Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

maniek napisał/a:

haki 1

Jakieś konkretne, bo u mnie z zakupami raczej ciężko z wyborem

Sie tym nie trap ,nie kupuj a ciężarków u mnie tyle ze na lata starczy ,chyba ze leszcza chcesz pomęczyć to co innego ,tu potrzeba koszyk 50-60 wystarczy bo na Odrze niżówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Mirku, Mańku... no przeżywam, a co :razz:

Zobaczę co tam w wędkarskim jeszcze wyhaczę. A co do koszyków leszczowych to kwadraciaki jakieś, trójkątne ? Bo kurcze nie wiem jak ta Oderka ciągnie.

A co Ty mu chcesz do gardła wkładać :twisted::wink:

A już byś chciał wiedzieć :roll::razz:

Powodzenia na zasiadce :wink:

"Nie dziękuję" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci wielkie Maniuś :grin:

Choroba nie mam czasu żeby się ogarnąć i wszystko zaplanować jak należy, to spotkanie to będzie totalnym spontan w moim wydaniu :???: Więc jak czegoś zapomnę, wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wróciłem.

Na 90 % wezme ponton - tą lepszą barkę kolega mówił że pewnie pożyczy - tzn jeśli konieczne a jak nie to wezmiemy starego "ruska".

Wezmę jeszcze kuchenke z palnikiem.

Ja jestem + 1 z kolega Marcinem - kolega Lukasz nie wiadomo czy da rade.

Aha - stawiamy jakiegos markera ? markery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak czegoś zapomnę, wybaczcie.
Spoko ,nic sie nie martw .
Wezmę grila i węgiel.Czekam na dalsze informacje.
Jutro postaram sie wam wrzucić mapki
Witam! Czy można w tamtych miejscówkach za drapieżnikiem pomyszkować? Chętnie bym wdepnął na chwilę poznać tak zacne grono i wytargać z Wami kufel za ucho
No jasne zapraszamy ,a miejsca z drapieżnikami tam sporo.
Na 90 % wezme ponton - tą lepszą barkę kolega mówił że pewnie pożyczy
Dudi przyda sie na pewno ,może trzeba bedzie nawet z wywózki podać zestaw .
Aha - stawiamy jakiegos markera ? markery ?
Raczej nie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy można w tamtych miejscówkach za drapieżnikiem pomyszkować? Chętnie bym wdepnął na chwilę poznać tak zacne grono i wytargać z Wami kufel za ucho :smile:

No super, że będziesz jaceen bo coś czuję, że będę za Tobą łaziła razem ze spinem :razz:

Jutro postaram sie wam wrzucić mapki

No to gra. Byle bym wiedziała "gdzie" do piątku do południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może maniek, da parę wskazówek jak sandacza "zaliczyć" w tym roku. Ja poświęciłem ostatnio trzy dni po 4godz. i nawet pstryknięcia. Przy okazji zobaczę ile kg kulek potrzeba żeby powalczyć z 20-ką.

No super, że będziesz jaceen bo coś czuję, że będę za Tobą łaziła razem ze spinem

Cała Ty czyli "Łazęga rzeczna" :)

Poproszę też o mapkę, może przedłużę dzień bez samochodu i dotrę rowerykiem jak nie będzie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zobaczę ile kg kulek potrzeba żeby powalczyć z 20-ką.

Przypuszczam, że chyba sami byśmy tego nie przejedli :lol::lol::lol:

Cała Ty czyli "Łazęga rzeczna" :)

Ano :mrgreen:

Tak na marginesie, to w razie "W" będziemy na telefonie, a jeszcze w razie większego "W" to czy któryś z miłych Panów wyszedł by do drogi jakbym ew. się teges :roll::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że chyba sami byśmy tego nie przejedli :lol: :lol: :lol:

A i tu mogłabyś się zdziwić :)

Ja najprawdopodobniej będe około 18 niestety ...

Postaram się albo wcześniej wyrobić ja albo kolega żeby ponton napompować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem dopiero dziś na wizja lokalnej miejscówek ,jest 3 główki do obstawienia na każdej główce może spokojnie wędkować 2-3 osoby główki są oddalone od siebie 15-20m ,dojście z drogi polnej ok 30-40m główki są kamieniste ,wiec tripody rod-pody wskazane ,miejsce na obóz jest zarośnięte [nie stety] ale to nie problem ,problem to że miejscówki są ogólno-dostepne i będzie trudno zająć wszystkie jak będzie nas np.2 osoby.Wieści od miejscowych ,złowiono dwa sumy [na dniach] 0,90m i ok 1,50m obydwa z trola ,padł też sandacz ok 5-6kg na żywczyka ,leszcze skubią słabo[ale chłopaki nie wiedzą jak je łowić] ,o karpiach i amurach nie pytałem [celowo]ale widziałem postawioną bojke . :wink:

PS miejsce wrocławiakom znane wiec nie będzie trudno wam trafić ,mimo to mapkę wyślę wieczorem ,zamiejscowym wyśle z trasa dojazdową mirek podjedzie do mnie zostanie nam ciocia Madi :wink: ale tu nie przewiduje komplikacji .

Nie pisze ogólnie o miejscu przed zasiadką ,aby uniknąć komplikacji ,wszak czyta nas sporo osób z innych for :razz: dowiedzą sie po zasiadce lub w trakcie :razz: .

W razie komplikacji ze znalezieniem sie nad wodą ,wszak mamy zapowiedzi nowych zlotowiczów ,proszę o podanie na PW nr tel. odpisze i podam własny .

W razie wątpliwosci pytajcie do piątku ok12-13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tu mogłabyś się zdziwić :)

dudi ja może wyglądam, ale żołąda to mam jakiegoś małego :mrgreen:

zostanie nam ciocia Madi :wink: ale tu nie przewiduje komplikacji .

Kurna jaki pozytywny odzew :shock:

Mnie ino mapkę, a w razie W to będę tarabanić na fona :mrgreen:

Raczej większość zainteresowanych ma mój numer fona, reszta chętnych (bez anonsów matrymonialnych) - wszystko na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.