Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?? Lipiec 2012r.


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bug - Wola Uhruska - Byłem dzisiaj w z samego rańca. Z gruntu brały krąpiki takie do 15 cm. Pięknie żeruje drapieżnik aż żałowałem, że nie postawiłem na spinning. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug - Wola Uhruska - Byłem dzisiaj w z samego rańca. Z gruntu brały krąpiki takie do 15 cm. Pięknie żeruje drapieżnik aż żałowałem, że nie postawiłem na spinning. :smile:

Prezes na rybach :shock: Wreszcie :wink: To uderzaj wieczorem na drapieżnika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich niepowodzeniach w końcu udało się skusić do brania i szczęśliwie wycholować bolenia profesora weterana :))) Przynęta to stary, niezawodny łomżyński bezsterowiec :)) C&R !!!

boleo.jpg

:cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj tj. 29.07 kolejna wyprawa na Rabe w celu zbadania kolejnego odcinka rzeki. Na że tak powiem: "Dzień Dobry" wpadł mały Kleń. Po kilku godzinach potężne branie Jaź tuż przy nogach. Niestety skończyło się to niefortunnie. Brak doświadczenia [popuszczony hamulec przed zarzuceniem] kosztował mnie błystkę z przyponem - a taka fajna była :)

Wędrując w dół rzeki karma wynagrodziła mi owa stratę. Kiedy już znudzony ciągłym rzucaniem błystki z której byłem średnio zadowolony nagle poczułem branie. Wyciągałem wnioski z poprzedniego brania i udało się złowić rybkę o której marzyłem :)

2db87e6c5e6b84b8gen.jpg

Brzana - 40 cm / Bużka i do wody. Tak wiec warto było spędzić 12h w wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 miesięcy nie byłem na rybach, a że wczoraj miałem trochę czasu wolnego to miałem zamiar skoczyć na rybki gdyby nie burza i praca na 18...Ale pod koniec burzy na spontana wybrałem się z feederkiem o 16.30 na godzinkę nad wodę i złowiłem chociaż jednego klepaka :D Sprzętu przybywa a czasu na ryby praktycznie zerowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 godzinny wypad nad Drwęce i to wcale nie w porannych godzinach. Efekt? Mógł być znakomity, a był słabiutki. Na początek melduje się 40 cm szczupaczek który szybko wraca do wody. Nie minęło 5 minut i +/- 60 cm nie trafia w obrotówkę. Ponowny rzut i po raz drugi ten sam szczupak wychodzi za przynętą ale nie decyduje się na atak (sic!). Po 20-30 minutach mam kolejne wyjście tym razem gruba 70 wychodzi do Mannsa Predatora ale obgryza mu tylko ogonek... także mogło być pięknie a było tak sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem zanecic swoja miejscowke bo niespodziewanie okazalo sie ze jutro jade na rybki. mam nadzieje ze bede mogl jutro wrzucic jakies fotki i zdac jakas relacje z polowu wielkiego lina a moze wkoncu i pierwszego w tym roku Karpia przez duze K ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zbiorowe narzekanie aż dziwi.

Nie każdy łowi z łodzi. Złowienie czegoś większego z brzegu graniczy w tym roku z cudem. Pozdrawiam

A ja nadal twierdzę że narzekać najłatwiej. Znam wędkarza którego specjalnością są sandacze. I przez lata jak sam przyznał w rozmowie nie mógł się nadziwić jak to ludzie nie mogą zatrzymać suma. Sam przez kilka(naście) lat podczas polowań za sandaczem nie trafił żadnego konkreta. A w tym roku w ciągu miesiąca miał dwa na wędce, których oczywiście... nie zatrzymał :) Poza tym jak sam stwierdził rok temu było gorzej. I jest to gość łapiący tylko z brzegu :)

Sama łódka nie powoduje, że łąpie się ryby kilogramami. Dokładnie tydzień temu na Wiśle z brzegi wieczorkiem sandaczyk 67 cm. W poprzedni weekend na jeziorze z łódki które do tej pory jeśli chodzi o spławik było w ręcz fantastyczne poza wielkoludami po 10 cm nie brało nic (wieczór i nocka). Tak więc łódka może czasami pomaga ale nie łapie za nas ryb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.