Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
Gość Anonymous

San

82 postów w tym temacie

Cześć wszystkim łowiącym na Sanie. Chciałbym się dowiedzieć co słychać na Sanie w okolicach Dynowa ?? Dobre 4 lata temu łowiłem przed mostem w Dynowie - byłem bardzo zadowolony. Można było wtedy sobie połowic świnek, zdarzały się certy i kilka brzan. Teraz nie wiem jaka jest sytuacja bo słyszałem różne wiadomości, że już nie jest tak wesoło ;) Czy to prawda ?? Zmieniło się coś ?? Bo znowu miałem ochotę wybrać się w Sierpniu na wędkowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

Witam.

Wybieram się za tydzień w okolice Sanoka. Jest sens wykupywania wód górskich? Interesują mnie pstrągi na odcinku od końca odcinka specjalnego do ujścia Osławy (Lesko, Postołów itd.). W poprzednich latach bywało słabo.. Może ktoś z forumowiczów wie czy w końcu jest szansa na grubego potoka?

pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Kolegów z podkarpackiego! Wybieram sie jutro z rodzinką na krótki wypad w Wasze okolice.  Ponieważ oszalałem na punkcie muchowania chciałbym sprobować poćwiczyć loty suchej muszki poniżej OS-u. Na innych forach piszą o wysokich zrzutach wody, które uniemożliwiają swobodne łowienie. Może któryś z kolegów poratowałby mnie świeższymi informacjami jak wyglada woda i czy faktycznie mam odpuścić machanie sznurem i wyruszyć zdobywać góry ☺. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie sprawdzisz czy tamtejsze rybole też lubią twoje okropnie brzydkie muchole to do domu nie wracaj bo Ci nakopie do d... :) 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy, daje odpocząć dolnośkąskim rzekom, tylko dlatego chciałbym połowić na Sanie 😆 No, może jeszcze dlatego, źe nasłuchałem sie legend o najrybniejszej rzece w Polsce ☺ Nie wiem tylko, czy tamtejsze lipienie i pstragi są przygotowane na moje "paskudne" muszyska i am nadzieje, że nie zaburzę nimi ekosystemu 😆

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Pytanko czy San powyżej Przemyśla poniżej Dynowa warto kupować karte? Bede tam na wakacje w pszyszłym roku. Prosze o odp Kolegów z podkarpackich stron. Dziekuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz