Skocz do zawartości
tokarex pontony

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś zna moze szczegóły targów wędkarskich 2009 ?

którzy dostawcy będą ?

mam w planie przetestowac troche sprzetu karpiowego, m.in. namioty, łóżka, tripody, odzież... ale nie wiem czy moge na to liczyć...

na stronie szczegółów jeszcze nie ma

http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,001,004

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość przem1978
nie no targi mi z poznania wywieźli :shock::sad:

dla mnie z Gdańska to bez znaczenia, ale przyznam ze warszawski Torwar jest sprawniejszy parkingowo niz MTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no targi mi z poznania wywieźli
a teraz miałem iść, zawsze coś mi nie pasowało a teraz jak mogę to przenieśli targi do wawy, jak to mówią jak ktoś ma pecha to i palec w d..... sobie złamie :evil:
na stronie szczegółów jeszcze nie ma
łowienie karpi powinno nauczyć Cię cierpliwości :grin: napewno informacje będą w necie i w prasie ale ......... za jakiś czas :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
łowienie karpi powinno nauczyć Cię cierpliwości :grin: napewno informacje będą w necie i w prasie ale ......... za jakiś czas :grin:

spokojnie, poczekam nawet do 29 stycznia, ale lubie mieć plan na takie imprezy, tak jak zawsze mam plan przed wyjazdem na zasiadke karpiową, a który zawsze zmienia sie po 12 godzinach bez brania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
z tego co ja pamiętam to w Zabrzu odbywały się targi pt. "POŁOWY I ŁOWY" tak więc może być to całkiem inna impreza i oby tak było :grin:

zgadza sie, na śląsku mocny nacisk jest na łowiectwo także, w wawie tylko wedkarstwo będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że także to dwie różne fimy organizują te targi, ale co rok to prorok, tak więc nie wiem czego się spodziewać na następny rok :grin:

a poza tym będzie miło jak się takie targi odbędą w centralnej Polsce i południowej przed sezonem, myślę że wtedy większa brać wędkarska nad tym by skorzystała, jeśli nie to przynajmniej pomacała :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
Ja mam do Warszawy niecałe 50km na 100% będę :razz:

a ja mam 50 chwil trasą nr 7 i też na 100% będę...

Czy warto mieć na tych targach troche cashu, czy można zrobić tam zakupy i czy opłaca sie to ?

ostatnio byłem na takich targach chyba 4 lata temu w wawie i troche promocji zaliczyłem, nie wiem jak teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto mieć na tych targach troche cashu, czy można zrobić tam zakupy i czy opłaca sie to ?

o ile będzie jak w poznaniu - to tam nie było sprzedaży, więc tylko pooglądać pomacać i podyskutować można było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
no i fotki popstrykac.... a nie dawali darmowych gadgetow???

darmowy gadżet to nie to co zaspokoi prawdziwego wędkarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mam nadzieje, że zabrzańskie targi z Zabrza się nie wyniosą
a poza tym będzie miło jak się takie targi odbędą w centralnej Polsce
Muszę was zmartwić chłopaki :mrgreen: Targi Łowy i Połowy wracają do Wrocławia http://www.markoz.pl/src/wp/pil.html

Wiem już że mnie tam nie będzie jeśli jest to w hali JASE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.