Skocz do zawartości
Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czy się nadaję na te stanowisko? I nie bardzo wiem co ma ta emotka oznaczać w tym przypadku.

Daniel, Tomkowi chodziło o rzekomą dyskryminację i domyślny przykład przejawu takowej dyskryminacji zaznaczył na końcu właśnie tą emotką :roll: . Nikt nie mówi, że jesteś za młody, tu nikt nie dyskryminuje nikogo! :wink: A teraz skoro już wszystko jasne to do następnego! :wink: Nie ma co roztrząsać! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

powinien brać „stronę forum” czyli zgodnie z wyznaczonym status-quo.

Toż to byłby jakiś kołchoz intelektualny, gdyby mod miał być w wypowiedziach ubezwłasnowolniony jakimś stanowiskiem odgórnym, z którym nie koniecznie musi się utożsamiać. Granice swobody wypowiedzi wyznacza regulamin i tak powinno pozostać.

Zgadzam sie z Lesiem

Mysle ze poki co mamy modami osoby odpowiedzialne a to ze kazdy z nich ma swoje zdanie to chyba tylko lepiej

Poza tym nie da sie stworzyc jednego wspolnego zdania haczyk.pl - przynajmniej moim skromnym zdaniem

I mam nadzieje ze teraz zamiast wyzywac sie od takich czy innych lub wyzywac sie na pojedynki czy to na piesci czy na wedki :wink: to spokojnie bedziecie dyskutowac :smile:

Jedyny dopuszczalny chyba pojedynek to na zlocie nad krata piwa :wink::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie da sie stworzyc jednego wspolnego zdania haczyk.pl
Nie o to mi chodziło! Daję luz. Wszystko można interpretować jak się chce - zwłaszcza jeśli się chce interpretować na "nie".

Tomaszek wiem o co ci chodzi (aczkolwiek uwazam ze poki co jest to nierealne choc moge sie mylic bo i tak decyzja nalezy do Tomika)

Szkoda tylko ze zacytowales czesc mojego zdania ktore brzmialo tak

"Poza tym nie da sie stworzyc jednego wspolnego zdania haczyk.pl - przynajmniej moim skromnym zdaniem"

Dlatego nie pisz ze jestem na "nie"

Po prostu przedstawilem swoje zdanie z ktorym nie musisz sie zgadzac

Tylko nie wyrywaj tekstow z kontekstu

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, porzuć chęć konfrontacji. Dodanie na końcu "przynajmniej moim skromnym zdaniem" nie zmienia sensu tej wypowiedzi. Tym bardziej że

Tomaszek wiem o co ci chodzi
więc chyba wszystko gra. Nie miałem zamiaru wyrywać czegokolwiek z kontekstu ile raczej zaznaczyć do której części wypowiedzi się odnoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek nie mialem (nie nie mam) zamiaru sie z toba klocic

To ze uwazam cos za nierealne (a ty ze powinno tak byc) to nie znaczy ze chce sie klocic :roll: widze ze uwazasz iz cokolwiek powiesz to ja zawsze bede w opozycji do twojego zdania :lol: ale sie mylisz :wink:

No chyba ze na stole postawimy ze 20 browcow i bedziemy spijac kto wiecej :wink::lol::lol:

Wiem o co ci chodzi ale uwazam na podstawie tego co sie dzieje na forum i rozmow z Tomikiem i modami ze poki co jedno oficjalne stanowisko haczyk nie jest mozliwe

Powyzsze zdanie jest tylko i wylacznie moja prywatna opinia na temat mozliwosci wypracowania jednego stanowiska forum (portalu) i jesli Tomik zechce to szybko moze okazac sie ze sie mylilem :lol:

Nie wypowiadam sie jednak czy takie stanowisko jest czy tez nie jest potrzebne (to tak dla wyjasnienia)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie da sie stworzyc jednego wspolnego zdania haczyk.pl - przynajmniej moim skromnym zdaniem

A co myślicie o takim?:

Forum haczyk.pl - Prawdopodobnie najlepsze forum wędkarskie. :cool:

Oficjalne stanowisko również mam:

