Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stu6-60, całe szczęście że osoby takie jak ty wyjeżdżają z kraju

Uf,juz myslalem ze nie poruszysz tego tematu :smile: Jestes przewidywalny jak....irlandzka pogoda :twisted: To teraz masz dwa wyjscia : udac ze temat zostal wyczerpany( z przyczyn X :!: ) lub brnac nieudolnie dalej :smile: .Jest jeszcze trzecia opcja.Tyle ze raczej nie dostepna dla Ciebie :sad: Wiesz jak jest- IQ :twisted:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam obawy

A nie slusznie bo udowodnie Ci to w tym sezonie :smile: .Zrobmy tak - kto w tym sezonie zlowi najwieksza rybe ten "ma racje" a drugi publicznie "odszczeka" swe zarzuty :!: .No to jak :?: .Zaczynamy cz tez odpiszesz mi na pw :?::!::twisted:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze mnie nie znasz

No coz do VIP-ow nie nalezysz :mrgreen: .A powaznie to czemu mialbym Cie znac :?::shock: .

to kolego określ wodę

Powatpiewasz ze dam sobie rade gdziekolwiek

Tyle ze wszedzie.

Tu mam obawy

wiec sprawa prosta Ty lowisz gdzie chcesz i ja podobnie :smile:

ale jakie kryterium ,waga ,czy długość.

Mozesz wybrac :smile:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wody słodkowodne mam rozumieć ,inaczej nie widze sęsu.

A uwazasz ze zlowienie duzej ryby morskiej jest latwe :?::!: .Czy Ty lowiles gdzies oprocz swojej "rzeczki" :!::?: .Teraz to ja mam wrazenie ze Cie przecenilem :neutral: .Uwazasz ze szanse beda rowne jesli ja bede lowil w irlandzkich rzekach gdzie nie wystepuje Sum ani Sandacz natomiast zlowienie ich w Odrze jest tylko kwestia czasu jesli sie zna lowisko.Nie "szczwany lisie", Ty lapiesz gdzie chcesz i ja podobmie.Wszak (powtorze sie)to Ty zarzuciles mi laicyzm w CALEJ sztuce wedkowania :smile: .I nie tracmy czasu ,mysle ze "pojedynek" rozpoczniemu od jutra :!:

Pozdro-Radek.

P.S. Jesli sie teraz wycofasz to....hm,czesc "oddanych " Ci kolegow moze to roznie odebrac :!: Z tarcza albo na tarczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty lowiles gdzies oprocz swojej "rzeczki"
Pewnie :shock: ,ale na morskich się nie znam połowach, i nie możesz porównywać Oceanu z mało rybnymi rzekami Polski ,
Wszak (powtorze sie)to Ty zarzuciles mi laicyzm w CALEJ sztuce wedkowania
Trzymajmy się jednak tego co napisaliśmy ,nie sztuce wędkowania lecz czytania rzeki ,a to dwie różne kwestie.
Uwazasz ze szanse beda rowne jesli ja bede lowil w irlandzkich rzekach gdzie nie wystepuje Sum ani Sandacz
Ale masz za to inne ryby np szczupaki lub łososie :mrgreen:
Jesli sie teraz wycofasz
Jeśli będą równe szanse to nie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz za to inne ryby np szczupaki lub łososie

To i z ichtiologii jestes "niezly' :smile: Uwazasz ze szanse sa rowne jesli ja mam "tylko" szczupaki(i lososie) ktore na "maxa"moga dac mi 20kg i 1,3m(q...ra ile bym dal by takiego zlowic :smile: ) a Ty mozesz "przymierzyc" sie do "wasacza" 30-to,40-to lub wiecej kilowego(chyba ze wszystkie wylowiles). Do tego 1,5m dlugosci to zaden wynik dla tej ryby :!: .Tak wiec przy tak postawionej sprawie nie moge wygrac ani waga ani dlugoscia.Uczciwe jak ch...ra.Piszesz ze nie kwestionowales moich umiejetnosci wedkarskich, jak wiec rozumiec nalezy to stwierdzenie:

Ja jestem z tych ktorzy "poradza sobie".Tyle ze wszedzie.
to moje stwierdzenie ,na co piszesz:
Tu mam obawy
skoro nie potrafie (czytac rzeki ,czy tez wedkowac w innych akwenach) to czemu w kolejnym poscie asekurujesz sie:
na morskich się nie znam połowach
. No to kolego moja rada:stworz nowy temat np.Odrzanskie lowiska.Tam pisz swe spostrzezenia i opinie a pozostale "zostaw w spokoju".Pewien jestem ze szereg kolegow bedzie zachwyconych takim rozwiazaniem sprawy a i druga strona odetchnie od bezowocnej dyskusji.

