Skocz do zawartości
tokarex pontony

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oprócz targów może warto zajżeć do Muskie na Smoluchowskiego, bo się likwidują już chyba ostatecznie.
Podczas ostatnich targów zachęcali do przyjścia do sklepu darmowym alkoholem. Ciekawe jakie będą upusty, bo na co dzień ceny mają z kosmosu.
Z przykrością muszę napisać że 30 stycznia mam wypisaną delegacje :sad: nie stety nie przyjdzie mi się z wami spotkać na targach.
Nie wiem czy to coś zmienia ale sobota to jest 31. stycznia.

Szkoda, cieszyłem się na to spotkanie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ok 11,15 na Torwarze a ok. 16.30 muszę pędzić na pociąg powrotny.

To podobnie jak u mnie. Prawdopodobnie przyjazd o 11 na dworzec centralny, odjazd 16.50. Jeszcze jutro potwierdzę te godziny w kasie PKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widzę, że towarzystwo się robi coraz bardziej doborowe :D

No dla mnie miód :D

Jeśli Tomek będzie jechał pociągiem to go zabieramy z dworca, i mamy jeszcze jedno miejsce w samochodzie i około 11ej możemy odebrać jeszcze kogoś z centralnego.

Tomik?

Pisać proszę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi aleś Ty zakręcony :lol:

Wróciłam, było nas całe 4 sztuki... :roll:

No nie popisał się haczyk w tym roku, ojj nie...

Relację mają chłopaki - ale generalnie...

Warto było dla samego spotkania, bo jakość targów to z roku na rok coraz gorsza... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wróciłem z targów i postanowiłem, że podziele sie wrażeniami...

Dla mnie podstawowym zawodem był brak stoiska Dragona. Ale już doszły mnie wcześniej słuchy, ze może zabraknąć wielu firm...

Stoiska Mikado, Jaxona czy Yorka(to mnie zdziwiło!) były bardzo duże i można było tam znaleźć wszystko. Mepps miał mało miejsca ale można było tam zobaczyć wszystkie ich przynęty. Wirek miał chyba najmniejsze lokum, i nie zbyt ciekawe.

Generalnie można było pogadać o wszystkim i przetestować sprzęt :wink:

Niestety kupić można było tam mało, w sumie tylko na kilku stoiskach. Były za to fajne licytacje, w których można było czasem zakupić coś bardzo tanio(np. z tego co pamiętam kołowrotek Robinsona - Santos za 50-60zł poszedł) były one prowadzone przez jakiegoś aktora chyba z "Klanu".

Całe targi oceniam jednak na minus, nie mogłem nic kupić a ślina mi ciekła, tak naprawdę można było wszystko obejść i obejrzeć w bardzo szybkim czasie i brak kilku stoisk. Może miałem wypaczone pojęcie o tym ale jakoś niemiło się zaskoczyłem. Plus, ze parę pań z ulotkami było tam całkiem niezłych :roll:

Parę fotek:

http://img99.imageshack.us/my.php?image=ryby1bu9.jpg

http://img88.imageshack.us/my.php?image=ryby2oz9.jpg

http://img99.imageshack.us/my.php?image=ryby3xd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na relację.

Jak napisała Trini- Targi nie wypadły zbyt okazale i były słabsze niż rok temu w Poznaniu. Najjaśniejszym punktem było spotkanie starych znajomych z Haczyka :mrgreen:

Całościową ofertę przedstawiły Robinson, Jaxon, Mikado i York. Jak wiadomo zabrakło kilku potentatów. Zauważalny jest kompletny brak zainteresowania wystawców tematyką łowienia w morzu. Ale po kolei, zobaczmy parę fotek.

W chłodny poranek przybywam do Warszawy. Na powitanie rzut oka na Pałac imienia pewnego Józefa :mrgreen:

3ad4af450e781d23m.jpg

Przy kasach sporo ludzi, ale znacznie mniej niż o tej samej porze w Poznaniu.

Zaczynam od stoiska Robinsona, który wystawił zaskakująco dużo drobnego sprzętu.

738b2751fc1e5955m.jpg

0fbdd838cdd6b391m.jpg]

Rzut okiem na stojaki z wędkami i przegląd wędek serii Xenon. Kto wie czy ten kij nie będzie moim czwartym z tej parafii. :wink:

b502526590d8489fm.jpg

Również kije z wyższej półki świetnie leżą w dłoni

5ecf95277a73979fm.jpg

3369111cb50ec99bm.jpg

Na stoisku Jaxona pełna ekspozycja wędek wszystkich klas.

