Skocz do zawartości
tokarex pontony

mała uwaga ,może propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

stroan ogólnie w porządku, forum jest na maxa eleganckie , ale w samej stronie moze wypadało by umieścić więcej artykułów, działów dotyczących technik i metod łowienia, przykładowych zestawów, mozę składy zanęt - te rzeczy są chętnie czytane(tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a mi wydaje się że forum jest do wrozmowy, artykuły zostawmy może gazetom, a jak masz jakieś pytania i wątpliwosci to zamieść je w odpowiednim dziale a ktoś napewno podzieli się z tobą swoją wiedzą w tym temacie i rozwieje twoje wątpliwości. :wink:

pozdr Artech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę jeszcze zdradzał szczegółów, ale myślę, że w następnym tygodniu naszą relację z Targów Wędkarskich z Poznania zaprezentujemy już na nowych bardziej dynamicznych, dostępnych i rozbudowanych stronach portalu wędkarskiego haczyk.pl

Będą dodatkowe działy a właściwie są juz gotowe do wypełnienia odpowiednimi informacjami. I mam nadzieję, że nam w tym pomożecie. :D

Pozdrawiam

Tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik pomożemy. tylko mam prośbę, może i upierdliwy jestem, podczas tych zmian o których mówisz może by tak zegar wyregulować, chyba że jest to problem to może lepiej zaczekać do zmiany czasu na letni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że pomożemy a skoro pytasz czy pomozemy to tak na marginesie studieuje politologie i ostatnio utkwiło mi w głowie pytanie pewnego pana , który wybrał sie na pomorze aby załgodzić strajki i również zadał pytanie " pomożecie " i odpowiedzieli ,że pomogę , tak więc i my odpowiadamy _ "POMOŻEMY", tyle ,ze z lepszym efektem końcowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety jeszcze na jakiś czas muszę przesunąć odsłonę nowego wizerunku portalu haczyk.pl. Grypa szaleje, rozłożyła na tydzień redakcyjnego informatyka i niechciałem go męczyć. A., że i ja się trochę pochorowałem, więc jeszcze przez jakiś czas zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak planuje cos takiego a także kalendarz brań, ale to juz w nowym portalu, którego obsługę ciągle ćwiczę. 8)

Proszę jeszcze o troche cierpliwości jeżeli chodzi o nowe działy w portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.