Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

1. tomek1- godz. 7.55 lub 10.54

2. Madi- godz. 10.54

3. P- godz 9.31

4. ...

Proszę kolejnych dopisujących się o kopiowanie listy do swojego postu, żeby było widać aktualną sytuację :wink: Rzucimy okiem na godziny przybycia i pomyślimy jak się zorganizować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek i Madi jedziecie tym samym pociagiem ?? 10:54 na miejscu :lol:

Oj chciałabym bardzo, ale przybędziemy zupełnie z innych stron :wink:

Mowilem juz Madi ze istnieje chyba opcja jakiegos tanszego noclegu gdzies po trasie np w Lesznie ale jeszcze nie mam namiarow :oops:

Coś mi się wydaje, że jednak będę zmuszona nie skorzystać z noclegu, yhhh dopadły mnie nie planowane wydatki :mad:

Madi ostatnio widzialem ze z poznania do Bystrzycy Klodzkiej jest pociag o 17:49 bezposredni szkoda tylko ze osobowy :oops:

Tak też patrzyłam na to połączenie, w Kłodzku bym była 22:20 - przegięcie :roll:

Pozostaje mi ten wcześniejszy, a mianowicie 15:40.

A czemu szkoda, że tylko osobowy? Miał być towarowy :?::lol::lol:

Jakies pytania :?::lol: :lol:

No jedno: do której godziny planujemy sie integrować na targach, tak na oko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mysle ze po prostu spotkamy sie w srodku :wink:

Jakos sie zdzwonimy poza tym rozumiem ze wszyscy w czapeczka haczykowych beda lazic wiec problemu nie bedzie :lol:

Ewentualnie jesli bedzie opcja aby wyjsc z targow to moge po kogos na dworzec podejsc :twisted:

Ciekawe jak jada pozostali :smile:

Tomik tez chyba bedzie no nie :?:

Moze miejscowi zaproponuja jakas ciekawa knajpke co to by pozniej pojsc i cos wszamac z pianka :lol: bo ta w srodku w pawilonie targowym jakos bardzo slabo mi do gustu przypadla rok temu :lol:

Chyba ze Trini, Tomik lub Artech maja inne odczucia :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Madi jedziecie tym samym pociagiem ?? 10:54 na miejscu :lol:

Oj chciałabym bardzo, ale przybędziemy zupełnie z innych stron :wink:

Madi sprawdz bo cos mi sie zdaje ze od Wrocka mozecie jechac tym samym pociagiem :lol: I nie pytaj mnie skad wiem ze mam racje :twisted::wink:

Madi ostatnio widzialem ze z poznania do Bystrzycy Klodzkiej jest pociag o 17:49 bezposredni szkoda tylko ze osobowy :oops:

Tak też patrzyłam na to połączenie, w Kłodzku bym była 22:20 - przegięcie :roll:

Pozostaje mi ten wcześniejszy, a mianowicie 15:40.

A czemu szkoda, że tylko osobowy? Miał być towarowy :?::lol::lol:

Szkoda ze osobowy bo sie wlecze i na kazdej stacji staje

Na dodatek wlasnie ten pociag ostatnio w 1/3 trasy mial juz opoznienie tylko 40 minut

Moze w gre jesli chodzi o twoj powrot wchodzila by kombinacja pospieszny do Wrocka i przesiadka na cos do Klodzka :wink:

Na targach bedziemy sie integrowac az padniemy :wink::lol: zartuje - mysle ze to naturalnie wyjdzie ze po prostu bedziemy sie zgodnie z mozliwosciami komunikacyjnymi rozjezdzac do domow i kazdy zostanie pewnie tyle ile bedzie mogl :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chciałabym bardzo, ale przybędziemy zupełnie z innych stron

Jak z innych- jak z tych samych :mrgreen: A myślisz, że jak jedzie ten pociąg jak nie przez Wrocław :?::lol::lol::lol:

No nie gadaj :shock: Ale jaja :lol::lol::lol: Ale faktycznie Tomku jedziemy z innych stron, tylko punktem Środkowym jest Wrocław.

No to mój drogi musimy się zgadać co do, którego przedziału mam wskoczyć we Wrocku i zaczniem się już w drodze integrować :mrgreen::mrgreen::lol:

Madi sprawdz bo cos mi sie zdaje ze od Wrocka mozecie jechac tym samym pociagiem :lol: I nie pytaj mnie skad wiem ze mam racje :twisted::wink:

Nie no wierzę Tomkowi na słowo :wink: Ale fajnie.

Moze w gre jesli chodzi o twoj powrot wchodzila by kombinacja pospieszny do Wrocka i przesiadka na cos do Klodzka :wink:

No muszę popatrzeć, coś pokombinować bo z tym połączeniem powrotnym klapa, a bez sensu jechać na 3h :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tomek1- godz. 7.55 lub 10.54

2. Madi- godz. 10.54

3. P- godz 9.31

4. ...

