Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Może być i sobota :wink:

A propos schroniska młodzieżowego znalazłam dosłownie rzut beretem przy targach, jakieś 1,5 km. Niestety nie ma zdjęć w ofercie, więc raczej prośba do Poznaniaków o rozeznanie jeżeli taka opcja z noclegiem w ogóle wchodzi w grę :wink:

Lista http://poznan.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/lista/69.html dokładnie chodzi o Schronisko Młodzieżowe na Berwińskiego, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
więc raczej prośba do Poznaniaków o rozeznanie

niestety schronisk młodzieżowych nie znam.... bo ani w nich sie nie kwaeruję, ani znajomi się tam nie noclegują.... zresztą większą szansę masz na odpowiedź od kogoś spoza poznania, bo poznaniacy jak nocują w schroniskach to raczej innych niż w poznań miejscowościach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc raczej prośba do Poznaniaków o rozeznanie

niestety schronisk młodzieżowych nie znam.... bo ani w nich sie nie kwaeruję, ani znajomi się tam nie noclegują....

Hahaha no wiem wiem, nie o to mi chodziło :wink: Dziwne by było gdyby ktoś mieszkający w Poznaniu korzystał ze schroniska zamiast własnego mieszkania, w normalnej sytuacji :lol:

Chodziło mi bardziej o rozeznanie w terenie tak "po drodze", zobaczyć jakie warunki tam panują naocznie, gdyby były zdjęcia byłoby prościej :wink:

zresztą większą szansę masz na odpowiedź od kogoś spoza poznania, bo poznaniacy jak nocują w schroniskach to raczej innych niż w poznań miejscowościach....

Może się i ktoś taki znajdzie, kto korzystał z owego schroniska lub też noclegu w podobnej cenie, jak i najkorzystniejszej lokalizacji, tym samym jest godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak "po drodze", zobaczyć jakie warunki tam panują naocznie, gdyby były zdjęcia byłoby prościej :wink:

wiesz to musiałbym pracować w sanepidzie i im nalot zrobić :mrgreen: tak z zewnątrz nawet jak obejżę to i tak nie wiem co jest w środku.... a chyba to jest ważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież mozesz wejsć na chwilkę i obejrzeć chociaż z brzegu ;)

Powiedzieć, że znajomi chcą się zatrzymać za jakiś czas i prosili o obejrzenie pokoi - nie sądzę, aby odmówiono jeśli się ładnie poprosi.

No ale wszystko przy okazji ;) Specjalnie tam biegać nie musisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wszystko przy okazji ;) Specjalnie tam biegać nie musisz :P

wiesz trini przy okazji to nie bywam w tamtych rejonach.... ale jak znajdę wolną chwilę o rozsądnej godzinie to może podskoczę na moment. tyle że to na pewno nie w nadchodzącym tygodniu, mam zamknęcie projektu więc.... sami rozumiecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież mozesz wejsć na chwilkę i obejrzeć chociaż z brzegu ;)

Jak wejdziesz na chwilkę i :

- nie dostaniesz butelką

- nie zostaniesz poproszony do dorzucenia się do flaszki bełta

- nie zobaczysz szczura

- nie obskoczą Cię wszy

.................................to może być , wszystko gra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na chwilkę i :

- nie dostaniesz butelką

- nie zostaniesz poproszony do dorzucenia się do flaszki bełta

- nie zobaczysz szczura

- nie obskoczą Cię wszy

.................................to może być , wszystko gra .

I dokładnie o taki standard mi chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym moze Maniek bedzie wiedzial czy one byly tylko przy okazji targow czy jak ich nie bedzie to tez bedzie jakis cenowy szalony weekend

Pozdr

tak jak co roku planuja ,pare dni szalonych niskich cen,ale widze im blizej targow tym mniejsze zainteresowanie :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na chwilkę i :

- nie dostaniesz butelką

- nie zostaniesz poproszony do dorzucenia się do flaszki bełta

- nie zobaczysz szczura

- nie obskoczą Cię wszy

.................................to może być , wszystko gra

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym moze Maniek bedzie wiedzial czy one byly tylko przy okazji targow czy jak ich nie bedzie to tez bedzie jakis cenowy szalony weekend

Pozdr

tak jak co roku planuja ,pare dni szalonych niskich cen,ale widze im blizej targow tym mniejsze zainteresowanie :sad:

Manku jesli bys wiedzial kiedy to moglbys to napisac na forum a jesli bylo by to naruszeniem regulaminu (potraktowane jako reklama) to prosilbym o priva :razz:

Bo chyba bym sie przejechal na zakupy a i moze na jakas pianke bym sie z ekipa Wrockowa umowil :wink:

Co do targow to niby coraz blizej ale i tak nie ta pora aby goraczjkowo sprawdzac polaczenia itp

Jeszcze 2 tygodnie i zacznie sie ruch w tym temacie :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
jedziemy czy nie? ;)

No jedziemy :mrgreen:

propozycji noclegu nie ma, więc chyba my wrócimy po południu...

no bo jak nikt nie nocuje, to co tak sami będziemy... :P

Ja bym się z miłą chęcią przekimała, tym bardziej, że nie uśmiecha mi się późno samej wracać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tworzenie powoli listy obecności na targi :mrgreen: a także planu działania.

