Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Retroper witaj w klubie ! Ta woda jest strasznie specyficzna. Zresztą weź też pod uwagę zawody karpiowe, które odbywały się tydzień temu. Czy słowo "porażka" to nie za mało ? Ja Kozielno też odpuszczam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na zawodach masakra 1 karp złowiony na tyle ekip ;) ta ryba poprostu została wykłusowana przez miejscowych bo gdzie jest ? nawet w najgorsze dni łowi się po kilka sztuk. I co teraz presja na Topole się przerzuci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy wykłusowane.. po części pewnie też.

Ale jeśli w ostatnim roku wrzucili np 400 sztuk karpika to co to jest na taki duży zbiornik... w głupim stawie hodowlanym może się uzbierać taka liczba a wielkością jest mikro przy Kozielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jarku 1 karp na ok 40 wędek.

Ale nie jeden mi miejscowy powiedział, że Kozielno to zaklęte łowisko. Jak ryba nie bierze i i miesiąc nie bierze choć byście do wody wrzucali zanętę ze złota. A jak bierze np. leszcz ten większy to łowią go sporo i karp wtedy podejdzie. Na Dolnośląskich Pucharach Karpiowych, które rozgrywane były na Kozielnie, też nie zawsze mieli kokosy, zdarzało się, że przez 3 nocki złowili ok 4 karpi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając po nocce i totalnej porażce z "cukrowni" zajrzałem na tame kozielno. Ludzie od rana mieli 10-15 złocistych leszczy oraz jazi. Woda strasznie niska, ale przynajmniej ryba bierze. Mogłem tam na nocke jechać :)

Tylko znajdź tam wolne miejsce. Kiedy bym tam nie pojechał to zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Dziś 13.07.2013 na Zalewie Kozielno Społeczna Straż Rybacka Powiatu Ząbkowickiego oraz Państwowa Straż Rybacka po wcześniejszej obserwacji znalazła sieci kłusownicze. Trzech zatrzymanych panów przekazano Policji.W sieciach znajdowało się 40 kg ryb. Były to karpie , leszcze, karasie , jazie, płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 13.07.2013 na Zalewie Kozielno Społeczna Straż Rybacka Powiatu Ząbkowickiego oraz Państwowa Straż Rybacka po wcześniejszej obserwacji znalazła sieci kłusownicze. Trzech zatrzymanych panów przekazano Policji.W sieciach znajdowało się 40 kg ryb. Były to karpie , leszcze, karasie , jazie, płocie.

no to ładnie oby więcej takich akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam Kolegów. Po 22.09.2013 wybieram się na Kozielno troszkę powędkować, (może 2-3 dni) Będę się nastawiał głównie na drapieżnika z gruntu. Na zalew wbijam od strony drogi Kamieniec-Paczków. I moje pytanie do kolegów znających tę wodę ( bo ja kompletnie nie znam tego łowiska) gdzie najlepiej z brzegu ustawić sie na drapieżnika ( bo jednostki pływającej niestety nie posiadam :cry: ) Jak już napisałem mam zamiar wędkować metodą gruntową na trupka,rosówkę może jeszcze spróbuję żywca i wątróbki. Proszę o jakieś wskazówki ,podpowiedzi bardziej doświadczonych na tym akwenie. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej wybrac sie na Topole ale to tylko moje zdanie.

Też słyszałem że na Topoli lepiej , ale mimo wszystko chciałbym zapoznać się z oboma tymi zbiornikami. Mnie głównie interesuje gdzie mógłbym na Kozielnie się zalogować na dobrej miejscówce ze zróżnicowanym dnem i na co najlepiej się nastawiać jeśli chodzi o przynętę . Ale dzięki Rafał12 za info. Każda informacja jest dla mnie ważna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.