Skocz do zawartości
tokarex pontony

Plemnik na okonie


eM_Si

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł może dość dziwny, ale jakby nie spojrzeć, trafny i prawdziwy. Czy ktoś coś słyszał o tej przynęcie, może ją używał? Dość ciekawa to... konstrukcja, czy jest skuteczna? Może już ktoś sobie wyrobił technikę łowienia tym? Prosiłbym o jakieś informacje na ten temat.

3015779309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

nie łowiłem...

jak tak się przyjrzeć temu relaksowemu maleństwu to.... w wodzie jak kijanka...to czemu okonie miały by się nie kusić ... a może i białoryb - kto wie

to taki swimbait bez własnej pracy, mały korpus więc zbrojenie główką raczej odpada, jedyne sensowny rig jaki na myśl mi przychodzi to pod hak z oczkiem czyli albo trok albo dropshot ....

jako mikro przewieszka na morze też się nada...

to tyle co bez wody mogę powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Jeszcze kilkanaście lat temu szczupłe łowiło się na Algi 3, okonie na Meppsy 4 z opadu, a teraz by połapać należy czepić się paprocha czy innego plemnika. W sumie chodzi o to by sobie połowić, ale raczej nie w tą stronę powinno to wszystko iść. Już za kilkanaście lat plankton to będzie hit jakiegoś sezonu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Jeszcze kilkanaście lat temu szczupłe łowiło się na Algi 3, okonie na Meppsy 4 z opadu, a teraz by połapać należy czepić się paprocha czy innego plemnika. W sumie chodzi o to by sobie połowić, ale raczej nie w tą stronę powinno to wszystko iść. Już za kilkanaście lat plankton to będzie hit jakiegoś sezonu. :mrgreen:

jednemu okonki na jedno-calówki do pełni wędkarskiego szczęscia wytarczą a u drugiego najmneijsze Okoniowe wabiki zaczynają się od 2jek i 2.5 calowych softów a zakres westchnień od 30cm. Jak to się mówi każdemu wg potrzeb

nie mam nic przeciw tym co trokują mikrusami ale szkoda tylko, że po paprochowym eldorado parę "no-kill'niętych" juniorów (które można by łatwo wielkością przynęty selekcjonować) brzuchami w górę pod powierzchnią pływa a inne które miały szczęście nie possać za głęboko - zamiast rosnąć są notorycznie kłute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.