Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

I to trzeba się zgłosić do nich, tak?

Trzeba wyslac zgloszenie lacznie z probka krwi i kodu DNA :wink::lol:

A tak na serio to ta czesc dla wedkarzy czyli sobota i niedziela dostepna za okazaniem biletu wstepu ktorego koszt rok temu byl chyba cos kolo 15-20 zl - nie pamietam juz ile dokladnie

Mysle ze tym razem ujawni sie ktos z miejscowych bo "dalej" to juz chyba nie beda mieli na targi :lol: a rok temu jakos z nikim z Poznania nie udalo sie pogadac

Na pewno warto przyjechac poogladac (rok temu nie mozna bylo niczego kupic i to pewnie sie teraz nie zmieni) pogadac i poznac sie wzajemnie

Wiec jesli ktos nie uznaje wedkowania podlodowego to powinna byc mila impreza-przerywnik w martwym sezonie :cool:

Mysle ze co do deklaracji kto bedzie a kto nie to troszeczke za wczesnie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P dzięki za odp. Bo naprawdę nie wiedziałem czy się trzeba zgłosić czy co :oops:

Wiec jesli ktos nie uznaje wedkowania podlodowego to powinna byc mila impreza-przerywnik w martwym sezonie

Ja toleruję, ale to też nie zależy od Nas :mrgreen: Zobaczymy. Oby byłą pogoda i jeziorka skuł gruuuby lód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,na deklaracje za wcześnie ,i temat pewnie ruszy gdzieś na tydzień przed targami :mrgreen: ,ale dobrze by bylo znać opinie szerszego grona ,czy robimy zlocik targowy czy nie ,czy osobno kazdy czy raczej przy okazji się spotykamy ,Przynajmniej Tomik będzie mial rozeznanie co robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech,

to żeś wyskoczył..... :evil:

planowałem za jakiś miesiąc temat założyć i zaproponować spotkanie..... :wink:

ale skoro już temat jest.... na 99% będę (1% zostawiam na tzw. wypadki losowe). jeżeli ktoś jest zainteresowany, to możnaby pomyśleć o jakimś spotkaniu "potargowym", przy złocistym płynie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manku az tak zle bylo we Wrocku ze juz z nami nie chcesz zwiedzac targow a pozniej pojsc na jakas pianke :wink::lol:

A tak powaznie to mysle ze warto byloby sie spotkac

Tym bardziej ze targi sa w miare w centrum Polski i z roku na rok liczba haczykowcow bedzie sie powiekszac

Wiec czemu nie spotkac sie i pogadac?

Ja jak najbardziej jestem nastawiony na spotkanie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po dniu debat, za i przeciw jeden wniosek: jadę o ile będę mieć transport :roll:

A, że wybieram się sama pozostaje kwestia sprawdzenia pociągów, kurcze ciężko będzie bo mam wg zumi 268km, a moje autko tego może nie wytrzymać :???: Dodatkowo czas przejazdu: 3,39h kurcze nocna wyprawa nie za bardzo samotnej kobicie :shock::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ciężko będzie bo mam wg zumi 268km

Też bym chętnie spotkał się z Wami przy okazji takiej imprezy (mam na myśli targi i nie tylko :grin: ) ale niestety kilometrów mam jeszczę więcej niż madi i na dodatek, prawdopoodobnie w tym terminie mam służbę (taka praca) o żonie nie wspominając, (nie każdy ma szczęście) - pod względem wędkarstwa oczywiście i tu myślę o kanapkach wspomnanych przez tomek1 w innym temacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja się dogadałam ze "swoim" tak: jadę i wracam cała do domu, w końcu czekają na mnie dwaj moi mężczyźni, jedyny problem polega na transporcie. O chłopaków się nie martwię bo nawet jak wrócę to obiad będzie czekał, tylko choroba trasa do D. No zobaczymy, ale mam parcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, ale mam parcie

madi parcie to ja też mam :lol::lol: , ale jak to wiadomo od czasów kamienia łupanego (albo i dalszych), zawsze łatwiej dogadać się z chłopem (macie "baby" szczęście) niż z kobietą (nie mówiąc o dwóch, żona i córka co by nie było niedomówień) i na tym polega mój pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi parcie to ja też mam :lol: :lol: , ale jak to wiadomo od czasów kamienia łupanego (albo i dalszych), zawsze łatwiej dogadać się z chłopem (macie "baby" szczęście) niż z kobietą

Eeee serio? Dobrze, że ja i swojska baba i kobieta jak trzeba, ja tam dla swojego chłopa to przyjaciółka, a to, że czasem ..... no to już biologia.

i na tym polega mój pech.

a nie da się skumplować? Albo jakiś mały machloj, kosmetyczka i te inne sprawy?

U mnie spoko, równouprawnienie, partnerstwo, tylko cholera fura czasem niedomaga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O równouprawnieniu to mi nawet nie mów, przecież kobiety (wg mnie) i tak mają lepiej (przynamniej u mnie). Ale moim zdaniem w małżeństwie, żeby było dobrze, muszą być dwa przeciwstawne charaktery (jak jeden holeryk to drugi flegmatyk) i wtedu jest szansa na zgodę w rodzinie. Szkoda tylko, że u mnie, to ja jestem ten spokojnijeszy i dla świętego spokoju potrafię się opanować, bo gdyby nie to różnie mogło być. Ale ogólnie jest dobrze, trzeba się dogadywać, kombinować i radzić sobie. Poza tym na szali targowania leżą moje nieszczęsne papierosy, których nie potrafię się pozbyć, a one (pod względem kosztów) wg mojej żony, równoważą wszystko. Kurka wodna, precz z nałogiem, tylko jak to zrobić.

Sorry, ale terz to chyba totalnie odjechałem (śmy) od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem polega na transporcie.
Do Wrocka To chyba autobus jeśli pamiętam dobrze to nie całą godzinkę.Do Poznania najlepiej pociągiem w zeszlym roku jechałem raz samochodem [udręka] i raz pociągiem i powiem bezstronnie pociągiem szybciej byłem w Poznaniu niż samochodem.A czas to ok2godz. z minutami .Rano jest zdaje się dwa albo trzy połączenia z Wrocka do Poznania.
kurcze nocna wyprawa nie za bardzo samotnej kobicie
A co planujesz jakieś balety po drodze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba autobus jeśli pamiętam dobrze to nie całą godzinkę

No yhy jak dobrze pamiętam ok. 7.00, sprawdzę jak w tym okresie, bo u nas zmienno jest; znaczy się tak od wiosny do lata jeżdżą, a potem doopa.... :roll:

Rano jest zdaje się dwa albo trzy połączenia z Wrocka do Poznania.

No z wrocka rano ... :shock: a przenocujesz mnie :wink::lol:

madi napisał/a:

kurcze nocna wyprawa nie za bardzo samotnej kobicie

A co planujesz jakieś balety po drodze :mrgreen:

No zależy, ale jakby była ku temu okoliczność :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co planujesz jakieś balety po drodze :mrgreen:

OJJJ, MAńKU, MAńKU, chciałoby się :mrgreen:

Zazdrośnik :twisted::lol::lol:

Sprawdziłam co i jak tak na dzień dzisiejszy :???: Lipa, no chyba, że samolotem :mad:

Z Kłodzka (jeszcze muszę się tam dostać) pociąg do Poznania 7.49 na miejscu 12.22 lub 9.44 na miejscu 15.10 :shock:

Ni w pięć ni w dziesięć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.