Skocz do zawartości
tokarex pontony

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
To jak, szykuje się jakaś ekipa Haczykowa czy nie
A ty się wybierasz ?jeśli tak to w który dzień.

No Panowie, pytanie powinno raczej brzmieć nie "czy" lecz "kiedy". Proponuje Sobotę.

Będę na 99%

Kto jeszcze wzmocni skład ekipy?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając 5 lat ubiegłych gdzie byliśmy zapraszani do Patronowania imprezie w tym roku nawet info do mnie nie przyszło. A do dnia dzisiejszego na stronie Targów Plan i wystawcy z 2006 roku.

Napisałem do koordynatora tej imprezy, czy się targi w ogóle odbędą?

Brak odpowiedzi, brak aktualizacji na stronie.

Napisałem do biura Targów, zostało raptem dwa tygodnie. Czyżby tym razem Targów Na Ryby miało nie być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś reklamę targów, bodajże w prasie. Wydaje mi się że nie inwestowali by w reklamę, gdyby nie mieli pewności co do tego czy targi się odbędą. No chyba że niespodziewanie pojawiły się jakieś grube problemy, takie nie do przeskoczenia.

Może organizację targów przejmuje jakaś inna ekipa, niż ta która robiła to do tej pory :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biura Targów otrzymałem informację, że Targi się odbędą i że lista wystawców jest już na stronie, choć moim zdaniem zmienili chyba tylko rok z 2006 na 2009 :lol:

Ponadto napisali mi, że program Targów mogę sobie przeczytać... w dołączonym załączniku :lol:

Na własnej stronie nadal go nie zaktualizowali. :shock:

Tak, więc tym razem aby dowiedzieć się co będzie na Targach, trzeba chyba samemu pisać do biura Targów :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.