Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

U mnie podobnie, niedziela od 5 rano do 11, tylko okolo 15 okonków, jakaś płotka i nic poza tym. Widziałem jak spływali uczestnicy zawodów spinningowych, ale też bez efektów. (przynajmniej Ci których widziałem)

pozdrawiam

ps. mam silnik, echosondę, dożo chęci, ale niewiele tam potrafię złapac. Może znajdzie sie jakiś chętny na wspólny wypad instruktarzowy? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafusa i Witek - widzę że jesteście zainteresowani wypadem na Dziećki , ja zwykle łowię "stacjonarnie" :mrgreen: z łodzi , czyli jedno dwa miejsca w czasie dnia , boczny trok zabieram tylko po to jak mnie szlag trafi to troszkę porzucam . Generalnie łowię na żywca :mrgreen:

Ale może dam się skusić na wypad ze spinem za okoniem i sandałem.

Wodę troszkę znam z racji kilku lat spędzonych na łodzi . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jak tylko będę się wybierał, to napisze na priv, albo podaj mi gg będzie łatwiej.
Ok pisz gg:7715875 wielkie dzieki z gory za wspolny wypad ;) Jak tylko bedziesz jechal to pisz :wink:
Ale może dam się skusić na wypad ze spinem za okoniem i sandałem.

Wodę troszkę znam z racji kilku lat spędzonych na łodzi .

W trzech zawsze razniej :cool:

A ilu miejscowa masz lodz mafusa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc piotr chorzow ja tez jestem z chorzowa.powiedz mi kiedy byles na dziedzkowicach i co zlapales bo ja bylem tam raz i niestety nic niezlapalem.pozdrawiam

Uzupełnij PROFIL - będziesz mniej ANONIMOWY !!!!

A co do Dziećkowic to taka specyficzna woda :mrgreen: Raz nędza a za dwa dni ELDORADO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może dam się skusić na wypad ze spinem za okoniem i sandałem

Piotr chorzów, jeśli o mnie chodzi, to chętnie też żywiec, nie musi być spin, zresztą jak kto woli. Jak będę miał czas na rybki to zapytam czy masz ochotę jechać, oczywiście z Witkiem 150, jak będzie chciał.

pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafusa widzę że coś z naszego wyjazdu na Dziećki się urodzi :mrgreen:

Połowy na żywca uskuteczniasz w rzece więc w tym temacie to ja do ciebie idę na szkołę :mrgreen:

Na Dziećkowicach na sandacze w rozmiarze 75 raczej możesz nie liczyć w tym roku padło tylko kilka szt. w tych okolicach , można trafić takie śledzie w granicach 50-60 i to tyle.

Pogoda na sobotę zapowiada się PODŁA więc będzie DOBRA.

Tylko mam problem z wyskoczeniem po żywce a najlepszy żywiec to kiełbie !!!!! i to do złowienia w twojej okolicy na starych osadnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie zapominajcie o mnie :D ja na bank jade z wami ;) Zywiec jak chcecie to ja moge skolowac tylko mowicie na kiedy ;) Kielbiki oczywiscie :cool: chcecie jechac w sobote?? To mowcie od razu o ktorej godzinie jak cos Ja bede chyba lowil na spina chodz zestaw na zywca moze tez bede bral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jadę na Dziećki w sobotę rano , niestety dymam na wiosłach :mrgreen: a jest co płynąć bo 2 km w jedną stronę a przy zapowiadanej pogodzie może być OSTRA JAZDA .

We wrześniu najczęściej wypływam po 5 rano i spływam koło 13 no chyba że mnie pogoda wygoni albo zrobię limit co w tym roku już się trafiało i o 7 trzeba się było zwijać :evil: takie przepisy.

Co do wyjazdu będę wiedział w piątek koło 11 to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź biorę z rybaczówki :cool: mam ryczałt 7 zeta za 12 godzin :mrgreen:

A co do kapoka czy koła ratunkowego to zawsze OBOWIĄZKOWO :!::!::!:

Mam nadzieje że masz czym dojechać i wiesz gdzie jest rybaczówka :mrgreen:

PS

Kiełbie to delikatny towar bez pompki i czystej wody padną po 2 godzinach i po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek i Piotr,

niestety w piątek wyjeżdżam na mazury po córkę i wracam dopiero w niedzielę, więc się nie dołącze.

