Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem po lokalizacji i wyszło mi, że to musi być ta knajpa. Jest ciekawie zlokalizowana na brzegu Wisły, na stronie jest menu oraz ceny. W zakładce "Kontakt" znajduje się plan dojazdu. Na moje oko to max 1,5 km od Torwaru.

Co myślicie?

Na ostatnich targach w wa-wie jedyne żarcie jakie pamiętam to hot-dogi, zapiekanki itp. Sam Torwar raczej też gastronomią nie dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No jak dla mnie miód. Moje klimaty - zdecydowanie może być jak najbardziej :D

Tylko trzeba chyba o rezerwacji pomyśleć na wszelki wypadek.

I dojeżdża tam 155 spod Torwaru, więc super.

I 118 pod sam Centralny - więc uważam, że połączenia są piękne. :mrgreen:

Czyli spod Torwaru na przystanek Solec 155, a potem na Centralny z tego samego przystanku 118. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy listę obecności:

1. Camel77

2. Skunk?

3. Migdał?

4. Gregorek

5. tomek1

6. ignus1?

7. Tomik

8. Maniek

9. Trini

10. Benten?

Pytajniki przy młodych kolegach i przy Bentenie, który do końca nie określił się że będzie.

Jak kogoś zapomniałem to się dopisać. Bliżej Targów należałoby się określić co do godziny przybycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisujcie się, żeby było wiadomo na ile osób rezerwować stoliki. Jeśli nie macie pewności, czy będziecie, to nic się nie dzieje, bo za rezerwacje stolika się nie płaci (mam nadzieje).

Zasadnicze pytanie: ekspozycja jest od godz. 11:00 do 17:00, na którą zamawiać stoliki?

W trakcie, czy po imprezie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu na 15tą myślę, że będzie ok - od rana już zdążymy wszystko na pewno obejrzeć. Ktoś może będzie chciał wcześniej wracać, więc 15ta jest rozsądna chyba...

1. Camel77

2. Skunk?

3. Migdał?

4. Gregorek

5. tomek1

6. ignus1?

7. Tomik

8. Maniek

9. Trini i Łukasz :wink:

10. Benten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tawernie mają tego dnia imprezę zamkniętą od godziny 17:00. Od 16:00 będą przygotowywać salę.

Jedyną opcją jest wybrać się tam powiedzmy około 14:00 i posiedzieć nie dłużej niż do 16:00. Właśnie pod takim warunkiem zrobiłem wstępną rezerwację dla 12 osób.

Niestety przy tej opcji zostaje nam tylko około 3 godzin na "zwiedzanie" targów.

Co o tym myślicie? Muszę potwierdzić lub zrezygnować z rezerwacji do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie? Muszę potwierdzić lub zrezygnować z rezerwacji do poniedziałku.

Trochę lipa moim zdaniem. :roll: Niezbyt przyjemnie będzie się siedzieć "na czas" z kelnerami na karku, którzy czekają żeby przygotować salę.

Moim zdaniem trzeba szukać innej knajpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy iść też do Wooka - to jest Chińska knajpa w podziemiach hotelu Mariott, ale herbata tam kosztuje 3 złote, kaczka 6 złotych i inne dania są w tej samej cenie ;)

Tanio jest na pewno :) Piwo też ok. 6 złotych. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini poszukam jeszcze jakiejś knajpy jutro i może wtedy podejmiemy decyzję. OK?

Ok - tylko z Wooka byłoby bardzo blisko na pociągi.

Zobacz - Marcin będzie krótko, a tak dłużej by z nami posiedział i nie musiałby wcześniej się zrywać.

Mało tego z Wooka przecież na perony można dojść nie wychodząc na dwór :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapota :sad:

Wczoraj, po 254 tys. przebiegu moja oma po raz pierwszy odmówiła posłuszeństwa. Podejrzewam, że padł rozrząd; a dokładnie rolkę napinającą pasek rozrządu. Złość tym większa, że niecałe 10 tys. temu wszystko było wymieniane :evil:

Sorry za OT :oops:

Trini czy zabranie mnie z Białołęki byłoby dla Was problemem?

Co do knajpy, to może niech zostanie już ten Chińczyk.

Jeśli to tylko rolka, to jeśli ją wymienię silnik będzie gadał, czy poszło na klawiature?

Kurde, przywiązałem się do tego samochodu.

Gre :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ten chinol, to jest najlepsze z możliwych rozwiązań dla przyjezdnych.

Bliżej na dworzec z knajpy to już chyba być nie może, no można jeszcze posiedzieć na peronie przy hotdogu w dość alternatywnym otoczeniu :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzwonię do skośnego ;) - kazali mi zadzwonić w piątek rano - bo rezerwacje są z jednodniowym wyprzedzeniem. Nie będzie problemu na 15 miejsc. Więc luzik.

Grzesiu nie ma problemu - powiedz tylko gdzie i o której napisz mi na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem odpuszczania największych targów przez tak znaczące firmy :roll:

tomek1, tak jest we wszystkich branżach, że targi to okazja do pokazania się dla nowych, ewentualnie do wypicia kawy/piwa/drina z kontrachentami.... opinia szarego kowalskiego jest mała znacząca... poza tym te największe firmy mają sieć przedstawicieli handlowych - które najwiązują i kontynują współpracę ze znaczniejszymi kooperantami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.