Skocz do zawartości
tokarex pontony

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Program wydarzeń towarzyszących

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2009

31 stycznia – 1 lutego 2009

Warszawa, Torwar

Uroczyste otwarcie IX Tragów NA RYBY odbędzie się w piątek 30 stycznia 2009 roku, o godzinie 13.00, na scenie głównej hali targowej.

Sobota, 31 stycznia 2009

sala 036 (parter)

11.00-17.00

Casting do filmu o tematyce wędkarskiej

Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w castingu organizowanym przez redakcję magazynu „Wędkarstwo Moje Hobby”. Laureaci wezmą udział w realizacji filmów wędkarskich przeznaczonych do emisji w telewizji i sprzedaży na płytach DVD.

sala A (II piętro)

11.00-12.00

Czy Polska może być rajem dla karpiarzy? Czy Polska wzorem Francji, Hiszpanii, czy Węgier może stać się miejscem, gdzie przybywać będą łowcy karpi z całej Europy?

Przemysław Mroczek, redaktor naczelny magazynu „Karp Max”

12.15-13.15

Jak wybrać silnik i łódkę na ryby

Stanisław Iwiński, magazyn „Żagle”

13.30-15.30

Dlaczego chorują trocie i łososie w Polsce

Roman Pietrzak

15.45-16.30

Wobler – teoria i praktyka w Polsce

Jacek Wargocki

sala kinowa (sala C II piętro)

Projekcja filmów o tematyce wędkarskiej:

„Carp story”

„Norwegia – najlepsze łowisko Europy”

„Powrót sandacza”

„Szczupaki z krainy szkierów”

„Tańczący z jesiotrami”

„Z pamiętnika trociarza”

Niedziela, 1 lutego 2009

scena główna

12.00

Aukcja sprzętu wędkarskiego ofiarowanego przez firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu Polskich Producentów i Importerów Sprzętu Wędkarskiego. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na rzecz Stowarzyszenia Aktywnej Rehabilitacji i Turystyki oraz na zarybianie polskich rzek.

sala A (II piętro)

10.00-10.45

Pogadanki trociowe

Wojciech Łakomiał

11.00-12.00

Łowienie dużych ryb podczas spławikowych zawodów wędkarskich

Tadeusz Zalewski, Adam Niemiec, magazyn „Wędkarski Świat”

12.15-13.15

Wyprawy magazynu „Wędkarski Świat”

spotkanie z redakcją

13.30-14.30

Spotkania z Islandią

Maciej Rogowiecki, Eventur Fishing

(w czasie spotkania odbędzie się losowanie wycieczki wędkarskiej)

14.45-15.30

Łowienie świnek w rzekach górskich

Adam Niemiec magazyn „Wędkarski Świat”

sala kinowa (sala C II piętro)

Projekcja filmów o tematyce wędkarskiej:

„Carp story”

„Norwegia – najlepsze łowisko Europy”

„Powrót sandacza”

„Szczupaki z krainy szkierów”

„Tańczący z jesiotrami”

„Z pamiętnika trociarza”

Atrakcje dla zwiedzających

Wystawa prac plastycznych dzieci z warszawskich szkół podstawowych nagrodzonych w konkursie „Weekend na rybach”. Wręczenie nagród laureatom w sobotę 31 stycznia 2009, o godzinie 13.00 na scenie głównej hali targowej.

Pokazy i Konkursy

hala 2

Pokazy rzutowe oraz konkurs rzutów do celu. Goście odwiedzający Targi będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia specjalistów rzucających przynęty przy pomocy wędki zaopatrzonej w multiplikator. Zainteresowani uzyskają fachowe porady dotyczące obsługi zestawu castingowego oraz będą mogli oddać kilka rzutów pod okiem doświadczonych kolegów. W niedzielę odbędzie się konkurs rzutowy z atrakcyjnymi nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję, żyję :mrgreen:

Aczkolwiek dużo się narobiło, dużo się działo, i dobrego i złego.

Opowiem Wam na miejscu - no dobra, będziemy - a ja na pewno, nie wiem jak Ł. z zajęciami na SGGW będzie stał, ale ja będę :)

Teraz to mam mało czasu, więc wszystkie sprawy prywatne i haczykowe załatwimy na Targach, ja cały czas pamiętam o moich powinnościach, więc niech się szefostwo najwyższe nie denerwuje ;) Cieszę się, że w końcu targi u mnie, to co mam sie za jakąś knajpką do posiedzenia rozejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam ;)

Blisko Centralnego - dwa przystanki tramwajem w linii prostej, nie da się zabłądzić. No i w "Zachcianku" jest tanio, klimatycznie, i spokojnie. Trzeba będzie się jakoś przemieścić komunikacją miejską, ale to tak czy siak trzeba w kierunku dworca wrócić. Trzy osoby będziemy mogli zabrać samochodem, a resztę pokierujemy jak dojechać.