Jednakże jak już wrócę, to tak jak pisalem dysponuję silnikiem, o wiosłowaniu nie ma wiec mowy :-).

pozdrawiam,

ps. jakbyście jechali to życzę połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kapoka czy koła ratunkowego to zawsze OBOWIĄZKOWO

Mam nadzieje że masz czym dojechać i wiesz gdzie jest rybaczówka

Rybaczowka to naturalnie wiem gdzie jest ;) Co do dojazdu to bedzie z nim ciezko ale sobie poradze ;) Kurde nie mam kapoka :P A co do kielbi to spoko mysle ze beda ale wlasnie nie wiem jak sobie poradza bez pompki :P A czym ty jedziesz i jaka trasa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie zapominajcie o najważniejszym-o zdaniu relacji co , gdzie i na co :mrgreen: no i nie wyłapać mi wszystkich rybek :mrgreen: .Witek masz szczęście bo Piotrek lubi wiosłować więc się nie przejmuj tylko patrz mu na ręce bo to rzeczywiście Stary lis na tej wodzie i warto z nim popłynąć.Połamania kija Wam życzę :wink: .Tak na marginesie nie ma na dziećkach w niedzielę jakiś zawodów?

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybaczowka to naturalnie wiem gdzie jest ;) Co do dojazdu to bedzie z nim ciezko ale sobie poradze ;) Kurde nie mam kapoka :P A co do kielbi to spoko mysle ze beda ale wlasnie nie wiem jak sobie poradza bez pompki :P A czym ty jedziesz i jaka trasa??

- Kapoki zabieramy z rybaczówki :mrgreen: razem z łodzią.

- Co do kiełbi to pozostaje częsta podmiana wody, a na czas transportu spory kawałek LODU i nie przesadzaj z ilością max 20 szt na wiadro wody.

- Jadę przez Imielin od strony Katowic :cry: czyli Jaworzna nawet nie oglądam.

Pomykam zieloną nexią na CZARNYCH tablicach rejestracyjnych :mrgreen: już niewiele takich autek pozostało w obiegu :mrgreen:

Zabieram 2 kije na żywca /spławik/

i TERMOS ma być zimno.

Jak jesteś zainteresowany to zapraszam wypływam o 5 rano.

Telefon na privat

Andrzej - zawody były przez ostatnie dwie niedziele to chyba wystarczy. :mrgreen:

A co do ryb kilka pewnie się uchowa do niedzieli :mrgreen:

Niestety prognoza na sobotę jest kiepska : słońce , w miarę stabilne ciśnienie :???: i wiatr z północy .

W niedziele powinno być lepiej :mrgreen: Andrzej przy takiej pogodzie poszperaj za szczupakiem za ośrodkiem żeglarskim cały brzeg od ośrodka aż do kamiennej rafy którą ci pokazywałem płytko ok 2-3 metry i moczarka na dnie powinny dać efekty w niedziele. :mrgreen:

A okonia może trafisz przed ośrodkiem i przy kanale przed przepompownią.

Połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się chwalić ale żona nie chce słyszeć już o okoniu :mrgreen: .Mam na niego bankówkę tylko że bierze tylko w dwóch porach ale już go wyczaiłem,żeby tylko większe były bo ponad 20 to sporadycznie się trafiają.Marzy mi się coś dłuższego na kotwicy :wink: tak urlopek by się przydał to bym na zębala przysiadł a tak to tylko z doskoku ,najczęściej niedziele od 4 do 10.W tą niedzielę zawody na paprocanach , u nas na pacwowym więc zastanawiałem się czy jakiś termin związkowy czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz złapać troszkę większego okonka to zapraszam dziś na połów z brzegu w godzinach popołudniowych,jak się uda to i może jakiś szczupaczek będzie :grin: Wczoraj atakowałem brzeg od strony dziećkowic i były dwa większe brania ale niestety rybki nie zobaczyłem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie podsumowanie

SOBOTA : pogoda pod psem :mrgreen: najgorszy był wiatr :???:

Z Dziećkowic pogoda mnie zgoniła ok 6:30 rano ,fala jak na morzu jeden mały szczupaczek i to tyle.

Szkoda wracać do domu tak wcześnie więc jeszcze po drodze odwiedzam Pogorie 4 - i 4 okonie w przedziale 15-25 cm

Niedziela powtórka z rozrywki Dziećkowice i 2 małe szczupaki /ręce opadają/ zacząłem już łowić na spore karasie 10-15 cm w celu wyeliminowania niewymiarków ale ta szarańcza jest niemożliwa :shock: udusi się karasiem ale dalej łyka :mrgreen:

Na otarcie łez 5 okoni 20-25 cm złowione na boczny trok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Piotr Chorzów,

nawiązując do poprzednich postów, zastanawiam się czy nie wybierasz się na łódkę w sobotę rano. Ja mam czas i chętnie bym się przyłączył (czegoś nauczył :-). Pogoda ma być bardziej przyjazna niż ostatnio więc może się uda?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.