Proszę kolejnych dopisujących się o kopiowanie listy do swojego postu

a ja o której potrzeba będzie.... mogę witać pierwszych gości :wink: .... a mogę przybyć później, jak większa grupa będzie.

targi są otwarte od 10:00 więc możemy się umówić na zachodnim, mogę wyjść na peron, możemy przed targami, a możemy w środku....

widzę, że w sumie to tylko jeden pawilon, więc nawet się nie spiesząc zdążymy to obejrzeć i jakiegoś wielkopolskiego "lecha" obrócić, i odprowadzić madi na pociąg

na którym dworcu z Poznaniu mam wysiąść

dworzec jest jeden (na którym się pospieszne zatrzymują) tylko są 2 wyjścia z kasami, jedeno się nazywa główny drugie zachodni....

Moze miejscowi zaproponuja jakas ciekawa knajpke co to by pozniej pojsc i cos wszamac z pianka :lol:

już pytałem to mnie skrzyczano, że piwo za 5-7 zł to zdzierstwo itp. itd. , a niestety tyle kosztują w normalnych pubach, gdzie nie ma piszczących dzieci neo. ale w zwiąku z tym, że zaatakujemy o wcześniejszej porze to można i w studenckim barze (gdzie browar jest za 4) usiąść, i powinny być miejsca i powinno być jeszcze cicho i spokojnie... ale to i tak kawałek trzeba się tramwajem bujnąć na w okolice starego rynku.... bo bliżej nie ma knajp tylko mordownie.

Ewentualnie jesli bedzie opcja aby wyjsc z targow to moge po kogos na dworzec podejsc :twisted:

niestety nie sądzę żeby taka opcja była.... byłem tydzień temu na budmie, i teraz wszystkie wyjścia poobstawiane, mało tego kiedyś można było w trakcie łażenia wbić się do Mc na plastikowego hamburgera, teraz już tylko okienko na wynos zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którym dworcu z Poznaniu mam wysiąść

dworzec jest jeden (na którym się pospieszne zatrzymują)

I tu sie Sinus mylisz

Bo te z Torunia zatrzymuja sie na Garbarach a te z Wrocka niektore z nich (i ciezko powiedziec czemu jedne tak a inne nie) staja na Debcu :cool: A macie tez i inne stacje i stacyjki ktorych ja nie znam

Wiem bo jezdze :lol:

Niemniej jednak stacja docelowa to Poznan Glowny

Jak duzo ludzi bedzie wysiadac to wlasnie tam :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie Sinus mylisz

wiem że są garbary, górczyn ebiec itp. itd., ale pospieszne tam sięnie zatrzymują tylko osobowe.... chyba że mają mijankę (przepraszam "postój techniczny"), albo czekają na wolny tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś z was kto będzie na Targach. :smile:

Nie jestem pewien ale chyba będzie się wystawiała firma AWA-SHINA jak by byla możliwość aby ktoś wziął na moje konto katalog tej firmy i później mi go wysłał. Koszty oczywiście pokryję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Poznań Gł i gut.

Tylko mnie zaraz szlag trafi, sprawdzałam jeszcze rozkłady jazdy, a tu mi zniknąć mój pociąg :shock::shock::shock:

co jest kuuuuuurde :?::!:

Ja nie wiem czy coś mieszają na tej stronie czy nie ona po prostu domaga, bo to jakiej jaja są.

Potem mi wyskoczył jeden pociąg nie jak wcześniej 6:33 tylko 6:38, a teraz to nie ma ani jednego ani drugiego :mad::mad::mad:

Acha a czy ceny na stronie http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn? są w miarę zbliżone do faktycznych cen biletów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha a czy ceny na stronie http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn? są w miarę zbliżone do faktycznych cen biletów?

nie wiem jak innych pociągów, ale IC i pospieszne mają dokładnie podane (inne pewnie też)

Ja nie wiem czy coś mieszają na tej stronie czy nie ona po prostu domaga, bo to jakiej jaja są.

zadzwoń na informację pkp skoro się takie cuda wyprawiają, tam powinnaś uzyskać info zgodna z rzeczywistością (no chyba że pani-pan w informacji jest wczorajsza-wczorajszy..... :wink::mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem sorki za zamieszanie, doopa wołowa jestem :oops::lol::lol:

Widocznie za pierwszym razem nie podałam daty, a te pociągi do Wrocka kursują jedynie od pn-pt :evil: Ten z Wrocka jedzie codziennie. Fujara do n-tej....