Forum haczyk.pl - wędkarstwo, łowiska, sprzęt oraz metody i sposoby połowu... zapraszam do dyskusji. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jesli chodzi o gafe w realiach polskich to przeprosilem i wyjasnilem(tak sadze) z kad sie wziela. Dobrze rowniez ze uswiadomiles mi potencjalne przewinienie w IRE :!:.Kajam sie i obiecuje zadnych wykroczen(chocby w myslach)wiecej.Obiecuje takze podciagnac sie "z jezykiem" Szekspira co by zyc zgodnie z prawem.Wszak tylko takie postepowanie daje prawdziwa radosc cialu i duszy :!:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglem nie pisac tego komentaza :?:.No nie moglem bo "latka" miedzynarodowego "klusola" troszke mnie dotknela :smile:.Osadzony przez rodakow postanowilem zasiegnac opinii "tubylcow".Zmontowalem w pracy nieszczesna "butelko-lapke" i pokazalem irlandczykom.Zaczelo sie wesolo poniewaz nie mogli uwiezyc ze na (w :?: ) cos takiego mozna zllapac ryby :smile:" Nie sa tak glupie aby wejsc do srodka"-komentowali.Kiedy wyluszczylem jak je tam zwabiac ,przytakneli "ok,to moze sie udac'.Wtedy oznajmilem im ze w Polsce "to cos" jest zakazane a uzycie 'butelko-lapki" jest lamaniem prawa z konsekwencjami tego czynu wlacznie :!:.Oslupieli a po chwili zaczely sie smiechy i drwiny z polskich przepisow,polskich wedkarzy i tylko czekalem kiedy padnie ich ulubione; Czy w Polsce macie prad :?::!::evil:.Mimo iz w srodku "gotowalem sie", brnalem dalej." Nie ma co sie smiac ,bo wasze przepisy sa pod tym wzgledem podobne do naszych"-odpalilem. Towarzystwo na chwile ucichlo aby zaraz komentowac: " Nie ,to nieprawda.W IRE nikt nie nazwie Cie klusownikiem za uzywanie "czegos takiego" :!:.Ja im na to: Znajomy dobrze zna Wasze przepisy i jest pewien ze "butelko-lapka" jest nielegalna a jej uzycie -zabronione :!:.Tego bylo dla nich za wiele :!:.George udal sie do biura(czytaj kompa :smile: ) aby sprawdzic jak to wlasciwie jest z tymi przepisami.Wrocil po chwili caly rozpromieniony."Sluchaj Rad ,nie ma zadnej wzmianki ze "cos takiego" jest zakazane :!:.Przepis mowi jedynie ze do polawiania "pospolitych" ryb niezbedne jest wedzisko i linka(zylka) :!:.Chcesz byc calkowicie zgodny z prawem-zastawiaj "butelko-lapke" przy pomocy wedki :!:.A do tego slynne:Relax,d,nt panic ,nikt normalny nie posadzi Cie o "zle zamiary" za uzywanie "czegos takiego" :!:.Czy moglem nie pisac tego komentaza :?: No nie moglem bo" Jam przez Waszmosciow przed tymi ludzmi oczami swiecil" :evil:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stu6-60, to chyba Churchill powiedział że Polacy są tacy sami jak Irlandczycy tylko bardziej. Jak przetrząśniesz forum to znajdziesz sporo postów w podobnym tonie. O podrywce, o spinningowaniu martwą rybką o wypuszczaniu sumików karłowatych aż po używanie na żywca gatunków chronionych jak słonecznica. Nieznajomość przepisów lub ich dowolna interpretacja, tak żeby wyszło na nasze jest typowym odruchem. Jak naprzykład post wobler129a twierdzącego że jak przejechałeś 200km i zapomniałeś bacika do połowu żywca to już wszystko jest w pyteczkę i sam 'dystans' usrawiedliwia stosowanie niedozwolonych metod. Nikt nie idzie wtedy dalej aby zadać pytanie skoro mogę się poczuć usprawiedliwony 200km od domu to dlaczego nie 200m? "Wyobraź sobe że przejechałeś tutaj te 200km". Wracając do tematu. Przepis stanowi jasno jak równiez intencje stanowiących ten przepis również są (przynajmniej dla mnie) całkowicie jasne. Pozyskanie ryby może odbywać się wyłącznie przy pomocy wędki i żyłki (o tak nie wymieniono plecionki - czyli nie wolno łowić przy użyciu plecionki :shock::idea::?: )

