Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj byłem porzucać, przed burzą złowiłem 2 kleniki. Przeczekałem ulewę pod mostem, ale potem już nie było sensu łowić, zaczęło płynąć pełno syfu itd. Jak szedłem do domu to mijałem się z dwoma grunciarzami, ale czy coś połowili niestety nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś zobaczyć zwiad potrenować:) Zawody z koła się zbliżają, warunki są ciężkie, po wysokiej wodzie błoto, w dodatku jeszcze ten żar z nieba w trawskach a o komarach już nie wspomnę, jest ich zatrzęsienie, potrafiły z krzaków na takie słońce wyjść chmarą, dopóty zorientowały się o słońcu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2h wypad na Dąbie w okolice ujścia Prądnika obfitował w....... komary, pokrzywy i zerowe brania nawet na paproszki :evil: Od czasu do czasu coś się spławiło na środku Wisły doprowadzając mnie do szału :mrgreen: Woda podniesiona o około 30 cm kolor całkiem przyzwoity niestety płynie biały pienisty syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dziś godz 5,30 pojawiałem się nad Wisełką, woda już jest dobra, gwałtownie opada z dnia na dzień, co z tym ryba nie jest aktywna, złapany jeden kleń kilka podbić, zepsute Bolenie prze ze mnie ehh, za to poznałem nowe miejscówki świetne na klenia:) opaski. Co do połowów uważam że z rana jest najlepiej, nie gorąco komarów nie ma tak, tylko trzeba mieć wodery min. duza rosa, do 10 można połowić bo później jest za gorąco, a pod wieczór masa komarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esioslaw po raz kolejny dzięki za info :wink: Od kilku dni zbieram się nad Wisłę i nie mogę się zebrać... Budzi krzyczy o 4tej i na tym się kończy. teraz już wiem ze wodery muszę dorzucić ;)

Apropo Wisły... Jak tam sytuacja w Niepołomicach ? W Okolicach mostu ? Da się biegać po zatoczkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esioslaw, ja uważam, że do 7 można łowić, potem katorga. W ostatnia niedzielę łowiłem do 9 i czułem się jak po torturach. Dzis bylem od 4 do 7 pod przewozem. Jakieś boleniowe przedszkole się meldowało. Woda już OK. Tylko ten upał :(

post-14647-14544973305513_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Proszę:) Oj nie wiem jak te okolice, nigdy tam nie bylem :) Ja Tylko Nowe Brzesko i w dół do Uścia Raby,po kamieniach nie za bardzo jeszcze, trzeba się zmagać z trawskiem i błotem. Ja wczoraj wytrzymałem do 10,30:) w spodniobutach ( już byly mokre) Dziś raczej rezygnuje z Wypadu ale jutro o 4 się melduję nad rzeką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Jak pisałem pokazałem się nad rzeką dziś tylko nie o 4 lecz po 7 ale może być na te niecałe 3 godz:) Złapany jeden bolek, w jednej chwili zaczęły żer, udało się z jednym:) Ładny odjazd :) i po chwili na brzegu:) za następnymi nie chodziłem Zostawiłem na jutro :) a miejsca są atrakcyjne :) Woda niższa jak ostatnio :) Dla mnie w sam raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumtarara czyli mówisz ze nawet w centrum masakra z komarami ? :mrgreen:

Wczoraj około 19tej wyskoczyłem w okolice Łęgu ze spinem. Siadł 1 Okoń.. niestety o tej godzinie stojąc przy brzegu zaledwie 5 minut byłem caaaaały w komarach. Jest po prostu masakra. Widzę że rano tez nie za wesoło. Siedział ktoś może w upały nad Wisłą? Tak miedzy 11- 16 ? Tez tych insektów tyle fruwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.