No cóż po dokładnym przeanalizowaniu nie wiem jak ja to zrobię, ale pociąg mam 5:36 :shock: I ten jeździ na 100% codziennie, tylko czemu tak wcześnie :?::!:

A więc jeszcze ciekawiej pobudka przed 4.00, no trzeba doliczyć jeszcze pół godziny drogi do Kłodzka.

Czekać na mnie w pozku z kawą :wink::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie Sinus mylisz

wiem że są garbary, górczyn ebiec itp. itd., ale pospieszne tam sięnie zatrzymują tylko osobowe.... chyba że mają mijankę (przepraszam "postój techniczny"), albo czekają na wolny tor

Dla przykladu Poznań Debiec

http://nowy-rozklad.tktelekom.pl/bin/traininfo.exe/pn/745695/417827/273422/111854/4095/ld=pkp&seqnr=7&ident=e9.03111929.1201592054&

Na dodatek na Debcu staje mniej niz kiedys na Garbarach

Jeszcze jakies 1,5 roku temu bankowo na Garbarach stawaly (wiem bo regularnie jezdzilem)

Obecnie pewnie ze wzgledu chybamont tam nie staja (jeszcze jakis czas temu tragedia tam byla ale powoli nabiera to coraz fajniejszych ksztaltow)

Madi faktycznie male zamieszanie moze byc i nie ze wzgledu na ustawienia przegladarki

Podrozujac w weekend widzialem wywieszki ze w weekend "targowy" pkp bedzie zmienialo rozklad

Tylko teraz nie pamietam dokladnego dnia :roll:

Z reguly do tej pory zmiany wprowadzali w w niedziele i pociagi ktore mnie interesowaly mialy tylko "kosmetyczne" poprawki ale nie gwarantuje ze teraz tez tak bedzie

Dlatego jesli ktos chce jechac w niedziele to proponuje sie upewnic co i jak

Z sytuacji zakrecenia na PKP podroz z Torunia wlasnie do Poznania (jakies 2 tyg temu)

Pociag wedlug neta w Poznaniu o 21:30 (godziny przyblizone moglem sie pomylic o +/- 2 min)

Wedlug zoltego rozkladu na stacji Torun Glowny 21:10

Teraz pytanie o ktorej bedzie w Poznaniu

Pani z informacji stwierdzila ze 21:30 bo wynika to z przebudowy wezla poznanskiego

Ale badz tu madry :lol:

Keri a nie lepiej samemu przyjechac i napic sie piwka z haczykowcami? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi faktycznie male zamieszanie moze byc i nie ze wzgledu na ustawienia przegladarki

Podrozujac w weekend widzialem wywieszki ze w weekend "targowy" pkp bedzie zmienialo rozklad

Tylko teraz nie pamietam dokladnego dnia :roll:

Z reguly do tej pory zmiany wprowadzali w w niedziele i pociagi ktore mnie interesowaly mialy tylko "kosmetyczne" poprawki ale nie gwarantuje ze teraz tez tak bedzie

Dlatego jesli ktos chce jechac w niedziele to proponuje sie upewnic co i jak

Ja mam nadzieję, że dadzą ten pociąg po 6, bo ja się chyba pochlastam jak będę musiała wstać w środku nocy :???::lol:

No nic będę dzwonić i się dowiadywać, póki co teraz pozostają mi gorące modły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony http://naryby.mtp.pl/pl/34355.html

"Z PKS POZNAŃ WRACASZ Z TARGÓW ZA DARMO!

Firma PKS POZNAŃ, Partner VIII Targów Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY oraz Targów Akwarystycznych AQUAZOO przygotowała dla uczestników targów ofertę specjalną.

Przyjeżdżając na Targi autobusem PKS POZNAŃ*, podróż powrotną odbędziesz za darmo. Aby skorzystać z tej promocji, bilet autobusowy ostempluj w punkcie informacyjnym przy kasach biletowych targów specjalną pieczątką z logo targów. Podróż powrotną odbędziesz na podstawie ostemplowanego biletu bez dodatkowych opłat.

Specjalna oferta ważna jest w dniach trwania targów, a przejazd powrotny musi być ukończony do godziny 24.00 dnia 10 lutego 2008 i odbywać się tą samą drogą, co przejazd „tam”.

*) UWAGA

Promocja obowiązuje wyłącznie bilety na przejazdy autobusami należącymi do PKS POZNAŃ"

Poza tym popatrzylem na zdjecia z zeszlego roku i na jednym z nich wypatrzylem jesli sie nie myle Trini :cool:

Cena biletu 11 zł

Podobnie jak w zeszlym roku bedzie pokaz rzutow mutipikatorem (pewnie tak jak rok temu kazdy chetny bedzie mogl porzucac sobie :cool: )

Bedzie rowniez w sobote casting do filmu :lol: Trini smignie jeszcze do fryzjera na solarium i angaz prawie pewny :wink:

Zreszta zachecam do poszperania na stronie targow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.