I to jest ta różnica. Prawodawca polega w IRL bardziej niż w PL na zdrowym rozsądku i założeniu że jego intencje były jasne. Sam widzisz jednak że ma tu trochę racji bo 'irysom' nawet przez myśl by nie przeszło żeby konstruować takie półapki. (Co nie koniecznie świadczy o ich tępocie jak starasz się na forum udowadniać nie pierwszy raz) To dopiero Polak (a jak że by!) wskazał im potencjalną lukę w przepisie. Powinno być jeszcze dopisane: zakończne haczykiem o nie wiecej niż... grotach, których rozstaw mieści się w okręgou o... itp itd. :evil: Tak jak to jest w RAPR :!:

Historia którą przytoczyłeś potwierdza tylko że niestety w Irlandii nie są gotowi na najazd wędkarzy ze Wschodniej Europy. Przypomina mi to historię o płowach bez licencji. Napotkani strażnicy grzecznie wyjaśniają że licencja jest potrzebna i proszą o opuszczenie łowiska. Na co Polak, Litwin i Rumun, zabiera się z miejsca gdzie łowił, idzie do zaparkowanego opodal samochodu, wypala papierosa i powraca na swoje miejsce kontynuować połowy. Relax,d,nt panic. Ale czy to jest dowód na to że można łowić bez licencji.....

Na zakończenie, nie nazywam Cię "międzynarodowym kłusolem" i ufam że jesteś wędkarzem traktującym swoje hobby jako relaks i przyjemność. Kolegą wędkarzem w dodatku pochodzącym z tego samego kraju co ja. >>Siemasz Radek<<. Uważam raczej że chciałeś napisac jakąś poradę i nieopacznie w tych poradach wlazłeś na teren na którym znaleźć się nie chciałeś. A ja Ci to w jakże typowy dla siebie, bezpośredni sposób, unaoczniłem. Bez urazy, pełen luz.

PS.

Nie świeciłeś oczami, tylko zasięgałeś porady.

PPS

Jeszcze jedna historia z IRL pasująca do tematu. Kolega kupił nowy samochód i jechał nim do domu. Bez ubezpieczenia, bez podatku, bez przeglądu. I zatrzymała go policja. Chwila dyskusji, wyjaśnienia że kupił auto kilka godzin temu. OK - to jedź tylko masz 5 dni żeby pokazac nam opłacone ubezpieczenie oraz przegląd. Polska policja by nie przepuściła takiej okazji - no nie? Czy to znaczy że w IRL można jeździć bez podatku i ubezpieczenia? Nie. To znaczy że tutaj nikt nie chce normalnego człowieka, obywatela, udupić i zgnoić za wszelką cenę, jak to ma miejsce w Polsce. Poprostu jest więcej luzu, co nie oznacza że należy to na każdym kroku wyzyskiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, bez sensu przeniosłeś posty to tematu "użytkownicy o użytkownikach" bo tu mowa jest o czym innym.

Bo pomyślę że namawiasz nas do kłutni, :twisted: która jest w temacie. Tu o kłutni nie może być mowy!

Chciał bym zaprosić do udziału w tej dyskusji jeszcze innych wędkarzy z IRL, poznać ich zdanie, ale jak to zrobić jak część postów została w 'tamtym' temacie, a trzy ostatnie są w tu, co jak pisałem jest bez sensu. Zresztą być może jeszcze kilku kolegów z IRL którzy są na forum by się włączyło, ale ponownie - temat - "uzytkownicy o użytkownikach" mogą omijać szerokim łukiem. Ja widział bym całą dyskusję (wraz z niefortunnym postem o "butelkołapce") w temacie o wędkawaniu w Irlandii - co dodatkowo zaowocowało by usunięciem tej "porady" z tematy gdzie przeczyta ją jakiś 15-to latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, bez sensu przeniosłeś posty to tematu "użytkownicy o użytkownikach" bo tu mowa jest o czym innym.

