miasta mamy po dziurki w nosie przez cały rok...

Ustalmy, że terminu zlotu nie zmieniamy - bo naprawdę, jeśli zaczniemy kombinować i z tym, to nigdy do niczego nie dojdziemy...

W sumie mnie to ryba gdzie - zobaczcie jakie cudo w samym centrum Polski - okolice Łodzi, Wrześni, Konina:

http://www.jawita.pl/wedkarstwo_pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ubiegłym roku z rybami było kiepsko.Byłem tam 3 może 4 razy po 4h.

To szukamy dalej, nie ma co się upierać - natomiast upieram się na wygodę dużo dzieci będzie w tym roku muszą być warunki.

Takie coś fajne, całkiem niedaleko od Gregorka - http://www.agrogawlik.pl/page1.php

35 złotych za nocleg od osoby bez wyżywienia.

Mają 40 miejsc noclegowych, więc... :)

No i własne stawy z własną hodowlą, czyli ryba w teorii jest - ktoś coś wie? Słyszał coś o tym?

Wygląda fajnie, a w górach jeszcze nie byliśmy :mrgreen:

Pamiętajcie że w takiej opcji nie opłacamy żadnych pozwoleń a tu jest wędkowanie wliczone w cenę pobytu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukamy dalej, nie ma co się upierać - natomiast upieram się na wygodę dużo dzieci będzie w tym roku muszą być warunki.

Takie coś fajne, całkiem niedaleko od Gregorka - http://www.agrogawlik.pl/page1.php

Dla mnie bomba :wink: Spanie blisko wody. Łowienie i wypoczynek dla rodzin. :wink:

Moim zdaniem popytać o ryby i zamawiać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie zgłosi do końca długiego weekendu sensownego "przeciw" to będziemy zbierać zapisy.

Uprzedzam, że zaliczki trzeba będzie wpłacić do końca czerwca (jak już porozmawiam z właścicielami, to postaram się o ichni numer konta i każdy zarezerwuje na własne nazwisko, do mnie tylko potwierdzenie że poszło prześlecie) - niczego w tym roku nie zostawiamy na ostatnią chwilę.

Ze swojej strony na pewno będę brać pokój 3 osobowy więc przydałoby się jeszcze jakieś dziecięce towarzystwo Tomkowej Agatce i mojej Paulinie moi drodzy :mrgreen:

Jeśli nie będzie powyższego sprzeciwu, dzwonię i pytam o szczegóły.

Napiszcie privy do osób które chcą jechać a dawno nie zaglądały do tego tematu.

Fenkju for jor atenszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, moim zdaniem nie ma na co czekać. Jak Tomik nie ma nic przeciwko to załatwiamy :cool:

Miejsce super, zadzwoń ewentualnie czy mają miejsca w tym terminie.

Jak mi się nic nie pokomplikuje to chciałbym tam spędzić kilka dni (może już od 15?).

Lista Zlotowa:

1. Tomek1 + Ola +Agatka + Krzyś - od 15-19.08 (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tak w ciemno powiedziec facetowi że a może 10 a może 30...

Z facetem trzeba gadać wstępnie o około 20- 30 osobach. Doświadczenia poprzednich zlotów na to wskazują. Umówić się żeby np. do końca maja trzymał nam taką ilość miejsc a po tym terminie jeśli nie wykorzystamy niech wynajmuje te które pozostaną wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem wcześniej w tym temacie, będę miał spory problem z pojawieniem się w tym terminie. Być może będę dopiero późnym popołudniem w sobotę. Także nie musicie czekać z decyzją wyboru tylko ze względu na mnie. Niemniej będę się starał być i w sumie i tak się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.