Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

było przyjść trzeba :) na główce dużo miejsca dla dwóch :)

ale i na tej "dobrej główce" nic nie było.. byłem też wcześniej na tej niżej ale taż też nic..

te wyżej jakby płytsze....

strasznie chimeryczne te rybki ostatnio..

poprostu trzeba trafić w moment jak są głodne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że dwa miesiące czasu na wędkowanie za psiakami i zębatymi a nie że od stycznia. ;)

Nom mam zamiar trochę pojeździć w listopadzie i grudniu a jak będzie to zobaczymy. Na razie jeszcze jeziorka.

Nawzajem połamania i do zobaczenia gdzieś tam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypad za sandaczem zakończony jednym braniem... Leszcza 53cm.

Atak przy opadzie na Ohio Relaxa 10cm. Rybka zapięta pięknie za pysk. Uderzenie sandaczowe, dziwny luz po zacięciu i hol. Bardzo szybko wypłynął na powierzchnię. Później ładnie wymiatał przy brzegu. A smoka jak nie było, tak nie ma.

Cieszy jedynie, bo pierwszy leszcz w życiu i to na spina :))

normal_Leszczu.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepes53, i Przylasek i Bagry i Pogórki... jedynie na Brzegi jakoś mnie nie ciągnie, ale może się przemogę w końcu. ;)

morelowy, gratki. Na krakowskiej Wiśle jakoś tak jest, że w zimie leszcze często zagryzają zarówno paprochy jak i spore gumy czego masz ewidentny przykład i nie są to jak wielu uważa "kapotniki".

62428df3454b46aamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG - a co tam na Podgórkach się dzieje i na których łowisz.

Ja z miesiąc może dwa temu byłem na dolnych i mały szczupaczek się uwiesił.

A ciekawi mnie co tam na NO KILU się dzieje.. ale jakoś nie składa mi się pojechać w tamten rejon :)

Wiem napewno że na Podgórkach można trafić sporą rybkę.. sam taką miałem na kiju ale niestety się spięła.. ale była potężna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elast93, na bagrach jakieś szczupaki i okonie się trafiają, wielkie nie są ale bez kontaktu nie wracałem. Masz zacięcie w 6 godzin całe obejść... mi to sporo więcej zajmuje ;)

kepes53, na Podgórkach tak jak i na innych jeziorkach, wszędzie szczupły nie miarowy i sporadycznie większy oraz okonie. Na No Kill spore ryby to przeważnie tołpygi i mogą sponiewierać i to ostro... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG, w 6 godzin omijając plaże i stanowiska na których dziadki dybały na karpie :D

Dzięki za info, ja to zamierzam teraz przeorać wzdłuż i wszerz Brzegi nr 3 bo stamtąd w tym sezonie jeszcze miarowego zębacza nie wyjąłem chociaż ostatnio przez to że mnie poniosło straciłem ładną 70 tke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG, Tak wcześniej się skręcało w prawo z głównej drogi i jechało taką uliczką na prosto do wjazdu tam po drodze było kilka progów na jezdni, teraz nie skręca się z głównej drogi tylko jedzie dalej prosto nie skręcając na mostek który jest nad serafą tylko prosto jak w morde strzelił i kilkaset metrów dalej jest takie małe rondo na którym odbijasz w prawo i jest nowiuteńka droga którą też jedziesz prosto a kilkaset metrów dalej po lewej już masz skręt i brzegi wielickie :D Reasumując robisz małe koło ale za to nowa nawierzchnia, pokazałbym na mapach google ale tam jeszcze niema naniesionej tej drogi :roll:

https://www.google.pl/maps/@50.0309433,20.0925976,18.58z?hl=pl

W tym miejscu które jest na mapie odbija droga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Kokotowa jadąc na rondzie (TYM NOWYM) w lewo i potem jest zjazd na Wielicki staw jest.

Trzymasz się prawej strony zbiornika. Jest fajnie utwardzona droga..

Tam niby jest znak zakazu wjazdu bo droga nie jest otwarta.

Ale z moich informacji wynika że wędkarze mogą wjechać bo to jedyny dojazd do "wielickiego" (admin na forum M.Z.W. - więc on ma wiedzę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG, Na dwójce można trafić fajną mamuśke brat w wakacje zerwał 90+ ale teraz od kilku tygodni sypią ziemie i ubyło z 30m długości stawu :( woda jest strasznie zmącona, od strony 'lasu' bobry narobiły zaczepów w postaci gałęzi i drzew i praktycznie nieda się łowić, od drugiej strony ziemia i wysoki brzeg jedynie od drogi można porzucać ale ostatnio zupełnie się tam nic nie dzieje. Na trójce jest dużo szczupaka we wrześniu nawet trafiały mi się na rosówke na spławik takie 50 tki :D Dużo łowiłem w tym roku na jedynce i moge powiedzieć że jest tam pare miejsc godnych uwagi, największego szczupaka z brzegów jak do tej pory mam właśnie z jedynki 57 cm ale kolega miał w sierpniu 62 cm z jedynki. Można by dużo pisać ale dla mnie najciekawsza jest trójka.

Na 99% jade jutro sam lub z bratem właśnie na trójke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.