Skocz do zawartości
tokarex pontony

Glinianki na Warszewie


lysy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie-Mieszkam na ulicy Krasińskiego więc w okolice starej cegielni mam najbliżej.Czytałem różne opinie na temat zbiornika Glinianki.Czy posiadając kartę i opłaty PZW można tam łowić ? Czy jest tam jakaś ryba ? I czy w ogóle ten zbiornik jeszcze istnieje bo znalazłem w sieci informacje że miał być zasypany.A może w okolicy gdzie mieszkam są jakieś ogólnodostępne łowiska gdzie mógłbym np.rowerkiem czy piechotą się dostać.Dzięki wielkie z góry za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Podjechałem dziś rowerkiem na te glinianki.Na tej większej jakiś pseudo wędkarz na 5 wędek łowił.Pogadałem chwilę i pojechałem dalej.Na tej mniejszej nie byłem bo nie znalazłem ale facet twierdził że to bardzo mały zbiornik i sama drobnica.Podjechałem na Warszewo do góry w stronę lasu i znalazłem zaraz za ulicą Kredową kolejne bajorko i kolejnego pseudo wędkarza.Ten twierdził że w zbiorniku jest spora ryba ale brań niewiele.Nawet mówił że 10 kg suma tam złowił.W drodze do domu pojechałem w kierunku Wilczej i po drodze porozmawiałem z wędkarzami udającymi się gdzieś na zbiornik w lesie.Mówili o jakimś kanale wodociągowym gdzie jest sporo ryby ale dostęp raczej tylko z pontonu czy łodzi.Nie miałem ochoty szukać tej wody ale kiedyś się tam wybiorę i zobaczę jak to wygląda.Niestety nie znalazłem stawu w okolicach ul Wilczej a szkoda bo dojazd dobry i też blisko domu.Może znacie jeszcze jakieś bajora w okolicy Warszewa to chętnie poszukam i zbadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko się połapać bo jak na mapę patrzę to ten staw na którym byłem jest niżej niż Tesco a jeszcze wyżej jest jakiś kolejny zbiornik przy Rostockiej.Muszę pojeździć na gps-a i poszukać konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

łapie tez w wolnej chwili na tych gliniankach ;d tez mieszkam przy krasińskiego. :grin:

zlapalem tam pare szczupakow okoni ale slyszalem ze jest tam spory sum i duzy szczupak ale mi sie trafialy pistolety. Chcialbym upolowac jakiegos wiekszego suma ale przyjdzie na to pora ze trafie tam duzego gada. pozdr :mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć,

Byłem na stawie w okolicach starej cegielni (mieszkam niedaleko). Dokładny dojazd - wjeżdżacie z Warcisława obok starej cegielni i skręcacie w ulicę(na światłach w lewo) nowokresową i jakieś 100m po lewej w dole jeziorko. Według google map nie ma nazwy. Poniżej w stronę tesco jest jeziorko o nazwie "staw za stokiem". Powiem wam, że jeziorko jest dość głębokie, próbowałem gruntować i myślę że około 5 może 6m. Też z zaciekawieniem tam pojechałem, bo z opowiadań teścia jak budowały się okoliczne budynki, był tam i szczupak, karaś i lin. Po trzech godzinach (pora od 11 do 14) trafiło się parę leszczyków, krasnopiórek i okonek (wszystkie małe). Być może dobre miejsce na nocną zasiadkę. Koledzy jak coś wiecie to nadawajcie. Pozdrawiam

https://maps.google.com/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=szczecin+google+maps&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47aa093800d3a759:0xa95adc4e5f8ac4f3,Szczecin,+Polska&ei=C-DfUcO0H46sOuL3gcgO&ved=0CCkQ8gEwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.