Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rzeka Warta


mikolaj-surma

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 178
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam mam kilka ciekawych miejsc nad Wartą jeżeli wiecie jakie wyniki można tam uzyskać to mi napiścię jest to okolica Parku Szęlonga w tych okolicach podobno leszcz żeruje przyzwoity do 3 a nawet 4 kilo nie sprawdzałem ale niby tak jest . Czy jest to możliwe Pozdrawiam

post-3671-14544971502944_thumb.jpg

post-3671-14544971503191_thumb.jpg

post-3671-14544971503394_thumb.jpg

post-3671-14544971503659_thumb.jpg

post-3671-14544971504021_thumb.jpg

post-3671-14544971504392_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu nauczycieli i wszystkowiedzących i kołowatych.

Moze znad Odry sie przeniesli :?::smile: A powaznie to napisz jak daleko sie przemieszczasz "z pradem" :?: Podchodzisz az pod Ksieze Mlyny czy raczej skupiasz sie na odcinku tama-"glowki".Kiedy jeszcze bylem w kraju to dosc czesto jezdzilismy z kumplem na odcinek kolo wsi Ostrowsko(za Uniejow).Mniej ludzi w weekend a dolki na "wasacze" calkiem niezle.Pozdro-Radek.

P.S. Pozdrow moja ulubiona rzeke w moim imieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich.

Studiuje w Poznaniu i chętnie bym połowił w Warcie:] niestety w temacie rzek jestem zielony. Może jest ktoś chętny przejść sie pospinningować w okolicach rataj w przyszłym tygodniu?

Ahh i jeszcze pytanie: co mozna złowic na spinning w warcie o tej porze roku? bo ostatnio byłem na spacerze i gadalem z wedkarzami to mowili ze biora juz klenie i jazie, ale ciezko z nimi na spinning i ze nie oplaca sie teraz spinningowac bo biora tylko dopiero co wpuszczone szczupaczki. widzialem ponadto ze jakis wafel łowił niewymiarowe okonie na robaki i wrzucał je do siaty;/ ale na spina podobno okon tez nie chce brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam problem z tranasportem ale w niedziele byłem na stawach w centrum Łodzi nie moge powiedzieć gdzie bo to stawy na terenie firmy i karaśki to chwst ,

ale sobie połowiłem po pachy to czterech godzinach miałem dosyć,

nawet mnie ręka bolała od zacinania karasiek.

DO ZOBACZENIA NAD WODĄ

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj.Byłem tam kilka razy i moim zdaniem bardzo ciekawy malowniczy odcinek rzeki,słyszałem o niezłych sumach i nawet paru jesiotrach złowionych tam :shock: ja osobiście chodziłem tam za bolkiem i kleniem ale jak to bywa...Generalnie polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć.

Powiedzcie czy mieliście już okazję łowić z „dopałem”, jeśli tak to na czym to polega :?:

Ponoć to świetna metoda na stojące na dnie rzeki jazie :!:

Od dwóch lat uparcie próbuję złowić jazia na spinning i raz tylko cos podobnego zaatakowało mojego „cukiereczka” niestety spięło się :???:

Jeśli ktoś chciałby podzielić się wiedzą to proszę o kontakt na forum lub na priv.

A oto co udało mi się złowić na Warcie w okolicach Sieradza ( na woblera własnego chowu ):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/183f865262ce9923.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A teras dość śmiałe, lecz szczere pytanko:

Jak „upolować” jazia na spinning na Warcie, i gdzie go szukać :?:

Zadaję to pytanie gdyż Warta ma bardzo małe główki na których ryby są zbyt często płoszone i nie sposób złapać tam czegokolwiek.

Staram się naprawdę ale wyników jakoś nie widać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

dzisiaj ojciec mojego towarzysza wędkarskiego na Warcie w Poznaniu złowił szczupaka 97cm 8,97kg na kopyto, a miałem własnie w to samo miejsce dziś jechac ze spinem ale mi się nie chciało, może bym miał okazje podbierać to bydle :lol: . Wiec ryba w Warcie jest tylko trzeba umieć ją złowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Odesłano mnie tutaj, więc pisze. W dziale: Jak było na rybach? napisałem o wczorajszym otwarciu sezonu nad Poznańska Wartą. Testowaliśmy sprzęt w sumie. Chciałem zwrócić wszą uwagę na czystość naszej rzeki(worki papiery,szmaty,wózki)... Jak już pisałem, jeśli spotkam kogoś kto śmieci połamie łapy i wrzucę do wody :evil: Następną wyprawę jak się zrobi cieplej szykujemy, że plus już było i kra nie płynęła. A które odcinki rzeki wy obławiacie? Mam zaproszenie do Puszczykówka,podobno bardzo malownicza okolica, a na pewno bez tylu śmieci.

Druga spraw jest taka, że nie do końca wiem czego chce ode mnie to 'forum'?? dostaje jakieś wiadomości że mam nieprzeczytanych 264 posty i za 2 dni usuną moje konto?? co mam zrobić żeby się nie czepiali przy każdym logowaniu?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.