Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w okolicach Wyszogrodu


zaku44

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie pewnie bardzo znane i często zadawane. szukałem w wyszukiwarce ale nic nie znalazłem.Gdzie na ryby w okolicach wyszogrodu (oczywiście chodzi mi o Wisłę). Na pewno są na forum osoby z tego regionu.może ktoś podzieli się swoją miejscówką ;) byłem ostatnio nad Wisełką ( 594KM) ale efekty marne. Czy zna ktoś dobre miejscówki na suma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 years later...

Witam. Byłem w tym roku kilkakrotnie na rybach w Drwałach i okolicach Podgórza. Efekty mizerne a wędkarzy i śmieci dużo. Miejscowi mówią, że ryby wytrzebione. Czy to prawda? może ktoś tam łowił w tym roku i zechce podzielić się spostrzeżeniami na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam...

2,4 kg 55 cm a drugi 2,3 kg i 53 cm :)

Ładne rybki gratuluję, kiedy takie brały i na co? Ja złowiłem w tym roku, 3 tyg. temu (z ryb godnych uwagi) tylko leszcza 44 cm. a tak to lipa.(może wybieram złe miejsca) W zeszłym roku było dużo lepiej, chociaż jeździłem bliżej Płocka. 22 sierpnia odbyły się całonocne zawody w Rakowie i z tego co słyszałem to łowili małe krąpie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No ja właśnie wróciłem z nocnej zasiadki :)

Zimno jak cholera , a i większe ryby nie były skłonne do współpracy.

Ogólnie było dobrze. Ryb sporo - tyle ,że największy miał jakieś 1,5 kg.

Poza tym będę musiał kupić nową siatkę na ryby. W okolicy kręcił się jakiś kocur i w nocy powygryzał mi kilka ładnych dziur chcąc dobrać się do ryb. Wszystkie żywce uciekły :P

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img121.imageshack.us/img121/2517/zdjcie001c.th.jpg' alt='zdjcie001c.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ostatnio łowiłem po drugiej stronie Wisły naprzeciw Wyszogrodu z konfederatki ,połów to boleń i sandacz.Ogólnie sporo brań i można połapać ,trzeba tylko zrobić trochę podchodów.Najlepsze miejsca to krzaczory, im trudniejszy dostęp tym lepsza miejscówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

kebes75, W tym roku będę atakował tamte rejony (TYLKO) bo byłem w tym roku tam aż dwa razy :oops: ale miejsca się pozmieniały od dwóch lat straaaaaaaaasznie ale na korzyść i to w dobry tego słowa znaczeniu i pokwitowało to też pięknymi lechami i sumikami a skoro są małe są i duże więc zapraszam :grin: Nick mam na koszuli nie krępować się odezwać

POZDRO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Odświeżam temat ponieważ jadę przypuścić atak na tamtejsze wodne potwory :wink: Dzieje się coś na Wyszogrodzie (Chmielewie) czy cisza w Wiśle ??? :mrgreen::mrgreen:
Nie wiem jak tam, ale na wysokości Płocka z białą rybą na razie słabo. Bolenie też gdzieś zniknęły. W nocy czepiają się sumy, no ale z nimi trzeba poczekać do lipca. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Odświeżam temat ponieważ jadę przypuścić atak na tamtejsze wodne potwory :wink: Dzieje się coś na Wyszogrodzie (Chmielewie) czy cisza w Wiśle ??? :mrgreen::mrgreen:

Ponawiam prośbę kolegi :twisted:

Wreszcie znalazłem czas aby pomoczyć kija a nie chce jechać w ciemno.

Koledzy pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła w okolicach Wyszogrodu to zdecydowanie Drwały. Padło tam teraz parę ładnych szczupaków i boleni. W tej okolicy jest jeszcze rzeka Bzura. W okolicach Witkowic przy metalowym moście jest miejsce postojowe i spokojnie można pomaszerować zarówno w dół jak i w górę rzeki. Szczupaki, klenie, jazie i okonie są tam w dużej ilości. Ogólnie Bzura na odcinku Sochaczew - Wyszogród jest bardzo ciekawa. A jak już Wisła to w stronę Płocka jest miejscowość Kępa Polska. Bardzo fajne i ciekawe miejsca spinningowe jak i gruntowe. Wiem, bo znam wszystkie te miejsca i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

CHELEK, jak najbardziej jestem za. Teraz praktycznie nie licząc najbliższej niedzieli, wszystkie pozostałe do września mam wolne i spokojnie z tygodniowym wyprzedzeniem możemy się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomiW, Za tydzień jadę na zwiad na Drwały z kolegami bo podobno się sumy ruszyły i obadać jaka woda a od 30go zaczynam 2tyg urlopu to się odezwę daj jakiś namiar na Priv do siebie jakieś GG albo nr tel. Pozdro :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wisła w okolicach Wyszogrodu to zdecydowanie Drwały. Padło tam teraz parę ładnych szczupaków i boleni. [...] A jak już Wisła to w stronę Płocka jest miejscowość Kępa Polska. Bardzo fajne i ciekawe miejsca spinningowe jak i gruntowe. Wiem, bo znam wszystkie te miejsca i szczerze polecam.

Witajcie.

Ponieważ to mój pierwszy post więc chcę się przywitać, pozdrowić wszystkich kolegów po kiju. Niedawno trafiłem na to forum, poczytałem troszkę postów, szczególnie o miejscówkach w Warszawie i okolicach Wyszogrodu.

Nie wiem, czy Kępę Polską można zaliczyć do tych okolic, ale że najczęściej tam łowię to chciałem napisać dwa słowa o ostatnich wyjściach.

Byłem na Wiśle w Kępie Polskiej (po stronie wsi, na główkach) wczoraj i przedwczoraj (26 i 27.08.). Sukcesów oszałamiających nie było. Pierwszego dnia 4 małe okonki (od 18 do 13 cm) i szczupaczek - sznurówka (około 21 cm). Rybki wymęczone na obrotówki o szerokim skrzydełku nr. 2 i 3 i twisterek motoroil 5 cm na główce 5 g.

Wczoraj 2 rybki - okonek około 22 cm i boleń ok. 21 cm. Rybki złowione na obrotówkę nr. 2 o szerokim skrzydełku.

Wczoraj miałem jeszcze małą przygodę: ściągając rippera pod brzegiem stwierdziłem, że już jest blisko i odpuściłem zupełnie czujność. W tym momencie pstryknięcie w ripperka, oczywiście nie zaciąłem bo byłem głową gdzie indziej i tylko zobaczyłem bok zawracającej ryby. Nie był to olbrzym ale boleń lub szczupak wymiar pewnie posiadał.

Jeszcze gdy pogoda dopiszę spróbuję w weekend być nad wodą.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W ten weekend ponownie odwiedziłem Kępę Polską z jej główkami. Stan wody tragiczny, Wisła tu przypomina plażę - co kawałek jakaś mielizna, wystające z wody wysepki. Ale jednak udało mi się wyjąć z wody szczupaka około 50 cm. Wziął na obrotówkę nr. 2. Druga ryba, niestety, zeszła mi z haczyka (pewnie źle zaciąłem). Zobaczyłem tylko grzbiet przewalającego się ciała w wodzie i tyle ją widziałem. Podejrzewam po braniu i sposobie holu, że mógł być to niewielki sum. Zagryzł białego tweesterka 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam wszystkich...mam pytanko...czy słyszeliście coś o totalnej demolce na Drwalach?...Podobno główki na tamtejszej Wiśle zostały rozebrane...takie krążą słuchy , ale mam nadzieję że ta jakiś blef.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.