Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p

Budek

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  40

Budek last won the day on March 21

Budek had the most liked content!

Reputacja

700 Excellent

O Budek

 • Urodziny January 27

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. WROCŁAWSKA ODRA

  Keitech 2 cale + główka 3gr. Kolory raczej w miarę naturalne ale jasne każdy okoń złowiony na inny kolor więc nie są wybredne. Warto zaopatrzyć się w kolor "SEXY SHAD"
 2. WROCŁAWSKA ODRA

  Cenna uwaga faktycznie wyglądam jak "kasztan" 😂😂🤣 mina jak by codziennie takie łowił 🤣😎 w sobotę się uśmiechnę 😁( oby było do czego)
 3. WROCŁAWSKA ODRA

  Poranne szybkie dwie godz przed pracą dały kolejną 40-stke do kolekcji
 4. WROCŁAWSKA ODRA

  Kijek to nowy nabytek na ten sezon pisałem już o nim Synapse cw 1-5 od Favorite A na miejscówke uważam nikomu ani słowa 😋 jeśli o to chodziło.
 5. WROCŁAWSKA ODRA

  Polowanie na okonie ciąg dalszy !!! Kolejna 40-stka do kolekcji🤗
 6. WROCŁAWSKA ODRA

  Dzięki wszystkim za gratulacje i życzę takich okazów. Gdzie została złowiona ryba wie dosłownie kilka osób i tak niech pozostanie. Wieści po Wrocławiu rozeszły się bardzo szybko miałem dzisiaj gorącą linię 😁 Pytania powiedz gdzie bo kolega pyta a on nie powie nikomu to mnie powalają. Jestem osobą która dzieli się informacjami ale z umiarem jest grono zaufanych osób którym można polecić miejsce i wiesz że odpłaci się tym samym a i nie rozpowie innym. Policzyłem sobie mniej więcej ile ryba była po za wodą i wyszło mi około 2 do 3 min. A i czy wypada łowić ryby kiedy się grupują hmmm... lepiej ją złowić w tym okresie i wypuścić niż poczekać miesiąc i zjeść. 😁 A i dla świadomości OKOŃ NIE ZŁOWIONY NA TARLISKU jest to ich stołówka w tym okresie😉
 7. WROCŁAWSKA ODRA

  No pozamiatane. Nie wiem od czego zacząć bo jeszcze się trzęse!!! Pobudka przed 6 rano kawa uzbrojenie wędki w domu żeby nie marznąć nad wodą. Po 6 oddaje pierwsze rzuty zimno pada wieje do dupy. Melduję się pierwszy maluch a później nic, więc zmieniam miejsce tam gdzie zgrupowała się drobnica. Pierwszy rzut i coś tam uderzyło ale wcięcie puste oddaje kolejny rzut kilka podbić nie regularnych i bum czuje duży opór myślę szczupły ale nie wyczuwam na kiju zębów i cały czas trzyma mocno się dna co to będzie?? Odjazd około 15 m 🤤no będzie grubo po chwili walki pod nogami wypływa bestia jakie widziałem tylko na zdjęciach nogi miękkie i ciarki po plecach 😲 Nie wiem czy będzie dane mi złowić jeszcze kiedykolwiek taki okaz Kijek do 5gr pletka 0.06 i FLUOROCARBON 0.15 DO 1.8KG przypuszczam że ważył bardzo podobnie W Fotka na pamiątkę buziak i do wody.
 8. rzeka Ślęza

  48 😃 brawo trzeba się wziąść znowu do roboty 😒
 9. WROCŁAWSKA ODRA

  Metoda połowu klasyczny opad 3 gr i 2 cale kolory naturalne dużą rolę odgrywał fluorocarbon próbowałem bez i padaka. I tak jak myślałem kilka dni i po braniach dzisiaj rano przed pracą 2h i tylko jeden 😔skończyło się. Po pracy postanowiłem podskoczyć koło domu na...😜 i 12 szt 30+ trafiłem i kilka mniejszych brania atomowe z opadu kolega ktory ze mna jeździ śmiał się że nie trzeba patrzeć na szczytówkę. Zdjęć nie będzie bo ich po prostu w marcu okoniom nie robię jak trafię 40cm i więcej będzie fota. Idą mrozy więc tydzień przerwy ciekawe czy wytrzymam.😆 Około godz 17 okonie zaczęły atakować drobnice z powierzchni kumpel jak to zobaczył to zaczął się zastanawiać jaki mamy dzień i miesiąc 😂 po czym założył małego poppera i ...😲😲😲🤤 Więc szukajcie a znajdziecie a jak się wytrą to napiszę gdzie łowiłem 😋
 10. Budek woda stojąca czy płynąca ? kurna okonie biorą a ja zapieprzam w Białymstoku 😈

×