93634e18a716ae7cm.jpg

3affde87fb4deb3am.jpg

Dodatkowo moje ulubione Haczyki Owner.

436b405b9a37d862m.jpg

Spławikowcy mieli co oglądać. Jak zwykle szeroka oferta firmy Tim i nieco mniejsza Expert.

5f399a981f1f841em.jpg

a5ae42a40db9304fm.jpg

Najciekawsza nowość to nowe lizaki Gutkiewicza (pomarańczowe) z ostatnim punktem mocowania na przekonstruowanej antence, redukującej wynurzanie się korpusu przy przytrzymaniu.

343f5820c2cd2de1m.jpg

Zwraca uwagę niewielka ilość wystawionych tyczek, ale spora ilość batów z różnych półek cenowych.

Firmy karpiowe ewidentnie odpuściły te targi szykując się na Karp Festiwal we Wrocławiu. Spotykało się nieliczne ekspozycje sprzętu na karpiki.

39bdd1edb4afe108m.jpg

Spinningiści mogli obejrzeć klasyki Meppsa, Mannsa oraz kilka innych ekspozycji

a7970049f85d26afm.jpg

b19f744b97c63737m.jpg

c38a33d358753aa9m.jpg

ff1a2aed17fb4827m.jpg

Kołowrotków było sporo

aaa7fc2d5dc59182m.jpg

1b78a9b82c4d90b0m.jpg

ale moją uwagę zwróciły te konkretne maszyny Spro

810a5dfdfbfeb58am.jpg

Pod suma lub surfcasting jak znalazł :razz:

Sprzętu elektronicznego nie było zbyt wiele. W sygnalizacji w zasadzie tylko Videotronic, w echosondach ze dwa niezbyt okazałe stanowiska

c1614df28bc83427m.jpg

25f31ab68040c0fcm.jpg

Można było też zobaczyć coś od rodbuilderów- nawet popróbować gołe blanki. Zainteresowanie obserwowałem głównie ze strony muszkarzy.

129ecc808e96d29fm.jpg

Jak pisałem na początku oferta sprzętu morskiego żenująco słaba. Kijów plażowych naliczyłem może z 10 szt. (większość na stanowisku Sert). Z wędkami pilkerowymi nieco lepiej, ale z akcesoriami dramat. W jednym miejscu pilkery, w jednym przywieszki i zero akcesoriów na plażę. Obserwowałem spore zainteresowanie kijami pod wyjazdy zagraniczne.

ebded1524550dec6m.jpg

Z osobliwości- ciężarki zaczepno-obronne do 750 gr :shock:

da770128947c4f81m.jpg

Sprzętu pływającego trochę było. Od pontonu do stateczku wycieczkowego :lol: Był i fundator nagród w naszych konkursach.

58ae00465a516ef4m.jpg

dd03e84eb2fdf06bm.jpg

Łodzie małe i duże

e3c5980962c57695m.jpg

f863c74610343a50m.jpg

I najciekawsza propozycja pływające stanowisko wędkarskie.

d30d86bae155bc0fm.jpg

ada45218151c216dm.jpg

Jedno z nielicznych stanowisk gdzie można było coś kupić. Elektrostatyk cieszył się jak zwykle sporym wzięciem.

c01ed98bbb863546m.jpg

Oprócz wystawców sprzętu było też kilka firm organizujących wyprawy wędkarskie, kilka gazet i portali internetowych.

A tu nieliczni Haczykowcy uczestniczący w spotkaniu- Trini z Łukaszem oraz Gregorek.

d502a767e6df02cem.jpg

b23cda8a1f9819cbm.jpg

Po przejrzeniu oferty wystawców udaliśmy się na zasłużony obiad do knajpy "Tawerna", gdzie Gregorek o mało nie doprowadził do katastrofy budowlanej przy pomocy swej własnej głowy :mrgreen: Jego adwokaci zastanawiają się nad pozwaniem autora projektu sali. :lol::wink: Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, ale co dobre szybko się kończy i trzeba było pędzić na dworzec. Jeszcze na koniec- rzut okaz na Królową. :cool:

d34f2f22867b363em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co. :roll: Myślałam, że nikogo nie było oprócz nas...

To Gregorek specjalnie plecak na ramieniu nosił, żeby było widać logo haczyka - a Wy żeście nie podeszli do nas. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.