Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gigantyczny leszcz złowiony w Płocku w Wiśle...


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
szkoda rybki, a górny wymiar by się przydał, ale przy obecnym egzekwowaniu prawa, to prócz tego że Panowie by się w mediach nie pochwalili, to wiele by się nie zmieniło prawdopodobnie :/

Panowie pochwalili sie zdjeciem na brzegu pelnym smieci ale pomijam kwestie estetyczne. Obowiazkiem wedkarza jest posprzatac swoje stanowisko zanim zacznie lowic. Czy beda z tego jakies konsekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uściślając panowie łowili z łódki...więc to nie ich stanowisko.

Co nie zmienia faktu ze wypada posprzatac smieci kiedy przechodzi sie obok. Za kazdym razem zabieram pelna reklamowke po tych ktorym ciezko podniesc puszke po piwie albo worek od zanety. Czesto zdarza mi sie wyciagac z ziemii stare zylki ktore ktos zostawil, dla mojego i kogos innego bezpieczenstwa.

W tej kwestii nie ma litosci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcz to jeszcze ok, można wziąć. Przynajmniej w krakowskiej Wiśle wielkie patelnie trą się regularnie i jest ich bardzo dużo. Gorzej z walorami smakowymi takiego leszcza... Jakby to był 10kg sandał to bym mógł się oburzyć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumtarara, Zlowiony leszcz, po zmroku z pewnoscia nabieral radioaktywnej jasnozielonej poswiaty...

zwykly_michal, Chwala Ci za dobra wole. Mam nadzieje jednak, ze nie bedzie konsekwencji za niezbieranie nie swoich smieci na nie swoim lowisku :)

Kiedy przechodze to pochyle sie zeby podniesc cos co lezy na ziemi, nie odpadnie mi z tego powodu reka. Nie slyszalem o karaniu za nie zbieranie, nagrod nie oczekuje. Wspomnialem o tym na forum z nadzieja ze ktos dolaczy sie albo dwa razy pomysli zanim cos wyrzuci.

Ps Promieniowanie jonizujace jest niewidoczne, gdyby tak bylo wszystko dookola swieciloby w nocy na zielono :wink: Wpisz sobie w wyszukiwarke termin "promieniotworczosc naturalna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły_Michale, widzę że nie jesteś taki zwykły jak na realia naszego kraju :-)

Taką postawę się bardzo ceni. Jest nas więcej.

Pamiętaj tylko żeby nie wyciągać konsekwencji z tego, że ktoś nie czyni tego czego nie musi - jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Pozdr.

Leszcz rybka pospolita - chciał to wziął, starszych ludzi nie da się już tak łatwo przerobić na C&R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcz to jeszcze ok, można wziąć.

Leszcz rybka pospolita - chciał to wziął, starszych ludzi nie da się już tak łatwo przerobić na C&R.

Jeśli zaczniecie reguralnie łowić takie Leszcze powyżej 60 cm dajcie znać, zobaczymy czy to rzeczywiście taka pospolita ryba. Leszcza nie dotyczą okresy ochronne i limity, także dużo ich ubywa. Jest to wspaniała ryba, która wbrew pozorom fajnie walczy, w szczególności na delikatnym zestawie. Ostatnio wyciągnąłem Leszcza 66cm na oko 4kg+, na przyponie 0,12, frajda z holu porównywalna do łowienia dużych karpi na zestawy karpiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.