Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rzeka Warta


mikolaj-surma

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam mam kilka ciekawych miejsc nad Wartą jeżeli wiecie jakie wyniki można tam uzyskać to mi napiścię jest to okolica Parku Szęlonga w tych okolicach podobno leszcz żeruje przyzwoity do 3 a nawet 4 kilo nie sprawdzałem ale niby tak jest . Czy jest to możliwe Pozdrawiam

post-3671-14544971502944_thumb.jpg

post-3671-14544971503191_thumb.jpg

post-3671-14544971503394_thumb.jpg

post-3671-14544971503659_thumb.jpg

post-3671-14544971504021_thumb.jpg

post-3671-14544971504392_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu nauczycieli i wszystkowiedzących i kołowatych.

Moze znad Odry sie przeniesli :?::smile: A powaznie to napisz jak daleko sie przemieszczasz "z pradem" :?: Podchodzisz az pod Ksieze Mlyny czy raczej skupiasz sie na odcinku tama-"glowki".Kiedy jeszcze bylem w kraju to dosc czesto jezdzilismy z kumplem na odcinek kolo wsi Ostrowsko(za Uniejow).Mniej ludzi w weekend a dolki na "wasacze" calkiem niezle.Pozdro-Radek.

P.S. Pozdrow moja ulubiona rzeke w moim imieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich.

Studiuje w Poznaniu i chętnie bym połowił w Warcie:] niestety w temacie rzek jestem zielony. Może jest ktoś chętny przejść sie pospinningować w okolicach rataj w przyszłym tygodniu?

Ahh i jeszcze pytanie: co mozna złowic na spinning w warcie o tej porze roku? bo ostatnio byłem na spacerze i gadalem z wedkarzami to mowili ze biora juz klenie i jazie, ale ciezko z nimi na spinning i ze nie oplaca sie teraz spinningowac bo biora tylko dopiero co wpuszczone szczupaczki. widzialem ponadto ze jakis wafel łowił niewymiarowe okonie na robaki i wrzucał je do siaty;/ ale na spina podobno okon tez nie chce brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam problem z tranasportem ale w niedziele byłem na stawach w centrum Łodzi nie moge powiedzieć gdzie bo to stawy na terenie firmy i karaśki to chwst ,

ale sobie połowiłem po pachy to czterech godzinach miałem dosyć,

nawet mnie ręka bolała od zacinania karasiek.

DO ZOBACZENIA NAD WODĄ

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj.Byłem tam kilka razy i moim zdaniem bardzo ciekawy malowniczy odcinek rzeki,słyszałem o niezłych sumach i nawet paru jesiotrach złowionych tam :shock: ja osobiście chodziłem tam za bolkiem i kleniem ale jak to bywa...Generalnie polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć.

Powiedzcie czy mieliście już okazję łowić z „dopałem”, jeśli tak to na czym to polega :?:

Ponoć to świetna metoda na stojące na dnie rzeki jazie :!:

Od dwóch lat uparcie próbuję złowić jazia na spinning i raz tylko cos podobnego zaatakowało mojego „cukiereczka” niestety spięło się :???:

Jeśli ktoś chciałby podzielić się wiedzą to proszę o kontakt na forum lub na priv.

A oto co udało mi się złowić na Warcie w okolicach Sieradza ( na woblera własnego chowu ):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/183f865262ce9923.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A teras dość śmiałe, lecz szczere pytanko:

Jak „upolować” jazia na spinning na Warcie, i gdzie go szukać :?:

Zadaję to pytanie gdyż Warta ma bardzo małe główki na których ryby są zbyt często płoszone i nie sposób złapać tam czegokolwiek.

Staram się naprawdę ale wyników jakoś nie widać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

dzisiaj ojciec mojego towarzysza wędkarskiego na Warcie w Poznaniu złowił szczupaka 97cm 8,97kg na kopyto, a miałem własnie w to samo miejsce dziś jechac ze spinem ale mi się nie chciało, może bym miał okazje podbierać to bydle :lol: . Wiec ryba w Warcie jest tylko trzeba umieć ją złowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Odesłano mnie tutaj, więc pisze. W dziale: Jak było na rybach? napisałem o wczorajszym otwarciu sezonu nad Poznańska Wartą. Testowaliśmy sprzęt w sumie. Chciałem zwrócić wszą uwagę na czystość naszej rzeki(worki papiery,szmaty,wózki)... Jak już pisałem, jeśli spotkam kogoś kto śmieci połamie łapy i wrzucę do wody :evil: Następną wyprawę jak się zrobi cieplej szykujemy, że plus już było i kra nie płynęła. A które odcinki rzeki wy obławiacie? Mam zaproszenie do Puszczykówka,podobno bardzo malownicza okolica, a na pewno bez tylu śmieci.

Druga spraw jest taka, że nie do końca wiem czego chce ode mnie to 'forum'?? dostaje jakieś wiadomości że mam nieprzeczytanych 264 posty i za 2 dni usuną moje konto?? co mam zrobić żeby się nie czepiali przy każdym logowaniu?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.