Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Pamiętam swojego czasu na 7 łowiliśmy karpie w granicach 5 - 7 kg a zasmakowały w zwykłych czerwonych robalach. Warunek był jeden ok 3 - 4 dni nęcenia. Od czasu do czasu po braniu rybska się nie udawało zatrzymać. Czasy się zmieniły i rybek pewnie ubyło ale coś napewno zostało. Sprawdzimy to już 14 września mam nadzieję że pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem :razz:

Jutro wypad na rybki - tradycyjnie będzie sprawozdanie.

suhhar, czy byłeś na spin "po te okonie" :wink: ???

Acha, jeszcze jedno czy ktoś coś słyszał na temat sieci na jedynce, a po ich zdjęciu przez SSR o jakimś zatruciu rybki na tym stawie???

O te sieci - to pytanko wprost do madi, :mrgreen: jeden telefon i wiesz czy to prawda ze strzelcy cos wyciągali. Takie wieści krążą w Kłodzku. Ale ile w tym prawdy - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na stawie nr 2.zaczynałem tradycyjnie zestaw z gruntu+drugi na żywca.Po kilku godzinach żywca zmieniłem na drugi zestawik gruntowy i efekty to 2 leszcze po ok 40 cm.Ogólnie od 15.00 totalna cisza,zero brań i stukniec.Na żywca nic sie nie działo u innych także nic.Oczywiscie kilka płotek po ok 20 cm nie licze i pływaja nadal. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te sieci - to pytanko wprost do madi, :mrgreen: jeden telefon i wiesz czy to prawda ze strzelcy cos wyciągali. Takie wieści krążą w Kłodzku. Ale ile w tym prawdy - nie wiem.

Oooo :shock: Jarku nic nie wiem, ale skoro taka fama poszła po Kłodzku to się dowiem i dam znać. Jak mi się uda to w niedzielę będę wszystko wiedzieć dokładnie. A jak się nie uda to będę telefonić :wink:

A Piotruś nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Piotruś nic nie wie?

On też zrobił :shock:

Wczoraj na Pilcach spotkałem kol.Salmiak to pogadaliśmy trochę. Pozdro.

Na rybkach ogólnie lipa.: ale klenik a właściwie KLENIUCH 47cm :mrgreen: został złowiony na pickiera, a walka była fantastyczna. Poza tym dwa spaprane :oops: brania szczupaka, jeden spięty przy samym brzegu (jakoś się nie przyłożyłem i za szybko chciałem go wyciągnąć) a drugiego przeczekałem za długu i nakarmiłem go żywcem, (zacinałem chyba w momencie gdy przekładał rybkę w pysku - lekki opór i pusty hak) :wink:

Brania jak to na pilcach były do godz. 14.00 może 15.00 później cienizna. Za to okonie szalały cały dzień.

Jednym skrótem: rano nic nie brało a potem przestało. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img195.imageshack.us/img195/8689/zdjecie0227.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/3241/zdjcie0226.jpg

To dzisiejszy kleniuszek ok. 42cm moze ciut więcej bo fotke strzelałem telefonem i g...wno widziałem :mrgreen:

Jak szczupaki to tylko szczupaki, jak klenie to tylko klenie :razz:

Dobrze że choć ładne i waleczne.

A reszta PILCOMANIAKÓW na ryby nie chodzi????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uderzam z samego rańca

Szczęściarz :razz:

Niestety, szefostwo krzywo patrzy na moje wypady wędkarskie i mam ograniczony urlopik :sad:

Ale w sobotę na pewno uderzę, choć jeszcze nie wiem gdzie. Bo kumpel namawia mnie na Bartniki na zawody (z nocką włącznie :twisted: ) może być INTERESUJĄCO :mrgreen:

Jak ktoś chętny to zapraszam.

suhhar, myślę ze mimo kiepskiej pogody dasz radę i oczywiście widzimy foto szczupłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kumpel namawia mnie na Bartniki na zawody (z nocką włącznie :twisted: ) może być INTERESUJĄCO :mrgreen:

Jarek daj się namówić bo naprawdę może być INTERESUJĄCO :mrgreen: Fakt mnie w tym roku na tych zawodach nie będzie, żałuję okropnie, ale waaaarto pojechać :razz:

Dla zainteresowanych, w sprawie siat na Pilcach nic nie wiem. Być może kol. jareksm2 przywiezie z zawodów świeże wieści, są to w końcu zawody o Puchar Komendanta SSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi się, że wiem coś na temat tych siatek. Niedawno wybrałem sie na staw nr 1 na nockę, gdy dojechałem na miejsce około 18 zauważyłem dość duży "obóz" wczasowiczów, poszedłem od razu po info na temat wyników :lol: Okazało się, że chłopaki pływali pontonem z błystką i podczas jednego z rzutów o coś zahaczyli.. gdy już namordowali się żeby wyciągnąć to coś, na pontonie pojawiła się siatka z około trzydziestką 70cm jesiotrow!!! Zadzwonili po straż i panowie po przyjeździe rybki odplątali(oczywiście te żywe)i wypuścili a siatkę skonfiskowali.. Tyle wiem bo widziałem strażaków jak wracali z nad wody... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.