Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Przemsza jest okropnie brudna, juz od mojej miejscowosci taki syf ze szkoda gadac i nikt jeszcze nie odwazyl sie lowic, chodz ja lowilem z kolega z nudow :lol:

i jak efekty jakies byly ? jaka miejscowosc ? wsumie bardzo ladna rzeczka(najblizsza jaka mam) ale niewidzialem zeby ktos w niej lowil.. no ale ze 40lat temu pewnie byla czysta i zapewne dosc ciekawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah no tak, jaworzno niezauwazylem :P btw tez jestem z jaworzna - jelen do 5roku zycia, teraz centrum, takze itak spedzam tam wiele czasu :P na dziećkowice to doslownie10 min na rowerze, a w przemszy to smiecie plywaja hehe, no ale bedzie tzreba zapolowac na te trocie, najlepiej w nocy - widac te wielkie poruszajace sie fluorescencyjne krztalty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzięki Tomek

Zdrowie jakoś dopisuje tylko mam zakaz podnoszenia /w dowolnym tłumaczeniu/ :mrgreen:

zobaczę może jakiegoś tragarza do sprzętu załatwię no i nie wiem co z wiosłowaniem :evil:

Ale zgodnie z moją zasadą DAM RADE :mrgreen:

Ponowne otwarcie sezonu planuje dopiero za jakieś 3 tygodnie /na lodzie zdążyłem połapać kilka dni/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jak najczęściej łowicie na dziećkach??z łodzi czy z brzegu,?na spławik czy z gruntu?na jakie przynety?i oczywiscie jakie są wasze rekordy na dzieckach:)

własnie otrzymałem karte wędkarską i wybieram sie na dziecki i neiwiem jak sie za to zabrac:)z góry dziekuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie proszę o pomoc!

1. Czy da się dojechać samochodem do samej wody(na łowisko) :?:(jeśli tak to proszę o info, będe jechał od strony Katowic)

2. Czy nadal nie wolno używać zanęt :?:

3. Gdzie są najlepsze miejscówki na karpie :?:

Z góry dzięki za odpowiedzi. Nie ukrywam, że troche mi się spieszy bo jutro po poudniu wyjeżdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłą niedzielę - cały dzien siedziałem i nic - zbiornik znam bardzo dobrze bo mieszkam 2 km obok - 4 dni zanęcania i totalne NIC - wybieram sie w niedziele i poniedziałek a wiec po swietach dam znac.

Co do karpi nalepsza miejscówka to w tej chwili przeciwległy brzeg patrząc od rybaczówki - jedyny mozliwy sposób to łowienie z łódki (z brzegu nie wolno tam łowić - jest betonowe ogrodzenie) jest tam dosc płytko i karpie w tej chwili tam siedzą - jak woda nagrzała sie juz do odpowieniej temp. to moze cos zacznie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rybaczówki w stronę A4 też jest dosyć płytko jak na Dziećki :mrgreen: , biała ryba powinna powoli tam zaczynać skubać - osobiście poławiam drapieżniki , koniecznie napisz czy już otwarli rybaczówke .

PS.

Pouzupełniajcie PROFILE , nie wiadomo kto jest kto i skąd TU nikt nikogo NIE BIJE :mrgreen: chyba :mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybaczówka w czwartek rano była jeszcze zamknięta na 4 spusty ;)

Jeżdżę tam dosyć często za sprawą pracy - przedstawiciel handlowy, i jak tylko mam możliwość podjechać nad Dziećki to właśnie o robię.

Myślę że otworzą Rybaczówkę pod koniec kwietnia.

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.