Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ceny markowych kołowrotków spiningowych


Michu1234

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy kiedy obudzą się z zimowego snu nasi dystrybutorzy sprzętu wędkarskiego i jego ceny będą światowe. Oglądając ostatnio polskie oferty np. SHIMANO czy DAIWY nie zauważyłem spadku cen w stosunku do wartości USD czy nawet EURO, dziś ten sprzęt powinien kosztować od 10 do 40% taniej, jednak ceny są nadal wysokie, jakby goniły polską inflancję ;). Wszędzie na świecie sprzęt jest tani tylko znowu my przepłacamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Teraz to już nie tylko sprzęt wędkarski,ale i inne rzeczy opłaca sie kupować za granicą.Kurs dolara 2.23 zł jest bardzo niski co pozwala na tańsze zakupy. Opłaca się kupować sprzęt elektroniczny,markowe perfumy i masę innych rzeczy.:) Siedem lat temu 1$= koło 4 zł. To prawda,że ceny w polskich sklepach wędkarskich olewają kursy walut stojąc niezmiennie w tym samym miejscu tylko dlatego,że ludzie dalej ten sprzęt kupują i przepłacaja...(jak kogoś na to stać to czemu nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37
...Panowie, tylko nie rozpędzajcie się z tymi zakupami. :grin: Pamiętajcie że nasz kraj nalicza cło+VAT od rzeczy zakupionych w USA. Wychodzi to ~25% od wartości towaru połączonych z kosztami przesyłki ! ! !

I tak wyjdzie o połowę mniej, niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość greg37

marewel,

dawaj tu (albo na PW) wszystkie namiary na sprzedawcę. Jeśli Ciebie nie przekręcił, to mnie może tez nie przekręci. A w ogóle to opisz trochę pracę tego cuda.

PS. Cena z oceanem (albo raczejw Polsce) powala z nóg: 120$ przy 780zł daje wiele do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.