Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Tak czytam posty z tego lata dotyczące Wisły i jakoś nie żałuję, że tam nie zaglądam w tym roku ... Już w zeszłym roku wracałem częściej o kiju niż z czymkolwiek. Coś się dzieje niedobrego skoro tyle osób pisze, że lipa (pewnie to wina PIS'u). Czytam wątek regularnie i uderzę tam dopiero jak będe widział, że coś się dzieje. Jak narazie omiatam spinem Przylasek.

Oby wiecej ludzi tak myslalo bedzie wiecej ryb dla mnie :mrgreen:

Hehe niestety PePe., połowa ich dla mnie :mrgreen:

Jak narazie omiatam spinem Przylasek.

I jak wyniki?? Ruszyło się coś?? Nie byłem tam już ze 3 tygodnie....

3 wyjazdy ostatnio na 9tkę - 3 szczupłe i jeden spiety. Największy 60 cm. Ale ok to wątek o Wiśle więc już nic nie piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też bym nie pojechał przez ten deszcz gdyby nie to że prawie dwa tygodnie nie trzymałem wędki w ręce bo byłem na wakacjach, byłem tak napalony że nic nie mogło mi przeszkodzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda sytuacja na Wiśle ? brudna ?

Szczerze mówiąc stan wody jest w jak najlepszy porządku mimo ulewnych deszczy, które występują na obszarze całego województwa.

Nawiązując do koloru. W dniu dzisiejszy rano była nawet nawet. Jednakże w godzinach popołudniowych była już lekko trącona. Chociaż i tak nie przeszkadzało to niektórym zapartym :wink:

Przypuszczam, iż w najbliższy weekend jej stan i barwa powinny być idealne do zasiadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna widoki ale rybki same małe.

Woda trącona ale do łowienia.

Mnóstwo ludzi, pod wieczór ugania się za sumem.

Ja na lekko parę jazi i kleni.

Obrazek

Uganiało. Od lipca zaliczyłem juz troche nocek,w róznych miejscach i w sumie spotkałem 4 nocnych spinerów. chodzac w maju i czerwcu za bolkiem trudno było nie spotkac goscia ,który młucił Wisłe Wielkimi woblerami i blachami.

Teraz już mniej ludzi chodzi za sumem,bo i po co jak najlepiej gryzły zaraz po tarle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna widoki ale rybki same małe.

Woda trącona ale do łowienia.

Mnóstwo ludzi, pod wieczór ugania się za sumem.

Ja na lekko parę jazi i kleni.

Obrazek

Uganiało. Od lipca zaliczyłem juz troche nocek,w róznych miejscach i w sumie spotkałem 4 nocnych spinerów. chodzac w maju i czerwcu za bolkiem trudno było nie spotkac goscia ,który młucił Wisłe Wielkimi woblerami i blachami.

Teraz już mniej ludzi chodzi za sumem,bo i po co jak najlepiej gryzły zaraz po tarle....

Jak ja w Maju schodziłem z kleniowania to spotykałem takich co z 15 cm gumami szukali jazi kleni... masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się muszę pochwalić w weekend postanowiłem za sumem na spining porzucać 1 raz w tym roku i okazał się szczęśliwy a zarazem pechowy, poniżej przelewu koło 1 30 w 4 rzucie czuję zaczep podnoszę kij do góry i czuję opór jakby kłodę ogromną miał na wędce, odjazd ze szpuli zaubera, trzymam kij dwoma rękami rybka wypływa w środek rzeki i czuje luz :cry::cry::cry::cry: rybę życia na kiju miałem, nogi z waty dosłownie z 10 minut po tym jeszcze haha i na koniec zerwałem 3 woblery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.