Pewnie zauważyłeś że od czasu do czasu kogoś zjadę ku oburzeniu co-po-niektórych.
Tomaszku ja wiem ze ty wszystko na swoją" modłe" przekładasz,może nie zauważyłeś ale w tytule jest też słowo "spory" ,pewnie domyślasz się ze chodzi o spory użytkowników,a pozatym skąd u licha miałem wiedzieć ze zachaczyće o Irlandie w swym zapędzie wyjaśniania czy sporu o ww temacie .Naipierw zale ze modkowie i admin nic nie robią w sprawie porządku na forum ,a jak już "coś" zaczną czyścić to żale dlaczego "przenosisz ".Ale cię mimo wszystko lubie :oops: więc zapytam gdzie ci to umieśćjć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam raczej że chciałeś napisac jakąś poradę i nieopacznie w tych poradach wlazłeś na teren na którym znaleźć się nie chciałeś.

Raczej nie spodziewalem sie ze "sie znajde".Nie przyszlo mi nawet do glowy iz jacys "madrale" zdelegalizuja cos tak niewinnego(butelko-lapke) :!:.Ale bardziej od samych zakazow zmartwilo mnie stanowisko wedkarskiej braci w kwestii ich (zakazow)slusznosci i respektowania.Mozna by odniesc wrazenie ze co poniektorzy z kolegow sami tworzyli owe rozporzadzenia :!:.Jesli Waszym zdaniem owe "zakazy" sa autentycznie sluszne i spelniaja swa role to moge zrozumiec Wasze stanowisko choc absolutnie go nie podzielam.Pamietajmy ze przepisy TWORZA LUDIE NIEKONIECZNIE NIEOMYLNI a slepe wykonywanie ich zarzadzen prowadzi do "wsteczniactwa" :!:.Gdyby nie "bierny opor" :smile: kierowcow(poczatek lat 90-siatych)to nadal Policjant wlepial by mandat za trzecie swiatlo stopu :!:.Podobnie sprawa wyglada z podatkiem drogowym a jestem pewien ze przyklady mozna mnozyc :!:."Slepe" akceptowanie "glupoty" takze madroscia nie jest.wybaczcie wiec ze nie zakrzykne wraz z Wami : Niech zyje Prawo i Sprawiedliwosc :!::twisted:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by odniesc wrazenie ze co poniektorzy z kolegow sami tworzyli owe rozporzadzenia
Wiesz chyba jednak za długo ,albo za krótko jesteś w tej Irlandi :cry:
wybaczcie wiec ze nie zakrzykne wraz z Wami : Niech zyje Prawo i Sprawiedliwosc
Jeśli chciałeś co poniektórych obrazić to udało ci się ,a reszta bez komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro jadąc autem potrącił na pasach 2 pieszych, jeden wpadł mu z szybą do środka drugi poleciał w krzaki. Oczywiście policja, prokurator i sędzia na miejsce natychmiast przyjechali. Ziobro pyta:

-co z tym zrobimy?

Na to prokurator:

-temu w aucie postawimy zarzuty czynnej napaści na ministra i zniszczenie mienia i zażądamy 5 lat a temu w krzakach to samo i jeszcze 3 lata za próbę ucieczki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chyba jednak za długo ,albo za krótko jesteś w tej Irlandi
tfffffffuuuuuuuuuu, feeeeeeeeeeeeeee, brrrrrrrrrrr, ino czekam aż do mnie zapukają
O, niewiedziałem, że Ziobro jest użytkownikiem naszego forum.
A jaki kłótliwy

Czemu odnosze nieodoparte wrazenie ze"uderz w stol a ........" :?::shock:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro jadąc autem potrącił na pasach 2 pieszych, jeden wpadł mu z szybą do środka drugi poleciał w krzaki. Oczywiście policja, prokurator i sędzia na miejsce natychmiast przyjechali. Ziobro pyta:

-co z tym zrobimy?

Na to prokurator:

-temu w aucie postawimy zarzuty czynnej napaści na ministra i zniszczenie mienia i zażądamy 5 lat a temu w krzakach to samo i jeszcze 3 lata za próbę ucieczki :twisted:

Dobre :lol::lol::lol: Muszę to sprzedać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.