Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

konkretnie kij- Kinger IRI Lucky cw do 10 g!!!


snoek3

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

filmami to ja bym się nie sugerował za bardzo bo ich producenci nie silą się na obiektywność

jugglera kiedyś miałem w ręce - całkiem całkiem i bolka na lekko by od biedy obsłużył (tylko dolnikiem można nerki obić - ja takich nie lubię)

z mocniejszych mi do gustu przypadł impuls tylko nie miałem okazji testować nad wodą- a szkoda bo jestem ciekaw realnego dolnego cw (górny sprawiał wrażenie realnego) jeśli by ładował takie 3.5 żeby w miarę machnąć longiem 1 to warto przemyśleć...powera mu nie brakuje

co do dancera to wydatek ok 290złł za nówkę 2,70cm

na pewno mocniejszy i szybszy od lucky, krótszy dolnik podobne dolne cw, górne do ~12gr komfort

pomysl jeszcze o excelerze - to taki uniwersalny kijek na rzekę na lekko - choć akcje ma inną, nie pracuje tak środkiem jak seria iri czy dancer .... za to zakres przynęt szerszy, mocy nie brakuje tylko znów ten dolnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChaoTic, też myslałem o excelerze ... a o jaki cw sie rozgladasz ... do 25 czy 18 ? miałem w reku wczoraj excelera do 40 nie wierzyłem ze to kij z takim CW super cieniutki blank + lekkosc normalnie taki do 18 lub 25 klenia fajnie wydaje mi sie ze obsłuzy .... no akcja szybka ale podzczas holu semiparabolik ... o to własnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChaoTic, też myslałem o excelerze ... a o jaki cw sie rozgladasz ... do 25 czy 18 ? miałem w reku wczoraj excelera do 40 nie wierzyłem ze to kij z takim CW super cieniutki blank + lekkosc normalnie taki do 18 lub 25 klenia fajnie wydaje mi sie ze obsłuzy .... no akcja szybka ale podzczas holu semiparabolik ... o to własnie chodzi :)

pisałem o 3-18 , ten 25 obawiam się, ze smużaka czy zerówki nie śmignie za daleko

ogólnei podobał mi się, ma fajną cenę...tylko dolnik kurcze....

Biore dancera,wiecie czy jest wersja 3m bo nie moge znalesc same 276

obawiam się, że nie ma

łowiłem jakiś czas wersją 2.7 teraz mam go na rezerwie. na prawdę fajny kijek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Panowie,co Wy z tymi dolnikami?Wikęszość wędek ma za długie dolniki i przez to ciężko coś dobrać,szczególnie do lekkiego łowienia.Ja we wszystkich wędkach mam poskracane.Bierze się brzeszczot i na początek ciach np. 3cm po czym bierzemy kawałek taśmy ołowianej,jak nie mamy można rozklepać ciężarki od felg których kilka zawsze za free dostaniemy w zaprzyjaźnionym zakładzie gdzie zmieniamy koła i owijamy troszke na samym dole.Zabezpieczamy to prowizorycznie jakąkolwiek taśmą,troszke taśmy ołowianej w kieszeń i na ryby.Może się okazać że do pełni szczęścia trzeba jeszcze skrócić 1-2cm czy ile trzeba i po kilku wyprawach mamy wyważoną wędkę z idealnym dolnikiem.Teraz trzeba to wpakować do środka wkleić korek już na stałe i cieszyć się że możemy bez przeszkód operować wędką,dolnik nie zaczepia o tułów czy nie włazi do kieszeni.Proste?Jak firmy nie robią idealnej długości dostosujmy to sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale jest jeden problem - GWARANCJA. Skróciłem dolnik w spinie do 14g.(trochę inaczej jak kolega wyżej) Po miesiącu górna część dolnika (którą wsadza się w część szczytową) zaczęła pękać - rozwarstwiać się. Oczywiście (mi się tak wydaje) nie jest to wina tuningu spina. Jednak gwarancji mi nie uznano - powód: ingerencja w budowę i nie przestrzeganie zasad konserwacji wędzisk. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Panowie kupiłem lucky'ego i mam takie pytanie,holował ktoś brzane na ten kijek?jak myślicie da jej rade? :mrgreen:

Troche odgrzebie kotleta .. :wink:

Wyciągłem kilka bolków w okolicach 70+ na ten kijek(3.05) i daje rady i myśle ze jeszcze zapas mocy jest. U mnie własnie skończyła sie gwarancja wiec i kij przejdzie maly tuning bo ten dolnik strasznie mnie wq... deneruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.