Pozdro-Radek.

P.S. Ja rekawice rzucilem a czy ja podniesiesz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek ty to jednak GOSC jestes 20-scia "jurkow"
:lol::lol::lol: szczerze się uśmiałem!!!! Mało nie poplułem monitora. Sorry, na razie dałem lekko, liczę że ktoś podbije stawkę ;) Powinienem już iść spać bo jutro o 6 pobudka jedziemy na zębatego ;) Szczerze uważam że to świetny pomysł i liczę że maniek nie spuści z tonu :!::!::!: Zanjąc Mańka i możliwość złowienia suma to pojedynek z niebieskim może być bardzo ciekawy! Napewno zajżysz do wątku 'Irlandia' więc może sie stykniemy na tych połowach. :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pisz swe spostrzezenia i opinie a pozostale "zostaw w spokoju"
Może to nie było do mnie ale jak widać tylko stu6-60, zna się na rzekach. Nie wiem do czego dążysz człowieku, czy chcesz mieć na forum taki jakiś temat ONLY YOU? Podbudować się psychicznie?
piszecie jak chore dzieci z domu specjalnej troski , stare konie... :/ wrócmy do tematu, chcecie sie bawic w zaklady to jazda do STS lub se puśćcie totolotka
Tu się zgadzam w 100%. Dlatego rezygnuje całkowicie z tego tematu i dodaje go do ignorowanych. Mam nadzieję stu6-60,że właśnie tego chciałeś.

Ps. stu6-60, pewne rzeczy pisze się na PW po to jest żeby nie zaśmiecać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Nie zauważyliście ostatnio może "najazdów" na Admina i Moderatorów? Co chwilkę ktoś się czepia i wytyka jego zdaniem "potknięcie". Ja bynajmniej takie coś zauważyłem i o tym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś z tym trzeba byłoby zrobić

Proponuję dożywotnio zabanować tę tłuszcze, która śmie podnosić łeb i mieć jakiekolwiek pretensje. Komu się nie podoba - wypad, natychmiast, nie jakieś tam ostrzeżenia.

"Sorry, nie mogłem się powstrzymać" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

... No dobrze... Był czas na przemyślenia... a teraz jest czas na wyjaśnienia...

I zrobię to tutaj... madi... bo jestem to winien innym użytkownikom i czytelnikom tego forum... I nie będę naruszać 3 pkt regulaminu, bowiem temat dotyczy Deti'ego, który reklamuje się jako "wrakowy wymiatacz" :wink: ...a moim celem jest uzmysłowienie innym, jak należy się umawiać na połowy (wrakowe), aby rejs taki wogóle doszedł do skutku... :cool:

Deti, nie wzbudzaj się ! :wink: ...Poprostu dałeś plamę :!: Odwołałeś w ostatniej chwili, bo o 11-tej siedzieliśmy już w autach, gotowi do drogi... dla nas to była ostatnia chwila... Szkoda Deti, bo wszyscy pływali, tylko Ty nie... (a napewno nie z nami) :sad: My na biegu załapaliśmy się na Denegę... a morze było dosyć spokojne tego dnia (2-3st... chwilami trochę więcej.. :wink: )...W tamtym roku pływaliśmy z Twoim kolegą na Vivience w gorszych warunkach.. i jakoś było... a to bardzo podobna jednostka... Do dziś boli mnie łokieć, stłuczony wtedy, jak przy....łem o pokład... i do nikogo nie mam pretensji, bo takie ryzyko jest wkalkulowane w ten sport... I każdy z nas ma tego świadomość... Także kolega, który z Tobą rozmawiał (nie ja!), informował Cię że to nie pierwszy nasz rejs i że jesteśmy przygotowani na każde warunki... No cóż... może umknęło gdzieś...

Osobiście nie mam żalu do Ciebie i szanuję Twoją decyzję (Twoje prawo), o ile wynikało to z pobudek opisanych przez Ciebie :cool: ...Może na przyszłość warto by było dokładniej ustalać priorytety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.