Rzucałem okiem na pociągi i chyba najbardziej pasował by mi ten którym jestem o 7.55 w Poznaniu :roll:

Inna opcja to jazda przez Katowice i na miejscu o 10.54. Problem jest jeden. 9 minut czasu na przesiadkę w Katowicach, więc w razie opóźnienia będzie bieda :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie wygląda sytuacja następująco: pociąg z Kłodzka 6:33, przesiadka we Wrocku 8:18 (17 min.), a na miejscu 10:54 :mrgreen:

Chyba dobry czas :roll::grin:

Wychodzi na to, że pobudka gdzieś o 5:00 :evil:

Tylko że by mi jeszcze ktoś powiedział na którym dworcu z Poznaniu mam wysiąść :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Madi jedziecie tym samym pociagiem ?? 10:54 na miejscu :lol:

Dla osob z poza Poznania (sam taka jestem wiec moze opisze przejrzyscie :lol: )

Najlatwiej chyba bylo by pojsc na peros 7 (oni-miejscowi to nazywaja dworzec zachodni) i po wyjsciu z budynku przejsc na druga strone ulicy i pojsc w prawo kolo 100 metrow i macie targi

Oni beda sie upierac aby isc na most (albo wiadukt) dworcowy ale jak wytlumaczy przyjezdnym co to :lol:

Ja bede ale poki co nie sprawdzilem godziny

Praktyczne rady i porady osoby jezdzacej pociagami :lol:

Tomek skontaktuj sie z PKP i dowiedz sie czy te twoje pociagi sa skomunikowane

Jesli tak to ten drugi pociag musi czekac na przyjazd pierwszego tak abys mogl sie przesiasc

Jesli nie sa skomunikowane to masz emocje :lol:

Jest na pkp cos takiego o nazwie:

"Podczas wakacji na podróżnych czekają równie Bilety Turystyczne - najlepsza propozycja na weekendy. Za 60 zł w 2 klasie lub 80 zł w 1 klasie można bez ograniczeń podróżować wszystkimi pociągami PKP Przewozy Regionalne od godz. 18.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek."

za www.pkp.pl

Wiem ze to obowiazuje nie tylko w wakacje ale i teraz tez (ostatnio sprawdzalem to przed swietami Bozego Narodzenia bo czasami pod weekend podpinaja tez swieta ale to zalezy od ich widzimisie

Pewnie maja gdzies aktualna informacje ale nie mialem az tyle czasu aby ja wyszperac :lol:

Pociagi o ktorych pisza to pociagi pospieszne i osobowe

Wiec jesli cos to pokalkulujcie czy oplaca sie wam kupowac bilety zwykle czy lepiej walnac sobie taki za 60 czy 80 zl (jesli ktos bedzie jechal wiecej niz 200 km to raczej i tak tansza jest opcja z tym turystycznym :lol: )

Pamietajcie tylko o dowodzie osobistym bo jest to bilet imienny i dlatego warto byc z 5 min szybciej jesli chcecie go kupic (panie w okienkach sa czesto zakrecone i czasami maja problem z wypisaniem zwyklego biletu wiec wpisanie danych waszych moze byc zadaniem ponad standardowym wymagajacym zdecydowanie wiekszego wysilku :lol: )

Mowilem juz Madi ze istnieje chyba opcja jakiegos tanszego noclegu gdzies po trasie np w Lesznie ale jeszcze nie mam namiarow :oops:

Jak je dostane wrzuce tutaj :wink:

Bo ceny w Poznaniu moga zniechecac

Madi ostatnio widzialem ze z poznania do Bystrzycy Klodzkiej jest pociag o 17:49 bezposredni szkoda tylko ze osobowy :oops:

Tutaj link :wink:

http://nowy-rozklad.tktelekom.pl/bin/traininfo.exe/pn/713397/407564/76976/199311/4095/ld=pkp&seqnr=5&ident=7z.01425129.1201522748&

Jakies pytania :?::lol::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybki sprawdzeniu bede pewnie kolo 9:31 jesli pociag nie nawali :lol:

Przy okazji jedzie ktos z moich okolic (Lesio, Pablotor lub jeszcze moze ktos inny) albo bedzie jechal ktos po trasie (Inowroclaw Gniezno itp) :?:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.