Dokładny adres: Zachcianek - ul. Miedziana 7.

W okolicy Torwaru nie ma niczego ciekawego, a nawet jak jest to za daleko od Dworca...

Gwoli informacji - bilety komunikacji miejskiej lepiej zakupić dobowe, będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Złota rybko" :mrgreen: to podpowiedz jak dojechać do tego Torwaru np.jade pociągiem z Wrocka i wysiadam na W-W centralna czy W-W Zachodnia i jeszcze w swojej łaskawości podpowiedz czym dojechać np z lotniska Okęcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłaś się wreszcie :wink: i od razu przystępujesz do organizacji. Brawo.

Kojarzę jakąś knajpę około 1-1,5 km od Torwaru. Nie byłem tam, więc cen nie znam. Podobno jest fajny klimat, no i bezpośrednio nad Wisłą :razz: Zapuszczę żurawia i napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Centralny - Zachodni za daleko - dokładnie to druga strona miasta, Torwar jest niedaleko Łazienek Królewskich i Legii :D

Z Okęcia autobus 175 do Centrum i tam się trzeba przesiąść.

A dokładne połączenia są na www.ztm.waw.pl - mnie coś ta strona się nie chce otwierać dzisiaj... :???: Przystanek koło Torwaru nazywa się po prostu TORWAR.

Ale jak nie dacie rady sami znaleźć to mamy jeszcze trochę czasu. :)

Jeśli ktoś będzie wysiadał na dworcu Wschodnim, to ma szansę się załapać na nie szukanie na własną rękę, możemy zgarnąć, tylko mi trzeba wcześniej powiedzieć, najlepiej zadzwonić ze 3 dni przed. ;) Aktualny numer (bo się zmienił :D ) Na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłaś się wreszcie :wink: i od razu przystępujesz do organizacji. Brawo.

Kojarzę jakąś knajpę około 1-1,5 km od Torwaru. Nie byłem tam, więc cen nie znam. Podobno jest fajny klimat, no i bezpośrednio nad Wisłą :razz: Zapuszczę żurawia i napiszę co i jak.

A ktoś tęsknił? :lol:

To zapuść, tylko potem będzie kiepsko z dojazdem do Centralnego pewnie? Musimy brać poprawkę na przyjezdnych :)

Ciebie też fajnie widzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyło się.

Są autobusy prosto z Lotniska na Torwar - 188 i 301.

Dojazd z Centralnego:

Wsiadamy na przystanku tramwajowym "DW. CENTRALNY 07"

Jakimkolwiek tramwajem który się pojawi trzeba dojechać do przystanku "D.H. Smyk 05" - czyli na drugim przystanku od Dworca Centralnego.

Tam szukamy przystanku autobusowego który nazywa się "DH Smyk 01" a leży Ci on przy pasie jezdni prowadzącej w stronę palmy na rondzie de Gaulla (palmę widać z daleka, lecz nie wiem, czy jej ulistowienie nie znajduje się obecnie w konserwacji, więc jakby palmy nie było, to oczyma swemi należy pnia wysokiego szukać, który ni z gruchy ni z pietruchy na środku jezdni stoi)- i wsiadamy w autobus 171 - który jedzie do pętli autobusowej(ostatniego przystanku) na Torwarze. Autobus ten w soboty i święta jeździ co 10 minut - w dni powszednie częściej - wysiadka pod samymi drzwiami hali Torwar. Innego dojazdu w zasadzie nie ma. To znaczy jest, ale ten dla nieznających miasta będzie najwygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini i wszyscy zainteresowani - PALMA JEST KOMPLETNA:idea: czyli liście są i widać ją doskonale

No to mniód :mrgreen:

O dzięki bogu ,bo nie wiem co bym zrobil

No to problem z głowy, ufff ;)

A tak poważnie pytanie techniczne ,czy na tym Torwarze jakieś żarło można kupić .

Nie mam bladego pojęcia... Ale raczej nie. To znaczy niczego takiego tam nigdy nie widziałam, poza kioskiem z batonikami.

Ale w knajpie do której się wybieramy jeść dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.