Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wklejanka sandaczowa, Team Dragon 260 cm, 7- 28 gr, SPRZEDAM


dawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po długim namyśle postanowiłem rozstać się z jednym z moich kijów.

Pod młotek wędruje wklejanka sandaczowa Team Dragon długości 260 cm i ciężarze wyrzutu 7 - 28 gr, akcja x-fast.

Wędka kupiona w sklepie stacjonarnym Fishing - Mart w Tychach w dniu 11.10.2010 r. Jest więc ona jeszcze na gwarancji do 11.10.2012 r.

Stan wg mnie - idealny. Użyłem jej słownie 6 razy. Ostatni raz na jesieni zeszłego roku. Wtedy też przez moją nieuwagę złamała się szczytówka około 5 cm przy końcu. Przed rzutem nie sprawdziłem i plecionka oplątała się o przelotkę. Co było dalej - wiadomo...

Kij oddałem w ramach gwarancji do serwisu i naprawa została wykonana bezproblemowo. W karcie gwarancyjnej widnieje wpis:

"Wymieniono element A". Nie znam dokładnie terminologii serwisantów i nie jestem w stanie powiedzieć czy została wymieniona sama szczytówka czy cały górny skład. Aczkolwiek kijek praktycznie nówka. Od momentu naprawy (14.11.2011 r.) wędka jest nieużywana. Nawet korek nie zdążył się przybrudzić ponieważ kij nad wodę i z powrotem transportowany był zawsze w pokrowcu.

Sprzedaję bo jednak pod sandacza szukam czegoś innego. Owszem, szczytówka super pokazuję wszystko co się dzieje z przynętą, a branie mocno czuć w dolniku ale jednak potrzebuję patyka o innej specyfice. Celuję w jednoczęściowego i znacznie krótszego niż ten TD Fenwicka lub St. Croixa. Po prostu potrzebuję kasy na sfinansowanie chociaż części nowego zakupu.

Cena jaka mnie interesuję to 280 zł plus 35 zł przesyłka w sztywnej tubie PCV. Paragon, karta gwarancyjna, pokrowiec - wszystko jest. W Tychach możliwy odbiór osobisty. Jeśli ktoś jest z okolicy można podjechać i obejrzeć wędkę, pomachać, zrobić przymiarkę. Zapraszam.

Zdjęcia poglądowe. Moja cyfrówka do nowych nie należy więc o lepszą jakość będzie ciężko. Ale jeśli ktoś chce to postaram się zrobić jakieś lepsze ujęcia.

Rezerwację poproszę w wątku, a po szczegóły zapraszam na priv. Uprzedzam również, że mogę mieć mały poślizg z odpisywaniem ponieważ mam trochę innych zajęć. Wędka wystawiona również na innym forum

Pozdrawiam,

DawcaR6.

post-10304-14544973058219_thumb.jpg

post-10304-14544973058491_thumb.jpg

post-10304-14544973058587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.