Skocz do zawartości
tokarex pontony

Głosowanie "Jesień 2012" Konkurs 4Pory Roku


Unises

Wybierz 3 najładniejsze zdjęcia, zaznacz w ankiecie i naciśnij 'wyślij głos'  

143 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz 3 najładniejsze zdjęcia, zaznacz w ankiecie i naciśnij 'wyślij głos'

    • 1
      16
    • 2
      12
    • 3
      21
    • 4
      9
    • 5
      16
    • 6
      12
    • 7
      9
    • 8
      16
    • 9
      16
    • 10
      13
    • 11
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam serdecznie wszystkich do głosowania w etapie "Jesień" :wink:

Przypomnę zasady głosowania.

Tradycyjnie poniżej ankiety, zostały załączone w kolejności losowej wszystkie nadesłane prace konkursowe.

Każda fotografia ma swój numer w prawym dolnym rogu, wybierz 3 fotografie, które najbardziej Ci się podobają, następnie zaznacz te numery jako opcje ankiety i naciśnij przycisk [wyślij głos]

Pamiętaj!, zanim klikniesz przycisk.. by zaznaczyć 3 fotki, które Ci się podobają, ponieważ wysłać głos w ankiecie możesz tylko jeden raz. :idea:

jesien001a.jpgjesien002a.jpgjesien003a.jpgjesien004a.jpg

jesien005a.jpgjesien006a.jpgjesien007a.jpgjesien008a.jpg

jesien009a.jpgjesien010a.jpgjesien011a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kto jeszcze nie głosował to bardzo proszę :cool:

Ciężko jest znaleźć ten wątek, jak się wchodzi w Konkurs fotograficzny "4 Pory Roku" to wcale go nie ma.
Tak to prawda, aktualny wątek z głosowaniem czy też o wynikach zawsze jest bezpośrednio w dziale "Konkursy" by użytkownicy mogli sobie dyskutować bez przeszkód, a wynika to z prozaicznych przyczyn technicznych :roll:

Dział podrzędny "Konkurs fotograficzny "4 Pory Roku" ma włączoną opcję "do akceptacji" by uczestnicy nie mogli oglądać prac konkurencji, ani od kogo pochodzą napływające zgłoszenia. :idea: Wszystko to by zapewnić anonimowość i bezstronność podczas głosowania, :roll: bo nie da się niestety w tym skrypcie forum opcji "do akceptacji" załączyć tylko na pojedynczy wybrany temat "zgłoszenia do etapu" tylko trzeba uaktywnić na cały dział. :neutral: Innymi słowy, gdyby ankieta była teraz w w/w dziale musiał bym zatwierdzać każdą jedną wypowiedz by widzieli ją pozostali użytkownicy.

Serio ? Tam nawet jesieni nie widać, tylko jakiś śmietnik na brzegu .
jeśli wolno też się wypowiem na temat fotki a co mi tam :cool: co do numeru 10 hmmm.... powiadasz jesieni nie widać , a to na prawo od czajnika, to co to jest turzyca błotna ? no w każdym razie ma już kłosy to raz, żółta trzcina na drugim brzegu to dwa, środek lata to to nie jest, exif pliku to trzy.

Co do samej kompozycji to można było ustawić modela (lub aparat) pod takim kątem by tęcza wychodziła bezpośrednio z kubka :mrgreen: , ale i tak mamy całkiem niezłe zdjęcie z klimatem, no gdybym już musiał się przyczepić to co najwyżej, że horyzont nie trzyma poziomu, ale nie muszę :wink:

Mną się nie przejmujcie :mrgreen: ja zwykle głosuje jako ostatni i to z reguły daje swoje głosy fotką najmniej punktowanym, żeby nie było, że jako jedyny na tym etapie znam nick uczestnika i głosowałem akurat na jego pracę bo go lubię /znam itp. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za 10.

Co prawda technicznie leży ale to wszystkie zdjęcia tu są na takim poziomie.

Za to dobry moment i czuć klimat, jesień widać jak napisał Unises do tego dobry moment płonące ognisko przy którym można się ogrzać z gotującą się wodą w stylowym czajniczku obok gościu pijący coś ciepłego a w tle woda z tęczom i chmurami burzowymi.

A ekologia, ostatnio jest modne pokazywanie gór czy jezior z śmieciami dlatego że nasze wyobrażenie się zmieniło i zdajemy sobie z tego sprawę kilka lat temu takie zdjęcie nie mogło by zaistnieć ale teraz jest ok.

Jak dla mnie jest to jedyne zdjęcie które ma swój klimat choć technicznie spaprane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechfor

A ekologia, ostatnio jest modne pokazywanie gór czy jezior z śmieciami dlatego że nasze wyobrażenie się zmieniło i zdajemy sobie z tego sprawę kilka lat temu takie zdjęcie nie mogło by zaistnieć ale teraz jest ok.

Że co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego myślicie ,że są to śmieci?, Ciężko mi jest powiedzieć co jest na lewo od czajnika, ale na prawo widzie raczej jakiś prowiant, i inne rzeczy przydatne na dłuższym biwaku - zasiadce.

Doprawdy nie wiem skąd aż tyle emocji przy takiej fotce :mrgreen: , ale jak widać po punktacji, w tym przypadku słabo argumentowana krytyka raczej pomaga :razz:

edmund, Ty trollu :lol::mrgreen: , niezły starter wrzuciłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.