Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

Booryss

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  1272
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  64

Zawartość dodana przez Booryss

 1. Booryss

  WYNIKI GRAND PRIX HACZYK.PL 2018

  No pięknie Brawo Wy
 2. Booryss

  Zasady wędkowania 2019

  Ta Czapla grasuje nie tylko pod zaporami. Raczej chodziło mi o jasność przepisów tego co wolno i jak liczyć odległość, np. od osi jazu czy betonu który go wzmacnia i ciągnie się np. 100 m .
 3. Booryss

  Zasady wędkowania 2019

  W styczniowym numerze Wędkarskiego Świata natrafiłem na artykuł Kolejna próba sprostowania , co wolno a czego nie przy progach spiętrzający wodę!
 4. Booryss

  Grand Prix haczyk.pl 2019- bieżąca dyskusja

  Lepiej może nie ruszać co dobrze funkcjonuje
 5. Booryss

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  My płacimy we Wrocławiu Masz porozumienie z Legnicą i Wałbrzychem I pewnie będzie jeszcze coś dopłacać za inne okręgi.
 6. Booryss

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Spożywany w dużych ilościach lepiej jest trawiony rozcieńczony najlepiej coca-cola ale Pepsi była zimna pod namiotem bierzesz co jest pod ręką 😛
 7. Booryss

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Dziś nadmiar wolnego czasu, więc zrobiłem pokaz slajdów z całego roku całej naszej ekipy .
 8. Booryss

  Podsumowanie sezonu 2018 i plany 2019

  To i ja podsumuj sezon 2018. U mnie od kąd zacząłem przygodę z muchą sezon zaczyna się 1 Stycznia a kończy się 31 Grudnia. Sporo się działo w sezonie 2018 ! Piękne styczniowe Lipasy, Wiosenny wyjazd na Vach Słowacja, San, Dunajec ,Białka Tatrzańska, jednym słowem działo się. W skrócie o Słowacji rybnie tam obficie w spore pstrągi warto jechać. San urzeka widokami jakoś nigdy tam nie połowiłem. Pieniny, pięknie, super rzeki na ryby i wakacie warto tam zaglądać. Spędzonych godzin nad wodą sporo, zawszę jednak chciało by się więcej. Kilka nowych PB Najbardziej cieszą mnie Brzany sporych rozmiarów na muchę, Lipień 46,5, Świnia 44 cm Trochę migawek z całego roku? Plany na nowy sezon jest tego trochę, trochę więcej niż jest człowiek w stanie zrobić! Napewno Raba, Dunajec i kto wie co jeszcze... Szkoda mi tylko jesiennych sandaczy które odpuściłem i nocki z federem piwem i grillem której nie było w tym sezonie ale w 2019 nadrobię.
 9. Booryss

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Sylwestrowy trip 2018 Jak co roku robimy sylwestrowy wyjazd, zakończyć sezon, zmarznąć, skuć nieco lodu. W tym roku lekki falstart, wybraliśmy się 29.12. Pogoda dopisała, aura wcześnie wiosenna. Zebraliśmy się dość sporą ekipą kormorany nie miały szans Cały dzień łowienia, popijania wiśniówki z za pazuchy w oczekiwaniu na gięta z ogniska i łyk szampana z gwinta zgodnie z naszą tradycją. Bardzo udany wyjazd, ekipa choć nie kompletn to dopisała, ryby dopisały. A pogoda ? Może w końcu przyjdzie zima żeby nas nie trzymała za długo z nadejściem wiosny. Wszystkiego dobrego na nowy rok!
 10. Booryss

  WROCŁAWSKA ODRA

  Dotarł czy coś sobie wybrał to nie wiem bo z nim nie rozmawiałem . Jakieś fanty zostały do tego wrócimy przy powtórce w Styczniu.
 11. Booryss

  WROCŁAWSKA ODRA

  Krótkie podsumowanie wczorajszego wieczoru. Jak co roku zbieramy się w Rejs PUB wytargać kufel piwa i pogadać o sukcesach i porażkach sezonu który się kończy i planach na nowy sezon . Głównie temat jest jeden ryby przynęty i takie tam.... Nie będę się rozpisywał atmosfera jak zawsze pokojowa , frekwencja dopisała lecz mogło być lepiej ! Stali bywalcy dopisali jak zawszę, szkoda że nikt nowy nie dołączył. Kilka foto W tym roku spotkaliśmy się nieco wcześniej niż za zwyczaj i w związku z tym że kilka osób nie mogło się zjawić zrobimy powtórkę. Wczoraj zakończyliśmy sezon to w styczniu rozpoczniemy nadchodzący 2019 targając kufel piwa za ucho wprowadzając element baśniowy w plany na nowy sezon! Dzięki za spotkanie i do następnego.
 12. Booryss

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Straszna tu cisza nic się nie dzieje więc coś naskobię. Na początek filmik pocięty skrócony do minimum aby nudny nie był a i tak się wącham czy wstawiać , ale poogladajcie sobie BARBEL I Filmik z pierwszej grudniowej soboty zima nas zaskoczyła ale lodołamacz był pod ręką. Ryby nie dopisały kilka sztuk było dzień udany.
 13. Jak z drukarki 3D masz rękę 👍
 14. Booryss

  WROCŁAWSKA ODRA

  12 Booryss najlepsze płyny mają odczyn cherbaciany.
 15. Booryss

  Mandat za łowienie na zimowisku(?)

  Cierpliwie czekajcie jak sam pisałeś nie klusował tylko zapomniał o zakazie. Więc go nie zamkną ☺️ A mandacik zapłaci. Można się też poszarpać i się odwołać, ale nie ma to sensu.
×