Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Sierpień 2012!!!


Olafx99

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj w centrum Kalisza polataliśmy z Kumplem za szczupakiem i sandaczem, w sumie trafiliśmy dwa wymiarowe pajki, cztery okonie, małego sandaczyka, Kumpel targnął się na bonus w postaci:

p8030015kopia.jpg

- To Jego drugi miętowy spinningowy w sezonie 2012, wcześniejszy (kwietniowy) padł w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem byłem polatać ze spinem od 19 do 21. Trafiły się same okonie(5szt.) takich wielkości

dsc0054kg.jpg

Trafiła się jeszcze jedna sztuka bolenia, ale wcale nie był większy od tych okoni.

Fotka z przerwy na odpoczynek i zimnego browarka:)

dsc0052rx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego sierpnia wyskoczyłem po pracy na godzinkę i złapałem okonka 25 cm.

Od jakichś około 5 lat nie złapałem tak dużego na moim odcinku rzeczki kamiennej, mam nadzieje że to dobra prognoza przed zbliżającą się jesienią ;)

dsc00117yg.th.jpg

dsc00118ib.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wybrałem się na wspólne wędkowanie wraz z kolegami. Z rana łowiliśmy na pobliskiej rzece ale szybko przenieśliśmy się na Dunajec. Niestety ale na Dunajcu też żadnych rewelacji nie było, kilka okoni i nic po za tym :cry: Od jednego z kolegów dostałem kilka smużaczków które postanowiłem wypróbować wieczorkiem na Ropie. Niestety ale po powrocie na Ropę okazało się że płynie po prostu brudna! Ale co mi tam szkodziło spróbować!? Ku mojemu zdziwieniu kleń walił na te wobki jak głupi :shock: Generalnie spędziłem dzień na rybkach w bardzo dobrym towarzystwie nad pięknymi łowiskami :lol: Jak było? Zobaczcie sami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobki AL fajna sprawa, nie wiem jak u Was panowie - ale ja mam na nie dość słabą skuteczność zacięć (średnio 1/3 może zapinam). Ktoś ma pomysł jak to poprawić?

Na szczęście brań na nie jest sporo i czasem są mega widowiskowe:)

Winko, szykuj się na niezłą jazdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wypad za okoniami. Wydawało się, że dzień będzie super bo dwa pierwsze rzuty i dwa pasiaki się przywitały :) Później już tak kolorowo nie było. Niemniej jednak do 11 każdemu z nas po jednej gumce okonie urwały (ja łapałem na 0,16 a kolega na 0,14). I kiedy już powoli myśleliśmy aby spływać po 11 melduje się w łódce kolejne 38 cm.

0eebaec675e9f619m.jpg

Teraz chodzi mi po głowie 4+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie już 3 czy 4 spinka szczupaka w krótkim odstępie czasu. powoli zaczyna mnie to drażnić, bo ryba jest, brać bierze,a coś jest nie tak. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny... czy kij za sztywny, zacięcie za lekkie? może brania za delikatne? a może wszystko razem? niemniej irytuje to strasznie bo kolejny szczupak 60+ nie ląduje na brzegu :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.