Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisłok


wodzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie i pozdrawiam wszystkich!

Mam pytanie czy ktoś z Was moglby polecić jakieś miejscówki na Wisłoku. Do rzeki mam nie daleko ale praktycznie nigdy na niej nie łowiłem, przewaznie na Sanie lub na zbiornikach sztucznych, a tu taka rzeczka sie pod nosem marnuje :wink: interesuje mnie głównie przepływanka lub lekka przystawka. Czy mołby ktos coś doradziC głównie na odcinku od Rzeszowa do ujścia.

----->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Od Rzeszowa do połączenia się z Sanem jest chyba z 60 km brzegu a dobrych miejscówek pewnie z parę tysięcy. Moim zdanie najlepsza to ta na 29 kilometrze i 344 metrze licząc od mostu kolejowego w Rzeszowie , ta z głęboczkiem 3 metrowym tuż za chałupą babki Goździkowej. Najlepiej łowić na przepływanke z żywym komarem na haczyku tylko trzeba uważać przy zakładaniu , żeby mu nie przebić wyrostka robaczkowego.

Powodzenia.

A poważnie to poświęcił bym z jeden dzień na przespacerowanie się po brzegach i poszukanie fajnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... widzę, że homor zawsze dopisuje.

Postaram ściśle trzymać się podanych koordynatów i przy okazji pozdrowię Goździkową :grin:

Słyszałem włśnie, że nie należy przebijać wyrostka komarowi gdyz szybko traci na sile

nie "pracuje" jak należy... hahhah...

A tak na poważnie no to właściwie chyba tak zrobie i piświęce jeden dzień może dwa i a nóz coś sie fajnego znajdzie. Ale raczej nie będe się nastawiał na szybkie wyniki gdyz moje pojęcie o łowieniu na rzece jest raczej nikłe,... no nic trza se jakoś radzić

----->

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie najlepsza to ta na 29 kilometrze i 344 metrze licząc od mostu kolejowego w Rzeszowie , ta z głęboczkiem 3 metrowym tuż za chałupą babki Goździkowej. Najlepiej łowić na przepływanke z żywym komarem na haczyku tylko trzeba uważać przy zakładaniu , żeby mu nie przebić wyrostka robaczkowego.

Powodzenia.

Podoba mi się ten opis Essox,coś podobnego musze i ja umyśleć na dopytywaczy ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.